Ziaja, Kremowe mydło do rąk `Moringa z kokosem`

Ziaja, Kremowe mydło do rąk `Moringa z kokosem`

Mydło:
- zapewnia właściwą ochronę dłoni,
- łatwo usuwa tłuszcz i neutralizuje kuchenne aromaty,
- pozostawia skórę miękką i gładką w dotyku,
- nadaje skórze wyjątkowy, kokosowy zapach.

mydła
oczyszczające
zapachowa
z pompką
w płynie
>250ml

Dobry

Mydło o ładnym zapachu. Pomimo, że pachnie kokosem nie odnosi się wrażenia, że zapach jest mdły. Idealne na zimę, Dobrze myje, nie pozostawia zbytniego uczucia suchości, ale też nie nawilża, więc po użyciu, jeżeli ktoś ma tendencję do suchej skóry lepiej użyć kremu do rąk. Plus za pompkę. Ładne opakowanie, które komponuje się praktycznie z każdą łazienką.

Delikatne

Przyjemne mydło, ma się wrażenie, że dotyka nas jedwab. Delikatnie działa na skórę, pozostawia przyjemny zapach i lekki film, jakby warstwę silikonu, co mi niestety nie odpowiadało. Tego kokosa średnio wyczuwałam, a szkoda, bo mogłoby być to całkiem ciekawe mydło do użytku codziennego. Mi tak średnio przypasowało.

Dobre mydło do rąk

Zalety:
- wydajne
- całkiem dobrze nawilża
- pięknie pachnie
- wygodne opakowanie
- dobrze się pieni
- dobrze zmywa tłuszcz i brud

Wad nie zauważyłam :)

Używałam mydła 270ml

Ah ten aromat

To mydło gości na mojej umywalce po raz 4 juz chyba. Ma świetny zapach. Rece umyte Nim cudownie pachną. Sa idealnie czyste. Używa sie go w banalny sposob a do tego zamknięte jest w cudownie butelce ktora mozna śmiało postawić ma zlewie i nie szpeci. Jest bardzo wydajne. Cena jest niska, konsystencja niezbyt gęsta ani rzadka a zapach unosi sie w całej lazience

Idealne :)

Kupiłam w aptece z czystej ciekawości ;) jak do tej pory (sama nie wiem czemu) nigdy nie skusiłam się na mydło z Ziaji...
Mydło - niby nic ale znaleźć idealne, takie które nie będzie wysuszać wrażliwej skóry dłoni to nie lada wyzwanie.
Mydła z Ziaji tak polubiłam, że na stałe zagościły w mojej kuchni i łazience :)

Plusy:
- mydło ma przepiękny słodki kokosowy zapach i przyjemną kremową konsystencję;
- fajnie się pieni i dobrze oczyszcza skórę;
- nie wysusza ani nie podrażnia skóry dłoni;
- wygodne i praktyczne opakowanie z pompką;
- jest bardzo wydajne;
- niska cena;

Minusy:
- ja dla mnie nie ma żadnych :)

Polecam :)

Idealne do kuchni

Mydełko zakupiłam w firmowym sklepie Ziaji , były dostępne jeszcze inne wersje zapachowe jednak ta zdecydowanie przypadła mi do gustu. Mydełko bardzo przyjemnie pachnie, słodko kokosowo przy czym nie jest mdły. Fajna miała kremowa konsystencja którą uwielbiam w tego typu produktach. Bardzo dobrze się pieni, jest wydajne. Zapach utrzymuje się na rękach jeszcze chwilę po umyciu , zdecydowanie neutralizuje kuchenne aromaty zapach cebuli czosnku , także mydełko jest idealne do kuchni ale nie tylko. Nie zauważyłam aby wysuszało dłonie. Niska cena w stosunku do jakości i wydajności produktu. Zdecydowanie warto je mieć.

Fajne połączenie zapachowe, ładne opakowanie, od jakiegoś czasu kupuję już te mydełka z Ziaji. Cena bardzo przyzwoita, więc na pewno pozostanę im wierna :)

Przepiękny zapach:)

Kupiłam, bo przede wszystkim spodobał mi się zapach:) Coś pięknego- słodka, kokosowa, cukierkowa nuta, dość intensywna i na długo pozostająca i na rękach i w łazience:) Mogłabym mieć takie perfumy.
Poza tym mydło ma dość gęstą, białą konsystencję, nieźle się pieni i dobrze myje. Nie wysusza rąk, a raczej nawilża.
Opakowanie efektowne, biała, wąska nieprzeźroczysta butelka ( nie widać chlapnięć wody) dość twarda, aby się nie odkształcić i dość miękka aby bez problemu wycisnąć mydło.
Bardzo polecam, sama na pewno będę do niego wracać.

Używam tego produktu od: miesiaca

Sympatyczne

Co można pisać o mydle do rąk ? Co do takiego produktu nie mam wygórowanych wymagań :) Ten model pysznie pachnie, zapach długo utrzymuje się na skórze po umyciu.
Dobrze się pieni i ma bardzo estetyczne i uniwersalne opakowanie z poręczną pompką, więc nie wygląda dziwacznie na łazienkowej półce.
Czekam na kolejne produkty Ziaji o tym zapachu !

Ilość zużytych opakowań: 200 ml