Orientana, Tonik do twarzy `Neem i cytron`

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Delikatny, naturalny tonik bez alkoholu do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu w opakowaniu z atomizerem. Ekstrakt z miodli indyjskiej (Neem) działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie. Olejek z cytronu normalizuje i matuje skórę. Do cery tłustej.
Działanie:
- odnawia skórę po oczyszczeniu,
- przywraca naturalne pH,
- chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, w pomieszczeniach klimatyzowanych i ogrzewanych,
- łagodzi podrażnienia,
- nawilża i działa odżywczo.

Sama nie wiem...

Nie zauważyłam jakiś super efektów, ale też nie zaszkodziła w żaden sposób. Podobał mi się cytrynowy zapach, faktycznie nawilżał ( psikałam dwie takie pompeczki na wacik, więc spokojnie starczył na 2 miesiące). Może jeszcze wrócę do tego produktu, ale na razie nie jestem przekonana, czas poszukać ideału.

Szału nie ma.

Po bardzo pozytywnym przyjęciu toniku "Imbir i trawa cytrynowa" skusiłam się na wersję "Neem i cytron". Niestety, mocno odbiega działaniem i jakością od tamtej wersji, chociaż teoretycznie powinien działać jeszcze lepiej na moją skórę, gdyż jest dedykowany do cery tłustej.

Nie zaobserwowałam niestety, żeby tonik robił cokolwiek spektakularnego, po prostu tonizuje skórę, ale nic ponadto, nie reguluje, nie wyrównuje kolorytu, nie oczyszcza porów, nie działa gojąco i ściągająco, ani nie łagodzi podrażnień, a na to liczyłam po cudownej przygodzie z wersją imbirową.

Ma natomiast wady, jak 90% sklepowych toników, po prostu oblepia skórę warstwą gliceryny, czego nie znoszę, nabłyszcza skórę, a jego zapach jest z grubsza rzecz ujmując- wątpliwy. Mnie nie przeszkadza, nawet mi się podoba, taki cytrynowo-mydlany, natomiast moich bliskich odrzuca, za każdym razem gdy go użyję pytają, co tak śmierdzi.

Jeśli chodzi o wydajność, opakowanie, to nie mam się do czego przyczepić. Pompka działa sprawnie i równomiernie rozpyla, a 100 ml pojemności starcza wbrew pozorom na bardzo długo.

Jestem nim rozczarowana i z podkulonym ogonem wróciłam do toniku imbirowego, który jest po tysiąckroć lepszy, po prostu działa świetnie, nie lepi się i cudownie pachnie.

Jestem bardzo zadowolona!

Uwielbiam serię Orientany z Neem (posiadam też serum i szampon). Moja skóra ją pokochała - nigdy nie wyglądała tak dobrze.
Nareszcie wyleczyłam się z trądziku! Niespodzianki teraz są dla mnie rzadkością :) Poza tym tonik pięknie, trochę ziołowo pachnie, jest bardzo wydajny dzięki aplikacji atomizerem bezpośrednio na skórę. Zwęża pory, naprawdę pielęgnuje.
Polecam polecam polecam :)

Bardzo dobry

Tonik jest drogi i mało wydajny, ale na tym kończą się jego wady. Pachnie obłędnie. Po jego zastosowaniu skóra jest oczyszczona, nawilżona, odżywiona a podrażnienia złagodzone. Dużym plusem jest też bogaty, naturalny skład.

Używam tego produktu od: Miesiąca