Revuele, Matting Facial Tonic (Tonik matujący)

Revuele, Matting Facial Tonic (Tonik matujący)

Tonik usuwa resztki łoju, przyczynia się do zwężenia porów, poprawia kolor cery. Srebro jonowe posiada właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne,redukuje zaczerwienienia i zapalenia w postaci krost na skórze. Kwas salicylowy podsusza wągry, zapobiega powstaniu czarnych kropek i zapychanie porów. Fast-mat complex™ momentalnie nadaje skórze matowość, reguluje aktywność gruczołów łojowych zmniejszając nadmierną produkcję łoju. Płyn nie pozostawia uczucia ściągnięcia skóry. Już po pierwszym zastosowaniu cera staje się matowa, pory są zwężone.
Nie zawiera spirytusu.

tonizowanie twarzy
tłusta, mieszana
antybakteryjne, oczyszczające, złuszczające
bez alkoholu
płyn

REVUELE- Charcoal

Ten tonik pozytywnie mnie zaskoczył. Zadziwił konsystencją która jest inna niż wszystkie inne i ma te świetne drobinki dzięki którym wspaniale matuje skórę. Świetnie oczyszcza i tonizuje, pozostawia cerę świeżą, matową i zdrową.

Przyjemne zaskoczenie

Zdecydowałam się na niego na szybko podczas zakupów w hebe bo chyba tylko tam jest dostępny. Był w bardzo atrakcyjnej cenie co mnie mocno skusiło. Miałam już maskę z tej marki i byłam z niej zadowolona więc dałam zielone światło. Nie zawiodłam się na tym kosmetyku gdyż posiadam cerę mieszaną ze skłonnością w strefie t i zaskórnikami na brodzie. Ładnie tonuje, matuje i odżywia skórę. Mam wrażenie, że składniki faktycznie działaja- uczucie świeżości jest bardzo wyczuwalne. Polecam i kupię ponownie.

Fajne ściągnięcie

Tonik znalazłam w hebe, akurat szukałam czegoś w wersji BARDZO budżetowej. Był wtedy na promocji. Cena to coś koło 5zł. No żal nie spróbować. Po samym użyciu skóra jest fajnie ściągnięta, gładka. Ale czy coś poza tym? Wydaje mi się, że nie. Efekt tuż po aplikacji jest przyjemny, natomiast po dłuższej chwili nie ma już nic. Czy warto? Trudno powiedzieć. Na pewno w takim przedziale cenowym na o wiele więcej liczyć nie można.

Tonik

Używam od miesiąca i niczego nie zauważyłam. Stosuje bo stosuje, napewno drugi raz na niego się nie skusze. Kupiłam go ze względu na dobre opinie. Ja nie wystawie dobrej, złej również bo nie zaszkodził

I tak, i nie.

Tonik kupiony w Hebe za niewielkie pieniądze. Patrząc na cenę produktu, można powiedzieć, że jakość jest adekwatna do ceny.
Nie ma w składzie alkoholu, więc super. Jednak ma coś w składzie co podrażnia moją skórę. Nie zawsze, ale czasami mnie po prostu piecze po nałożeniu. Z tego powodu pewnie już go nie kupię więcej, a ogólnie jest całkiem fajny. Dodatkowo przed zakupem, czytając opinie dowiedziałam się, że pomaga zażegnać male niedoskonałości i ranki, u mnie takiego działania zdecydowanie nie zauważyłam.
Spektakularnego działania na skórze nie widać, ale od toniku akurat tego nie oczekuję, ten nawilża, więc jest ok.
Po nałożeniu troszkę się lepi, ale po kilku minutach już jest w porządku. Twarz nie jest ściągnięta. Co do zapachu - delikatny.
Ogólnie jest ok, ale u mnie się po prostu nie sprawdził.

Wybawca.!!!

Żałuje ze ten tonik odkryłam tak późno. Kupiłam tonik w hebe za jakieś nie wielkie pieniądze coś koło 10zl. Zaciekawiło mnie brak alkoholu w składzie i mój ukochany kwas salicylowy. Zapach toniku specyficzny ale bardzo przyjemny. Kolor jest taki mętny trochę o bardziej leciutko tłustawej konsystencji. Moja skóra ostatnio bardzo wariowała miałam pozatykane pory i delikatna kaszkę na policzkach oraz koło nosa. Do tego zestawu dokupiłam jeszcze kilka innych kosmetyków do walki ale o tym opowiem w osobnych ocenach. Skóra po tym toniku ma wyrównany koloryt jest taka miła i przyjemna w dotyku. Pory są oczyszczone. Po tygodniu używania mam piękna cerę bez żadnego stefana oraz najmniejszej kropki. Kawas salicylowy w przypadku mojej cery to prawdziwy wybawca. Żałuje ze tak późno go odkryłam bo różnice widać gołym okiem. Polecam każdemu kto ma problem z zapchanymi porami oraz drobnymi niedoskonałościami.

Przyjemny

Ten tonik wpadł w moje ręce zupełnie przez przypadek – skusiła mnie cena ok. 5-6 zł w Hebe na promocji. Zupełny zakup w ciemno.
Stosuję go po umyciu twarzy żelem, kiedy czuję jak skóra jest ściągnięta. Tonik redukuje to uczucie, delikatnie nawilża. Jeśli chodzi o mat to albo go nie dostrzegłam, albo jest to delikatny naturalny efekt. Co do zmniejszenia się porów... No, może odrobinkę, ale cudów nie dostrzegłam ;)

Super dla cery mieszanej

Moja cera jest mieszana z rozszerzonymi porami, w strefie T oczywiście najwięcej problemów, lubi się błyszczeć. Tonik kupiłam parę miesięcy temu, w ciemno, bo nigdzie nie było wtedy o nim jeszcze opinii. Cena nie była wygórowana, coś koło 8 zł w drogerii internetowej, więc zaryzykowałam, chociaż nie nastawiałam się na spektakularnre efekty. Wyboru nie żałuję.

Opakowanie o pojemności 200 ml jest w kolorze jasnym, perłowym, nieprzeźroczyste co niestety utrudnia kontrolowanie ilości produktu. Szata graficzna schludna, oszczędna. Zamknięcie typu klik, które przez cały czas użytkowania pozostało bez uszkodzenia. Otwór, przez który dozuje się tonik, jest odpowiedniej wielkości dzięki czemu nie wylewamy go ani za mało, ani nie ma problemu z jego wydobyciem.

Zapach jest delikatny, wyczuwalne są nuty kwiatowe, przyjemny ze względu na brak w składzie alkoholu, który czasem daje się we znaki. Kolor cieczy przeźroczysty.

Skład jest całkiem przyjemny, nie za długi. Mamy w nim jony srebra, które chyba przesądziły o zakupie produktu bowiem jestem fanką srebrnej biżuterii. Poczytałam o jego dobroczynnych właściwościach w kosmetykach, działa przeciwzapalnie i bakteriobójczo. Jest jeszcze cynk, którego szerokie spektrum działania w kosmetyce doceniono już w starożytności. Do tej pary dołożono jeszcze kwas salicylowy, który świetnie sprawdza się w oczyszczaniu skóry i zapobiega powstawaniu niechcianych wyprysków

Biorąc pod lupę działanie toniku muszę przyznać, że sprawdza się naprawdę fajnie. Od razu po aplikacji skóra jest odświeżona i oczyszczona, otrzymujemy delikatne, matowe wykończenie bez uczucia tłustości, lepkości czy ściągnięcia. Skutecznie pomaga kontrolować wydzielanie sebum regulując pracę gruczołów. Dobrze oczyszcza pory, ale czy są mniejsze to nie jestem pewna.

Must have!

W końcu tonik, który nie ma w składzie alkoholu, a jednocześnie pozostawia skórę matową bez lepkiej warstwy. Srebro zawarte w składzie normalizuje drobne wypryski. W porównaniu jakości do ceny (ok. 9 zł w Hebe) tonik zasługuje na 5 gwiazdek

Przyjemny

Kupiony na promocji w hebe za niecałe 5 zł, wybrany w ciemno - nie żałuję. Opakowanie to wygodna buteleczka zamykana na zatrzask - nie ma mowy o marnowaniu produktu. Skład ok, nie ma parabenow na które mam uczulenie. Mam cerę mieszaną i zauważyłam poprawę jej stanu podczas użytkowania. Nie ściąga, matuje cerę pory odrobinę oczyszcza. Zdecydowanie wart uwagi, zwłaszcza przy takiej kwocie, osobiście na pewno do niego wrócę

Fajny tonik dla mieszańców.

Kupiłam ,bo zaciekawiło mnie srebro w składzie oraz dlatego,że moja mieszana cera lubi kwas salicylowy.Tonik ma przyjemny kwiatowy zapach ,oczyszcza i ładnie uspokaja cerę ,nie wysusza jej.Po zastosowaniu jest matowa ,ale nie ściągnięta,Nieznacznie zmniejsza pory,przyspiesza gojenie się niedoskonałości i drobnych ranek,zmniejsza wydzielanie się sebum.Zaskórników jest chyba też mniej ,ale regularnie stosuje mocne peelingi ,więc nie wiem czy to jego zasługa.
Jest wydajny,buteleczka zamykana na zatrzask z odpowiednio małym otworem,by nic się nie marnowało.
Jestem z niego zadowolona.