Perfecta, SPA, Masło do ciała regenerujące `Trufle czekoladowe`

Perfecta, SPA, Masło do ciała regenerujące `Trufle czekoladowe`

Masło do ciała o zapachu trufli czekoladowych ma właściwości regenerujące. Zawiera olejek kokosowy, który przeciwdziała wiotczeniu oraz nadaje skórze gładkość. Ponadto masło kakaowe regeneruje i zapobiega wysuszeniu skóry, działa ujędrniająco i odmładzająco. Kwas hialuronowy nawilża.

masło
balsamy
zapachowa
w słoiku
100 – 250ml
Skóra
normalna

polecam

Po otwarciu tego masła miałam ochotę je zjeść . Zapach tego produktu jest fenomenalny. Dodatkowo oprócz pięknego zapachu mamy też rewelacyjne nawilżenie i wygładzenie skóry. Jedno z lepszych maseł do ciała jakich używałam ,a przetestowałam ich sporo. Masło jest bardzo wydajne. Polecam

tłusta czekolada..

Balsam ma dziwny zapach, mi to niezbyt przypomina trufle. Kolor niby wskazuje, że może być to zapach kawowy czy czekoladowy ale taki nie jest.

Balsam szybko się wchłania w skórę i ją nawilża... ale pozostawia na skórze tłustą lepką warstewkę.

Pudełko bardzo wydajne, używam i używam a zużyć go nie mogę.

Nawilżenie trzyma się zaledwie kilka godzin. Optyczny efekt nawilżenia zaraz po użyciu tego balsamu chyba robi ten tłusty filtr na skórze.

Bardzo fajne masło do ciała.

Kupiłam w promocji za 5 zł w Hebe.
Powiem szczerze, że skusiła mnie tylko cena.
Jestem jednak bardzo mile zaskoczona.
Masło bardzo fajnie się sprawdza.
Ma gęstą konsystencje, co bardzo lubię... wtedy czuję że faktycznie się czymś nasmarowałam ;)
Dodatkowo przepięknie pachnie.
Nie jest to najlepszy "nawilżacz", który stosowałam, ale mimo wszystko polecam. Bardzo przyjemne masełko do ciała :)

Ideał

Masło to kupiłam ze względu na zapach. Nie oczekiwałam jakiegoś szczególnego działania. Jakież było moje zaskoczenie już po pierwszym użyciu! Masło świetnie się rozprowadza i wchłania. Zapach dla mnie jest cudowny. Skóra już po jednym użyci ubyła miękka i wyraźnie nawilżona. Po miesiącu stosowania skóra jest w znacznie lepszej kondycji. Jest to jedyne masło, które stosuję z przyjemnością - często wcieranie balsamu traktowałam jako obowiązek, natomiast tutaj sprawia mi to przyjemność :)

Nigdy więcej!

Nie wiem co on zrobił z moją skórą, ale jestem załamana. Nie dośćże strasznie się rozprowadza, roluje i nie wiadomo co jeszcze.. To w ogóle nie nawilża skóry(wręcz wysusza) choć nie mam problemów z suchą skórą.. Dodatkowo jeszcze po nim całą mnie wysypało..Jestem załamana.. Użyłam go dwa razy i więcej nie zamierzam. Niby nie drogi ale to pieniądze wyrzucone w błoto..

Sredniak

Niechętnie po nie sięgałam, gdyż miało bardzo dziwną, budyniową konsystencję. Rozprowadzanie masła na ciele nie należało do przyjemnych. Produkt tworzył smugi i ciężko się wchłaniał. Również zapach nie znalazł we mnie sprzymierzeńca. Był zdecydowanie zbyt intensywny i przypominał raczej tani wyrób czekoladopodobny. Ostateczny rezultat – dość średni.

Ochota na słodycze

"Trufle czekoladowe" oraz naklejka na opakowaniu z wielką czekoladką to dobry pomysł marketingowców :D
Po otworzeniu czujemy bardzo słodki zapach czekoladowego kremu do ciasta. Bardzo apetyczny, w ogóle nie chemiczny. Na szczęście nie jest bardzo intensywny, dla mnie w sam raz.
Konsystencja delikatna, bardziej kremowa niż maślana. Smaruje się w miare dobrze, troszkę się smuży, po posmarowaniu trzeba odczekać z dwie minuty aż się wchłonie i będzie można się ubrać. Zapach zostaje na ciele cały wieczór, ale rano na szczęście już nie ma po nim śladu.
Działanie - pięknie wygładza skórę i nawilża. Jestem skłonna uwierzyć, że rzeczywiście zawiera masło kakaowe i olejek kokosowy.
Cena przystępna, szczególnie w promocji. Przeciętnie wydajny. Polecam, jak ktoś lubi takie słodycze.

biedne

Mam dość suchą skórę więc z tego powodu sięgam po masła a nie typowe balsamy. Mam też w związku z tym określone oczekiwania. Konsystencja ma być bogata, ciężka, nasycona regenerującymi składnikami. Moim ideałem są specyfiki Body Shop i niestety nie trafiłam na tańszy, analogiczny kosmetyk, który byłby w stanie im dorównać. Tak było i tym razem.

To masło jest dość biedne. Konsystencja bardziej budyniowa niż maślana, zapach to nie czekolada z prawdziwego zdarzenia, ale wyrób pochodzący z najtańszej bombonierki z marketu. Skóra porządnie nakremowana wieczorem, już rano woła o powtórkę. Nie czuję się po nim należycie wypielęgnowana ;)

Mając porównanie z Body Shopem, nie polecę. Dwie gwiazdki daję z dobrego serca za ewentualne nawilżenie trwające maks 12 godzin.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1 pełnowymiarowe

świetne :)

To już moje 3 masło z tej serii, mam też jagodową muffinkę i creme brulee. Masła te bardzo dobrze pielęgnują suchą skórę, natłuszczają (więc polecam osobom ze skórą bardzo suchą, w innym wypadku mogą pojawiać się pewnie krostki na ciele). Konsystencja bardzo bogata. Zapach czekolady - przepiękny, długo utrzymuje się na skórze. Ładne i kobiece opakowanie. Cena rewelacyjna w stosunku do jakości. Jestem fanką - szczerze polecam :)

Używam tego produktu od: tydzień