Revolution Beauty (Makeup Revolution), Ultra Bronze (Puder brązujący do twarzy)

Revolution Beauty (Makeup Revolution), Ultra Bronze (Puder brązujący do twarzy)

Cena PLN 15.00

Makeup Revolution Ultra Bronze to puder brązujący przeznaczony do każdego typu cery. Kosmetyk nadaje efekt idealnie opalonej skóry. Zapewnia doskonałe wykończenie makijażu. Brązer modeluje i podkreśla naturalne rysy twarzy. Jest produktem długotrwałym, utrzymującym się na skórze nawet cały dzień.

prasowane
Efekt
matowe, rozświetlające

Godny polecenia.

Bardzo wydajny bronzer, kupiłam w drogeri internetowej za przystępną cenę. Opakowanie dośc szybko się niszczy, ale osobiście mi to nie przeszkadza. Mógłby się dłużej utrzymywać na twarzy, u mnie wymagał poprawki w ciągu dnia. Kolor idealny. Zdecydowanie polecam, warto mieć go w swojej kosmetyczce.

Super bronzer.

Powielę opinie, że jest to idealny bronzer dla opornych/początkujących. Jest super nie robi plam, jest bardo bardzo wydajny. W końcu znalazłam ideał. Opakowanie jedynie trochę delikatne - trzeba uważać.

Świetny w tej cenie

Produkt kupiłam 3 lata temu za może 12 zł ? Po intensywnym używaniu starł się dopiero wzorek na pudrze. Produkt jest bardzo wydajny.
Kolor jest neutralny, będzie pasował wielu osobom. Uwaga! Bardzo łatwo można nim zrobić plamy na twarzy, które niezbyt dobrze się rozcierają. Pomimo tego, że wiem jak obchodzić się z produktem czasem przycisnę pędzel za mocno i muszę zmywać policzek lub próbować to jakoś zakryć podkładem.
Opakowanie jest słabej jakości, napisy się starły, a sam plastik pękł. Wieczko mam oddzielnie niż puder, ale za tę cenę nie mam żalu do producenta.
Utrzymuje się na twarzy kilka godzin bez poprawek.

Niezastąpiony

Mam go już kilka lat! Używam prawie codziennie, jest tak wydajny że szok. Kupiłam w międzyczasie inne skuszona reklamami i recenzjami ale nic mu nie dorównało. Kolor świetny, łatwo się rozprowadza i ładnie się trzyma. Można nim budować kolor, bezzapachowy, pudełko pomimo długiego czasu użytkowania nie popsuło się.

Wystarczy na wieki

Bronzer kupiłam, ponieważ potrzebowałam czegoś do ocieplania twarzy, padło na MUR. Puder dostajemy w naprawdę dużej pojemności za niewielką cenę.
Na początku miałam wrażenie, że jest dla mnie zdecydowanie za ciepły, lecz z czasem przekonałam się do niego lub po prostu nauczyłam się go używać- mam neutralną, jasną karnację i czasami ciężko mi dobrać kolor produktów do twarzy.
Na szczęście nie jest to ani chamska pomarańcza, ani bury brudny kolor.
Produkt jest bardzo wydajny i mocno napigmentowany, więc 15 g wystarczy na lata użytkowania, ponieważ już niewielką ilością można przybrązowić twarz lub nawet delikatnie się wykonturować. Przy konturowaniu należy delikatnie dokładać produktu, a nie od razu iść na full. Trzeba go wyczuć.
Jest trochę suchy i delikatnie się osypuje.
Trzeba mieć do niego delikatną rękę, ponieważ można nim zrobić plamę, którą ciężko rozetrzeć- przeżyłam to na własnej skórze, ponieważ nabrałam za dużo na pędzel i nie strzepnęłam- moja wina.
Ładnie przykleja się do pudru i trzyma dobrze- wiadomo jest to produkt z niskiej półki, więc po pewnym czasie zanika, ale te 6 godz spokojnie wytrzyma.
W pełni matowy, nie ma żadnych drobinek i nie zostawia żadnej poświaty.
Opakowanie tandetne, ale nie spodziewałam się cudów za te pieniądze.

Ostatni ulubieniec

Bardzo polubiłam ten bronzer. Mam jasną karnację i sprawdził się idealnie do ocieplania twarzy. Ma bardzo Przyjemny, jasny i ciepły odcień brązu. Świetnie sprawdza się jako dopełnienie konturowania. Wygląda na twarzy naturalnie i bez problemu się blenduje. Dobrze współpracuje z innymi produktami. Nie robi plamy, nie wygląda na twarzy sino. No i duża pojemność więc.starczy na długo. Ja jestem bardzo zadowolona! To jeden z moich ulubieńców.

Świetny

Używam od nie dawna.Świetna cena jak za tak duży produkt.Bronzer utrzymuje sie cały dzień.Super do ocieplania twarzy.Mam nadzieje,że starczy na dłuugo.

superwydajny

Produkt jest bardzo wydajny, przy umiejętnej aplikacji nie ma mowy o żadnych plamach - mi się nie zdarzyło, aby pozostawiał plamy. Kolor nie jest może bardzo chłodny, ale nie uznałabym go za ciepły jak część recenzentek - raczej neutralny. Dodam też, że zaskoczyły mnie recenzje o jasnym kolorze/pigmentacji - nie jest jasny, przed aplikacją zawsze strzepuję/zdmuchuję jego nadmiar z pędzla by nie nałożyć go za dużo.
Wracając do wydajności - mam wrażenie, że nigdy się nie skończy :) Używam go jakiś czas a dopiero lekko starły się literki ( tylko te na środku) także jeszcze długo mi posłuży. Polecam!

Najlepszy neutralny bronzer jaki miałam

Jak napisałam w tytule recenzji to najlepszy neutralny bronzer jaki miałam!

Zanim kupiłam ten bronzer przeszłam długą drogę prób i błędów z tego typu kosmetykami. Za każdym razem, gdy kupiłam jakiś bronzer to wydawało mi się, że "to ten", a później np. na zdjęciach dostrzegłam, iż jestem albo pomarańczowa albo mam plamy albo kolor bronzera ni jak ma się do koloru makijażu oczu.

W końcu w internecie zaczęłam szukać dosłownie "neutralnych bronzerów" i wówczas na Youtube był szał na ten od Makeup Revolution. Skuszona pozytywnymi opiniami, zakupiłam go.

Bronzer ten okazał się moim ulubieńcem! Kolor wydaję się ciepły, ale, nawet mojej jasnej karnacji, wygląda neutralnie - tak neutralny to odpowiedni wyraz dla tego kosmetyku. Bronzer ten pasuje nie tylko do ciepłych czy zimnych makijaży, ale także jest dobry na każdą porę roku. Wiadomo, że gdy w wakacje się opale, jego efekt jest słabszy, wtedy dodaje do konturu cieplejszego bronzera i wszystko ładnie współgra.

Całkiem ok

Produkt zakupiłam w drogerii internetowej ponieważ ciężko było go znaleźć w stacjonarnych a skusił mnie dobrymi recenzjami. Mnie osobiście też zachwycił. Bronzer ma duże, może lekko tandetne opakowanie - staram się obchodzić z nim delikatnie ale za tę cenę można mu to wybaczyć. Jest bardzo wydajny. Myślę że starczy na długo o ile prędzej się nie przeterminuje. Produkt jest dobrze napigmentowany, daje fajny odcień brązu ( co ważne nie jest to pomarańcz), jest matowo wykończony, bez świecących drobinek. Jest wytrzymały, u mnie bez poprawek zostaje na twarzy cały dzień. Używam do go konturowania, według mnie jest do tego idealny. Ogólnie świetna jakość za smieszną cenę.

Jest ok.

Bronzer kupiłam po wielu zachwalczych opiniach, zarówno na yt jak na wizazu.
Przyznam, jest w porządku jednak jego ciepły odcień nawet dla mnie przeszkadza, a nie jestem na prawdę fanka chłodnych czy nawet neutralnych odcieni. Na lato sprawdza się idealnie, można zbudować efekt opalenizny. Rozciera się idealnie.

Zadowalający

Nie mam za bardzo co narzekać. Może nie jest to produkt z górnej półki, ale cena na pewno adekwatna do jakości. Ładnie brązowi takim dość neutralnym w stronę ciepłego odcieniem. Nie za mocno napigmentowany, dzięki czemu łatwo stopniować efekt i trudno zrobić sobie plamę. Trwały na skórze, opakowanie jednak szybko się rysuje, pęka i zmywa się napis