Avon, Incandessence Flame EDP

Avon, Incandessence Flame EDP

Rozpal w sobie płomień dzięki nowej `Incandessence Flame`. Ta woda perfumowana to kolejna odsłona jednej z najbardziej popularnych serii zapachów Avon -` Incandessence`. Woda należy do zapachów kwiatowo-piżmowych z przeważającymi nutami różowego pieprzu, złotej gardenii i kremowego piżma.

Kategoria: kwiatowo-piżmowa

Nuty zapachowe: różowy pieprz, złota gardenia, piżmo

piżmowe, drzewne, kwiatowe
wody perfumowane

60% jesień/zima 40% wiosna/lato

Lepszy wariant

Zdecydowanie wolę tę wersję od oryginalnej wersji której nie znoszę. Ten perfum jest całkiem inny. W zasadzie to ma dosyć trafną nazwę i ładną odsłonę flakonu. Wyrazisty mocny zapach, który dosyć długo wytrzymuje na ubraniu. Nie trzeba za dużo się nim psikać, także wystarczy na dłużej.

Kompozycja kwiatowa

Zapach pochodzi z kompozycji kwiatowej.
NUTY GŁOWY (różowy grejfrut, gruszka, platki jaśminu).
NUTY SERCA (gardenia, jaśmin, heliotrop).
NUTY BAZY (cedr, piżmo, migdałowy aromat benzoiny).
Perfuma wygląda tak samo jak każda z serii Incandessence , okrągła, w tej wersji z czerwoną górą.
Zapach jest bardzo wyrazisty, mocny i intensywny. Jego skład jest mieszkanką owoców i kwiatów, ale jednak nuty kwiatowe są górą. I są to jak dla mnie słodkie i ciepłe nuty. Już na początku wspomniałam że zapach zaskoczył mnie trwałością , jest bardzo trwały, wyczuwam go przez cały dzień nie tylko na skórze ale również na ubraniach i włosach. Trochę poczytałam i wydaje mi się że to głównie zasługa benzoiny, która jest związkiem chemicznym stosownym w środkach perfumeryjnych i jej głównym celem jest nadanie zapachowi trwałości.

• Flakon: 2

Nieudana odsłona nowego zapachu incadessence

Uwielbiam wersję pierwsza incadessence i myślałam że będzie chociaż troszkę podobny do niego z lekka nuta pieprzyku. Jednak poza opakowaniem nie ma z nim nic wspólnego. Pachnie mocno przez chwilę, nie utrzymuje się zbyt długo. Nie jest to na pewno zapach na lato i ciepłe dni. Zużyłam ledwo i jak najszybciej co nie było trudne bo po 3 godzinach trzeba było popsikac się na nowo. Nie dla mnie

Wykorzystała: kilka próbek

• Flakon: 4

Kwiatowe mydełko doprawione pieprzem.

Uwielbiam pieprz w perfumach. Działa on wręcz narkotycznie na mój zmysł powonienia :)
W przypadku recenzowanego pachnidla, spora jego dawka daje po nozdrzach przy otwarciu co bardzo mnie cieszy.
Jest to woń ostra, intensywną dzięki wspomnianej wcześniej przyprawie, która po pewnym czasie nieco łagodnieje przybierając nieco mydlany charakter.
Dla mnie to zapach kwiatowy, mydlany, elegancki bez nadmiaru słodyczy, za którą nie przepadam w perfumach.
Osobiście woń bardzo w moim guscie i już wiem, że po kilku przetestowanych próbkach zdecyduje się na pełnowymiarową, czerwoną kulkę :)
Parametry oraz trwalosc określiłabym jako średnie.

• Flakon: 5

Moja perełka wśród zapachów

Uwielbiam ten zapach. Pozwala on czuć mi się bardzo kobieco i ponętnie. Zapach należy do kategorii kwiatowej , ale jest bardzo intensywny i ostry za sprawą pieprzu, wanilia heliotropu dodaje słodkości , a jaśmin wprowadza równowagę i sprawia,że zapach jest na prawdę kuszący , ale nie nachalny. Polecam dla kobiet pewnych siebie. Mój ulubieniec od Avon.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Przeciętne

Kupiłam je z racji braku kwoty do darmowej wysyłki, a miałam pozytywne doświadczenie z złotą wersją. Te nie są, aż tak dobre jednak mimo to dość dobrze się utrzymują, zapach z czasem staje się coraz ładniejszy. A i flakonik zawsze robi dobre wrażenie, mieści się w niemal każdej torebce i zwraca uwagę.

• Flakon: 3

Nic specjalnego

Przykro mi po raz pierwszy wystawiać taką opinię zapachowi Avon, gdyż uwielbiam wiele z nich. Niestety Incandessence Flame, to jakieś nieporozumienie. Nie czuję w nim żadnych ze wskazanych przez producenta nut. Zapach bardzo nietrwaly, płaski, nijaki. Jestem zawiedziona.

• Flakon: 4

Rozpalajacy zapach

Od zawsze kupowałam raczej delikatne kwiatowe zapachy .Ale gdy tylko rozpaliłam ten zapach na nadgarstku nie mogla przestac wochac .Nie wiem co jest tak kuszace poloczenie piżama czy moze różowego pieprzu.Perfumka jest w ciekawym okrogłym opakowaniu fajnie prezentuje sie na połce nie jest duzy wiec zmieści sie w torebce ze wzgledu na krztałt dosc nie wygodne w używaniu.Sam zapach jest cudowny taki rozpalajacy zmysły Dość intesywny i trwały utrzymuje sie donkilku godzin.Perfuma nadaje sie nie tylko na wieczorne wyjscie ale sprawdzi sie w pracy a napewno idealne na randki .Oczywiscie nie uczulił nie powoduje podrażnień .

• Flakon: 5

Drze pazurami ten słodziak!

O tak! Są pięknie. Co tu dużo pisać. Słodkie, z charakterkiem.
Są inne, dziwne trochę. Nie podobne do Avonu w zupełności. Wyszło im to dzieło. :)
Polecam testy, niektórych mogą drażnić.
Trwałość ciało - 10/12h
na łaszkach czuć na drugi dzień.
Trochę toporny flakon. Wolę inne, smukłe i proste opakowania - ale to wiecie, takie moje widzi mi się.

Zapach super, aż chce się go wąchać :) ????

• Flakon: 3

Oooo tak

Jedne z moich ulubionych perfum. Intensywne, chemiczne, zadziorne. Dosc często perfumy sa komplementowane. Bardzo dobrze czuje sie majac je na sobie. Czuje sie kobieca pewna siebie i seksowna. Dodaja mi odwagi i chęci do dzialania. Jedyna wada to, to ze trzeba sie dopsikac w przeciągu dnia.

Kupiony w: Inna perfumeria

Uwielbiam. ..Święta

Muszę mieć je, co roku na swieta :) Taka błogosc w nich jest, milosc, serdecznosc i magia .Tak je czuje. Wygodny flakon.Kompozycja kwiatowo lekko orientalna. Mialam wiele perfum i za 20zl ,za 500 zl .Te jedne z avonu sa bliskie mojemu sercu. Nie mam pojecia dlaczego :)

• Flakon: 5

Wbrew pozorom bardzo łagodny zapach

Zgadzam się z poniższymi opiniami. Zapach wbrew pozorom jest łagodny, słodko-kwiatowy. Nie jest duszący. Utrzymuje się przez kilka godzin. Nadaje się do codziennego użytku, jak i na wieczorne wyjścia.