Avon, Incandessence Flame EDP

Avon, Incandessence Flame EDP

Rozpal w sobie płomień dzięki nowej `Incandessence Flame`. Ta woda perfumowana to kolejna odsłona jednej z najbardziej popularnych serii zapachów Avon -` Incandessence`. Woda należy do zapachów kwiatowo-piżmowych z przeważającymi nutami różowego pieprzu, złotej gardenii i kremowego piżma.

Kategoria: kwiatowo-piżmowa

Nuty zapachowe: różowy pieprz, złota gardenia, piżmo

75% jesień/zima 25% wiosna/lato

Wykorzystała: kilka próbek

Kwiatowe mydełko doprawione pieprzem.

Uwielbiam pieprz w perfumach. Działa on wręcz narkotycznie na mój zmysł powonienia :)
W przypadku recenzowanego pachnidla, spora jego dawka daje po nozdrzach przy otwarciu co bardzo mnie cieszy.
Jest to woń ostra, intensywną dzięki wspomnianej wcześniej przyprawie, która po pewnym czasie nieco łagodnieje przybierając nieco mydlany charakter.
Dla mnie to zapach kwiatowy, mydlany, elegancki bez nadmiaru słodyczy, za którą nie przepadam w perfumach.
Osobiście woń bardzo w moim guscie i już wiem, że po kilku przetestowanych próbkach zdecyduje się na pełnowymiarową, czerwoną kulkę :)
Parametry oraz trwalosc określiłabym jako średnie.

Moja perełka wśród zapachów

Uwielbiam ten zapach. Pozwala on czuć mi się bardzo kobieco i ponętnie. Zapach należy do kategorii kwiatowej , ale jest bardzo intensywny i ostry za sprawą pieprzu, wanilia heliotropu dodaje słodkości , a jaśmin wprowadza równowagę i sprawia,że zapach jest na prawdę kuszący , ale nie nachalny. Polecam dla kobiet pewnych siebie. Mój ulubieniec od Avon.

Przeciętne

Kupiłam je z racji braku kwoty do darmowej wysyłki, a miałam pozytywne doświadczenie z złotą wersją. Te nie są, aż tak dobre jednak mimo to dość dobrze się utrzymują, zapach z czasem staje się coraz ładniejszy. A i flakonik zawsze robi dobre wrażenie, mieści się w niemal każdej torebce i zwraca uwagę.

Nic specjalnego

Przykro mi po raz pierwszy wystawiać taką opinię zapachowi Avon, gdyż uwielbiam wiele z nich. Niestety Incandessence Flame, to jakieś nieporozumienie. Nie czuję w nim żadnych ze wskazanych przez producenta nut. Zapach bardzo nietrwaly, płaski, nijaki. Jestem zawiedziona.

Rozpalajacy zapach

Od zawsze kupowałam raczej delikatne kwiatowe zapachy .Ale gdy tylko rozpaliłam ten zapach na nadgarstku nie mogla przestac wochac .Nie wiem co jest tak kuszace poloczenie piżama czy moze różowego pieprzu.Perfumka jest w ciekawym okrogłym opakowaniu fajnie prezentuje sie na połce nie jest duzy wiec zmieści sie w torebce ze wzgledu na krztałt dosc nie wygodne w używaniu.Sam zapach jest cudowny taki rozpalajacy zmysły Dość intesywny i trwały utrzymuje sie donkilku godzin.Perfuma nadaje sie nie tylko na wieczorne wyjscie ale sprawdzi sie w pracy a napewno idealne na randki .Oczywiscie nie uczulił nie powoduje podrażnień .

Drze pazurami ten słodziak!

O tak! Są pięknie. Co tu dużo pisać. Słodkie, z charakterkiem.
Są inne, dziwne trochę. Nie podobne do Avonu w zupełności. Wyszło im to dzieło. :)
Polecam testy, niektórych mogą drażnić.
Trwałość ciało - 10/12h
na łaszkach czuć na drugi dzień.
Trochę toporny flakon. Wolę inne, smukłe i proste opakowania - ale to wiecie, takie moje widzi mi się.

Zapach super, aż chce się go wąchać :) ????

Oooo tak

Jedne z moich ulubionych perfum. Intensywne, chemiczne, zadziorne. Dosc często perfumy sa komplementowane. Bardzo dobrze czuje sie majac je na sobie. Czuje sie kobieca pewna siebie i seksowna. Dodaja mi odwagi i chęci do dzialania. Jedyna wada to, to ze trzeba sie dopsikac w przeciągu dnia.

Uwielbiam. ..Święta

Muszę mieć je, co roku na swieta :) Taka błogosc w nich jest, milosc, serdecznosc i magia .Tak je czuje. Wygodny flakon.Kompozycja kwiatowo lekko orientalna. Mialam wiele perfum i za 20zl ,za 500 zl .Te jedne z avonu sa bliskie mojemu sercu. Nie mam pojecia dlaczego :)

Wbrew pozorom bardzo łagodny zapach

Zgadzam się z poniższymi opiniami. Zapach wbrew pozorom jest łagodny, słodko-kwiatowy. Nie jest duszący. Utrzymuje się przez kilka godzin. Nadaje się do codziennego użytku, jak i na wieczorne wyjścia.

Bezpieczny

Sądząc po nazwie perfum byłam przekonana, że będą one z takim charakterystycznym mocnym pazurem, który oczywiście nie każdy jest w stanie polubić. Kiedy flakonik trafił do domu od razu wzięłam się za testowanie.

Niby Flame, ale zapach był taki słodkawy, otulający i wcale nie miał w sobie czegoś w ogromnej ilości ognistego. Niby ma w sobie jakąś tam nutę, ale nie wychodzi ona naprzód. Na pewno jest to bezpieczna kompozycja, pomimo swojej nazwy - każdy może spróbować, ponieważ nie jest to zapach ciężki lub mdlący - po prostu jest w porządku i dobrze wyważony.

Trwałość jest bardzo przyzwoita - nie mam jej kompletnie nic do zarzucenia, bo bardzo długo utrzymuje się na skórze i szybko nie traci na intensywności.

Mdły, duszący i sztuczny zapach

Rzadko kiedy zdarza mi się znaleźć perfumy, które będą mi w 100% odpowiadały.
Często po mniej więcej tygodniu lub dwóch mam już dosyć wybranego wcześniej zapachu i służy mi on tylko do spryskiwania powietrza podczas wietrzenia domu.
Ostatnio postanowiłam zdobyć wiedzę z zakresu dobierania zapachów i kolorów do osobowości i nastroju, rozpoznawania i łączenia nut zapachowych,...
W związku z tym zamówiłam kilka próbek perfum, które myślałam, że będą mi odpowiadały i Incandessence Flame była wśród nich.

Niestety produkt ten od samego początku mi nie odpowiadał. Przez ok. 1 godzinę czuć tylko i wyłącznie piżmo przytłoczone różowym pieprzem. Zapach ten jest nie do wytrzymania i aż wstyd mi było przejść obok kogokolwiek. Później, kiedy można go wyczuć już tylko z bliska ukazuje się mdły, słodki i bardzo słabo wyczuwalny kwiatowy zapach.

Pierwszą rzeczą, która skojarzyła mi się z tym zapachem po skropieniu się, to zadymiony pokój i ktoś biegający w kółko z tanim sprayem różanym do odświeżania, w celu zamaskowania odoru papierosów.. Chociaż ostatnio zauważyłam nawet spore podobieństwo do zmywacza do paznokci Isany.
Natomiast współlokatorowi skojarzył się ze świecowymi kredkami dla dzieci, z tym że w tym produkcie jest dużo więcej alkoholu.

Widząc opakowanie sądziłam, że perfumy te będą wyraziste, eleganckie i ciepłe, jednak kiedy tylko ich użyłam miałam wrażenie jakbym znalazła się w jakiejś palarni. Więc rzeczywiście może i były wyraziste, ale nie o taki efekt mi chodziło.

Zdecydowanie polecam najpierw zamówić próbkę.

Używam tego produktu od: około 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedna próbka

Bardzo polecam

Jestem konsultantką Avon. Jedna moja klientka zamówiła ten zapach, a on od razu przypadł mi do gustu. Kocham zapachy kwiatowe. Bardzo podoba mi się Incadessence żółta, jednakże Flame jest moim zdaniem idealna. Zapach długu utrzymuje się na ubraniu i jest absolutnie świetny. Bardzo polecam !

Używam tego produktu od: 1 miesiąc