GlamGlow, Thirstymud Hydrating Treatment (Maska-kuracja intensywnie nawilżająca)

Wysokie stężenie kwasu hialuronowego i kwas cytrynowy i dbają o głębokie i trwałe nawilżenie oraz blask cery. Sacharydy z jabłek trwale nawilżają skórę, działając w połączeniu z betaglukanami z owsa i specjalną glinką HydraClay, pomagają skórze zatrzymać na dłużej zapasy nawilżenia. Olej kokosowy wraz z naturalnym, nieprzetworzonym miodem z kwiatów pomarańczy działa jak błyskawiczna odżywka kondycjonująca. Imbir uwalnia skórę od toksyn, dodaje energii cerze. Pionierską technologię dostarczania składników Teaoxi, zamknięto w zmikronizowanych liściach oliwnych, uwalniających do skóry antyoksydanty i cenne kwasy tłuszczowe. Skóra po takiej kuracji jest intensywnie nawilżona, gładka i pełna blasku, jedwabista i miękka w dotyku, wygląda wspaniale i świeżo.

w słoiku
50 – 100ml
klasyczne

Stosuję jako maskę nocną

Maseczka dostępna jest w różnych pojemnościach- w słoiczku lub w tubie z dołączonym pędzelkiem do nakładania. Zapach ma bardzo przyjemny- waniliowo- kokosowy. W kolorze i konsystencji przypomina budyń waniliowy. Nie spływa z twarzy. Nie czujemy żadnego dyskomfortu w trakcie stosowania. Po ok.20 min. usuwam nadmiar chusteczką i zostawiam maskę na całą noc. Można stosować ją również wokół oczu. Rano budzimy się z mocno nawilżoną i rozjaśnioną cerą.

Fajna

Dość specyficzny produkt, który może nie każdemu podpasować, ale mi się spodobał.

Konsystencja maseczki jest kremowo-masłowa, raczej gęsta - nie spływa z buzi, aplikuje się łatwo. Zapach dość syntetyczny, kokosowo-migdałowy (?) - słodki, ale nie jest zbyt intensywny więc mi nie przeszkadza.

Co ciekawe, maseczka intensywnie chłodzi - to może być minus lub plus, w zależności od pory roku/preferencji. Ja szybko nauczyłam się wykorzystywać ten fakt podczas upałów albo po bardzo męczącym dniu, żeby się orzeźwić.

Po zmyciu skóra jest na pewno wygładzona i bardziej napięta (może to ten efekt "zimna"?), nawilżona na pewno też, ale powiedziałabym, że dopiero w którejś kolejności. Dlatego uważam, że to dość dziwny kosmetyk - oczekiwałam czegoś zupełnie innego, ale to go wcale nie skreśla, bo i tak jest dobry. Po prostu inny niż można by się spodziewać.

Warto ją mieć w swojej kosmetyczce

Cieszę się, ze ja mam ! co prawda długo myślałam o jej zakupie a to wszystko przez wysoka cenę. Mimo wszystko zdecydowałam się i zawsze kiedy potrzebuje ekspresowego nawilżenia to mam je na wyciągnięcie ręki. Ekspresowe nawilżenie i przy okazji rozświetlona skóra. Bardzo lubię ta maskę i jest jedna z lepszych nawilżaczy :)

Mój faworyt

To moja ulubiona maska, uwielbiam ją! Stosuję ją raz w tygodniu na noc, ale zmywam rano. Skóra po niej jest cudownie nawilżona, gładka i promienna. Jeśli ktoś lubi zapach kokosu, to jest to produkt dla niego- dla mnie pachnie nieziemsko. Maseczka jest niestety droga, ale ja zawsze poluję na promocje. Dla mnie warta tej ceny, gdyż jest bardzo wydajna. Piękny słoiczek, a maseczka bardzo ciekawie zapakowana. Konsystencja kremowo- żelowa, przyjemnie się ją nakłada. Jak dla mnie to najlepsza maseczka nawilżająca na rynku.

W porządku

Maska nawilża dzięki wodzie z kokosa, dodatkowo delikatnie oczyszcza i dotlenia skórę.

Nie daje jednak spektakularnego efektu jak czarna czy biała maska. Przyjemnie się jej używa, jednak cena jest wysoka, dlatego poluję na nią na dużych promocjach lub w małym podróżnym opakowaniu.

Robi wrażenie

Jestem maniaczka maseczek to i ta musiałam spróbować, mimo ze jestem posiadaczka skory tłustej, ale zimową pora i jej należy sie nawilżenie :) Maseczka mnie bardzo zaskoczyła, bo spodziewałam sie po użyciu, świecenia i bardzo nawilżonej skory a tu efekt jest trochę inny. Ponieważ maseczka po spłukaniu zostawia skore jak dla mnie troche matowa, tzn czuć nawilżenia ale bez efektu świecenia sie. Poza tym mam przebarwienia na policzkach i ta maseczka powoduje ze sa bladsze, łagodniejsze, oczywiście tylko gdy sie ta maseczkę używa regularnie. I jak dla mnie po nałożeniu maseczka delikatnie chłodzi i wycisza skore problematyczna. Coz tego sie nie spodziewałam, jestem mile zaskoczona. Cena robi jednak swoje ale ida święta, można poprosić Mikołaja :)

Extra

Maska jest po prostu extra!
Podoba mi się jej niebieskie opakowanie. Ma ładny mocny zapach i jest bardzo ale to bardzo wydajna.
Największa jej zaletą jest nawilżenie, które odczuwam po nałożeniu i później po zmyciu maski. Jest idealna jako tzw. maska przed makijażem ponieważ skóra po niej jest gładka, nawilżona i dobrze rozprowadza się na niej i trzyma podkład.
Cena jest niestety zbyt wysoka ale za taki efekt warto zapłacić. Gdyby takie maseczki kosztowały 30 zł to życie byłoby rajem...

rewelacja

Uwielbiam ten produkt!
Począwszy od efektownego niebieskiego opakowania z gwiazdką (również dla fanów Kapitan Ameryki) poprzez cudownie słodki zapach po bardzo dobre działanie.
Po 8 miesiącach skończyłam mniejsze opakowanie. Kupiłam je w polskiej Sephorze i używałam produktu raz w tygodniu, czasem raz na dwa tygodnie.
To najlepsza maska nawilżająca jakiej używałam. Najlepiej sprawdzała się nakładając ją na kilka godzin w ciągu dnia. Wieczorem po jej usunięciu, podkręcałam jej efekty moją codzienną pielęgnacją.
Maska jest bardzo wydajna. Malutka ilość wystarczy na aplikację całej twarzy.
Widzę bardzo pozytywny wpływ ten maski na stan mojej cery.
Jeśli będę miała kiedyś możliwość ponownego zakupu, na pewno się na niego zdecyduję.

Używa produktu od: próbka

Nie nawilża

Nakładałam jak maskę, nakładałam jak krem. Obecnie używam jako maseczkę pod oczy, gdy nakładam na całą twarz maskę z glinki. Maseczka jest bardzo wydajna, ma przyjemny zapach, żelową konsystencję i daje uczucie chłodzenia. Jednak nie nawilża. Nawet po użyciu na noc jak kremu nie ma rano nawilżenia. Nic a nic.

Używa produktu od: próbka

Nie rozumiem zachwytu

Skuszona instagramowymi blogerkami postanowilam nabyc produkt,, jednak wewnetrzny glos podpowiadal mi : kup najpierw probkę. Sama cena probki jest juz zabojcza ale mysle : jak ma byc hit - warto !
No i zaluje nawet tych pieniedzy wydanych na probke,
Mam wrazenie ze totalnie nic nie zrobila z moja cera. Lepsze rezultaty daje kozie mleko w saszetce za grosze.

Warto wypróbować

Oczywiście i ja nie mogłam przejść obojętnie obok maseczek Glamglow. Długo nosiłam się z zakupem pierwszej maseczki i wybrałam niebieską. Jest to maska-kuracja intensywnie nawilżająca. Muszę przyznać, że przy mojej suchej skórze sprawdza się BARDZO DOBRZE.
Na początek kupiłam małą wersję tzn. 15 ml gdzie jej cena regularna wynosi 69 zł. Mi w perfumerii Douglas udało się ją nabyć za 52,20 zł.
Także maseczka tania nie jest ale moim zdaniem warta swojej ceny a już na pewno warto choć raz ją wypróbować.
Opakowanie jest ładne, solidne i eleganckie. Niebieski kolor kojarzy się z latem i przede wszystkim z wodą, która daje ukojenie suchej skórze.
Zapach jest ładny i przyjemny (taki kokosowy) i mocno wyczuwalny ale nie nazwałabym go agresywnym. W słoiczku pachnie wyraźnie i na twarzy również nie znika.
Konsystencja przypomina lekki krem i ma mało zachęcający jasno brązowy kolor. Gdy zobaczyłam ten kolor poczułam zawód ( i myśl co za badziew) ale zapach mi to zrekompensował.
Aplikacja jest wygodna ponieważ maseczka się nie rozlewa i trzyma twarzy - jest dosłownie jak krem.
Stosowałam ją i na dzień i na noc jako kurację.

ZALETY NIEBIESKIEJ MASECZKI GLAMGLOW to:
- miły egzotyczny mocno wyczuwalny zapach, który nie znika po nałożeniu na twarz,
- podwójne zastosowanie - na dzień jako maseczka i na noc jako kuracja ( w obydwu wariantach sprawdza się doskonale i moja skóra jest dostatecznie mocno nawilżona oraz wygładzona)
- przynosi ukojenie podrażnieniom i zaczerwienieniom
- nie uczuliła mnie
- daje delikatny efekt chłodu (naczytałam się w opiniach o tym efekcie i myślałam, że będzie dużo mocniejszy - tymczasem jest w sam raz dla mnie)
- piękne opakowanie
- maseczka jest wydajna (owszem muszę wydać na 15 ml ponad 50 zł ale wystarczyło mi to opakowanie spokojnie na 6 zastosowań a raczej nakładam jej więcej niż mniej. Dla niektórych może być bardziej wydajna i starczyć na większą ilość zastosowań. I tu muszę zaznaczyć ważną rzecz a mianowicie 1 użycie tej maseczki to koszt ok. 11 zł dla mnie i stosunek ceny do jakości wcale nie jest najgorszy. Nieraz kupujemy maseczki jednorazowe za 8-10 zł i nie zastanawiamy się nad ceną)
- stosunek ceny do jakości według mnie dobry.

Maseczki używam od miesiąca i oprócz doskonałego nawilżenia widzę również poprawę kondycji skóry - jest gładsza i bardziej nawilżona, odporna.

nowy faworyt

Maseczka genialnie sprawdza się na suchej cerze jako baza pod makijaż. To pierwszy produkt, po którym cera nie była wysuszona pod koniec wieczoru. Zapach jest przepiękny, sama maska bardzo wydajna (ja traktuję ją tak samo jak krem do twarzy), pozostawia przyjemne uczucie zimna. Jedynym minusem jest cena, ale Glamglow spełnia swoje zadanie, więc polecam!