Wibo, 1 Coat Manicure (Lakier do paznokci)

Wibo, 1 Coat Manicure (Lakier do paznokci)

Pojemność 8,5 ml

Jednowarstwowy lakier do paznokci Wibo "1 Coat Manicure". Dostępny w wielu wersjach kolorystycznych.

Nie kupię ponownie

Kupiłam lakier z vibo gdyż spodobał mi się kolor kolor w opakowaniu i wydawał się bardzo ładny i bardzo ładne opakowanie skusiłam się i bardzo żałuję napewno więcej nie kupię jego pozytywem była tylko cenami opakowanie reszta to tylko wady. Jedna warstwa nic nie da trzeba wielu warstw żeby nie prześwitywało chyba nakladalam z 5 warstw bardzo długo wysychał nie jest trwały odpryskiwał nigdy więcej nie kupie

Ładnie opakowany bubel

Na zakup lakieru skusiłam się, ponieważ spodobało mi się opakowanie. Kupiłam kolor 7 i 19. Jednak już od pierwszego użycia byłam niezadowolona. Lakier bardzo trudno równomiernie rozprowadzić bo bardzo szybko zaczyna schnać, co powoduje nieestetyczną nierowną powierzchnię. Szybko odpryskuje. Ale zarówno kolor jak i krycie są super.

1 warstwa?

Lakier jest dobry, krycie natomiast dopiero po 2 warstwach można uzyskać, więc opis producenta nie bardzo spełnia swoje zadanie.
Lakier dobrze się rozprowadza, nie ma silnego zapachu.
Jest nietrwały, na drugi dzień już odpryskuje.

Średniak.

Mam wrażenie, ze ta seria lakierów wibo wypada dość korzystnie jeżeli chodzi o produkty tej marki. Ten lakier może nie wyróżnia się niczym nadzwyczajnym, ma ładne estetyczne opakowanie. Sporą gamę kolorystyczną i dobrze zaprojektowany pędzelek, którym łatwo rozprowadzić produkt. Jeżeli chodzi o konsystencję nie jest jakaś wyjątkowo gęsta, ale nie są za rzadkie. Żeby uzyskać ładny nasycony kolor wystarczą dwie cienkie warstwy. Jeżeli chodzi o trwałość, no cóż nie jest wybitna. Po 2-3 dniach już widać przetarcia i odpryski mimo zabezpieczeń topem. Myślę, że kolory które mam na pewno skończę, ale raczej nie kupię kolejnych.

Jestem posiadaczką numeru 17 - jest to kolor jasno-różowy.
Lakier zawiera cienki, podłużny pędzelek, którym łatwo, szybko i wygodnie aplikuje się lakier na płytkę paznokciową. Sam lakier szybko schnie, utrzymuje się na płytce paznokciowej do 3-4 dni. Jak za taką cenę to nawet okej.

Niczym nie wyróżniający się lakier

Bogata gama kolorystyczna, lakier jest dobrze napigmentowany ale lepiej nałożyć dwie cienkie warstwy niż jedną grubą. Lakier szybko schnie. Jego minusem zdecydowanie jest cienki pędzelek, który bardziej utrudnia niż ułatwia malowanie. Cena jest przystępna.

Średniak

Oceniam kolor nr 15 koralowa czerwień.W opakowaniu widać jakąś poświatę, drobinki ale na paznokciach kolor jest jednolity
Opakowanie bardzo ładne, kwadratowe, czarna zatyczka nie pęka co często się zdarza przy tanich lakierach.
Cena przystępna ok.5-6z ł , duży wybór kolorów.
Pędzelek standardowy, konsystencja nie jest rzadka, raczej należy do tych gęstszych
Trwałość -słabo ,po 3 dniach już odpryski są na tyle widoczne że trzeba poprawiać manicure
Pigmentacja bardzo dobra, nasycenie koloru zadowalające-faktycznie wystarczy jedna warstwa .Nie ma nierówności i prześwitów.

Lakier jakich wiele -niczym szczególnym się nie wyróżnia

Dobry

Mam lakier tej serii nr 11 (ciemny braz z zielonymi drobinkami ) i jestem zadowlona. Przy krotkich paznokciach wystarczy jedna warstwa :) to plus :) ma ładny kolor ,pigment , łatwo się go rozprowadza , szybko schnie. Ale w pracy gdzie pracuje w rękawiczkach testu już nie zdaje ,już po 2 dniach mam starte czubki paznkoci, jeśli nałoże na niego top coat to daje radę tak na 3 , 4 dni.

Mój numer 1

Używałam już naprawdę wiele lakierów do paznokci. Droższych, jak i tańszych firm. Ciężko mi było znaleźć lakier, z którego będę zadowolona. Dopiero z lakieru Wibo jestem w 100% zadowolona. Nakładam jedna warstwę, szybko wysycha, krycie dobre.
Potem druga i jest idealnie! Nic nie prześwituje i długo się trzyma. Myje codziennie naczynia, a lakier nie odpryskuje. Warto go wypróbować. Jest wydajny i starcza na naprawdę długi czas. Lakier pozytywnie mnie zaskoczył :)

Szanuję

Lakiery z wibo lubię i szanuję. Uważam, że są naprawdę dobrej jakości i kiedy używam zwykłych lakierów to wybieram właśnie te, bo są to moje pewniaki.

Testuję tę serię od dawna i to co mogę o niej powiedzieć to to, że naprawdę zaskakująco dobrze sobie radzi i naprawdę wystarczy tylko jedna warstwa. Napigmentowanie i nasycenie koloru jest bardzo duże. Lakiery mają konsystencję taką jak większość - nie jest ona za rzadka, ani za gęsta. W sam raz :)
Bardzo przyjemnie się z nimi pracuje, szybko wysychają i nie robią smug (na szczęście).
Zwykle lakiery przykrywam jeszcze top coatem dla większej trwałości ale i bez niego paznokcie trzymają się kilka dni.

Mam kilka kolorów i we wszystkich jakość jest na takim samym poziomie. Tak jak pisałam wyżej, naprawdę starcza tylko jedna warstwa, a lakier wysycha w bardzo szybkim tempie. Nic złego się z nim nie dzieje. Nie warzy się na paznokciu ani z niego nie spływa. Nieważne jest to, czy nałożymy go cienką warstwą, czy grubą. Spisuje się świetnie w obydwu przypadkach. No i nie barwi płytki kiedy zapomnimy ją zabezpieczyć. Bardzo łatwo zmywa się zmywaczem i nie ma z tym żadnego problemu.

Jeśli chodzi o pędzelek to jest on bardzo precyzyjny i dobrze wyprofilowany. Bardzo łatwo maluję się nim paznokieć, nie robi brzydkich smug, nie odkształca się. Włosie nie wypada i nie zostaje w środku.
Lakiery są bardzo wydajne, mam je już od baardzo dawna i została mi ponad połowa we wszystkich i jeszcze mi trochę posłużą.
Co do ceny to jest ona adekwatna do jakości.

Za tą cenę naprawdę dobry!

Używam go od dłuższego czasu i jestem naprawdę zadowolona, ponieważ kolor jest ładny, a sam lakier jest w ładnym, poręcznym opakowaniu z pędzelkiem ułatwiającym aplikację. Faktycznie wystarczy jedna warstwa. Dwie wyglądają ładnie, ale lakier wolno się utwardza. Mam kolor czerwony, więc trudno powiedzieć, czy pozostałe kolory zachowują się podobnie.

Dobry lakier za 6 zł

Z danej kolekcji lakierów od WIBO jest wiele bardzo ładnych i ciekawych kolorów. Bardzo sobie cenię czerwony, gdyż ma taki żywy i bardzo wyraźny odcień. Aby uzyskać oczekiwany efekt to dobrze nałożyć dwie warstwy, wtedy nic nie przenika, a i paznokcie prezentują się lepiej. Ma dosyć gruby pędzelek wiec łatwo się aplikuje. Nie schodzi on jakoś szybko, ale też nie ma najlepszej trwałości, jednak za cenę 6 zł nie możemy oczekiwać nie wiadomo czego i wydaje mi się, że za tą cenę warto.