Serge Normant, Meta Lush Volumizer (Spray odbijający włosy od nasady i dodający objętości)

Serge Normant Meta Lush Volumizer to spray o niesamowitych właściwościach dodających objętości i unoszących włosy, zapewniający rewelacyjną elastyczność, sprężystość i miękkość bez efektu sztywnych włosów i bez obsypywania się, dla uzyskania możliwie najlepszych efektów stylizacji. Naturalne ekstrakty roślinne dodają objętości, proteiny działają intensywnie wzmacniająco na włosy, natomiast witaminy wyraźnie zwiększają blask i łatwość układania się włosów. Produkt zawiera składniki chroniące przed szkodliwym promieniowaniem UV i jego niepożądanymi skutkami blaknięciem i matowieniem koloru.

Cudenko :)

najlepsze cudo do stylizacja jakie mialam. placze, gdy konczy mi sie opakowanie, a nie zdazylam kupic kolejne. pozwala uzyskac taka objetosc, ze czasami sama jestem w szoku. Na koniec troche suchego szamponu rowniez z serge Normant,glowa w dol, zeby sie dobrze rozlożyl i moglabym na czerwony dywan wyjsc :)

Używam tego produktu od: 1,5
Ilość zużytych opakowań: zużylam chyba juz 3, a jestem w trakcie 4