Clinique, Pretty Easy Liquid Eyelining Pen (Konturówka do oczu)

Clinique, Pretty Easy Liquid Eyelining Pen (Konturówka do oczu)

Korzystaj z pełni potencjału płynnego eye-linera oszczędzając sobie trudów związanych z jego aplikacją. Wypróbuj nowy precyzyjny aplikator Clinique Pretty Easy Liquid Eyelining Pen, za pomocą którego wykonasz dokładną kreskę jednym ruchem ręki. Płynny eye-liner został wyposażony w zwężającą się, precyzyjną końcówkę rysującą ciągłe, równe i wyraźne kreski w czystym, głębokim kolorze. Aby narysować supercienką linię użyj samej końcówki. Grubszą, śmielszą kreskę uzyskasz z kolei trzymając szczoteczkę w pozycji poziomej. Nowy eye-liner Clinique Pretty Easy Liquid Eyelining Pen to gwarancja całodziennego, odpornego na rozmazywanie makijażu.

Uczulił mnie

Dostałam kiedyś miniaturkę tego eyelinera, choć wyglądała jak pełnowymiarowy produkt ale konsultantka, jak poszłam zakupić drugi to powiedziała, że to ten sam. Opakowanie miniaturki było nieco inne ale pisak ten sam.
Miniaturkę dostałam jak kupiłam duże wersje zestawu 3 kroki jako geatis.

I po pierwszym użyciu byłam zakochana w tym eyelinerze. Moja miłość trwała i do samego wykończenia produktu. To jak pięknie się nim rysowało różne kreski, grubsze, cieńsze, same jaskółki, no rewelacja!
Nie rozmazuje się, trzyma się do oporu, jest bardzo dobrze napigmentowany, nie trzeba poprawiać kreski. Cudowny!

Jak zakupiłam już pełnowymiarowy produkt to jego działanie było takie samo. Rewelacyjny i zdecydowanie najlepszy ze wszystkich eyelinerów jakie używałam.
Kocham go za jakość, precyzyjność, uniwersalność, trwałość, wygląd na oku, i wszystko aleee.... przy tym opakowaniu już pełnowymiarowym zaraz na początku używania zaczęłam mieć problemy z oczami. Dodam, że na co dzień noszę soczewki kontaktowe. Oczy były wiecznie czerwone, coraz bardziej mnie szczypały i byłam pewna, że to wina tuszu do rzęs, złego płynu do czyszczenia soczewek, korektora, płynu do demakijażu.. i tak jak wykluczyłam wszystko inne okazało się, że ten eyeliner stanowił problem. Oczywiście zanim dotarło do mnie, że to jego wina to moje oczy były już w strasznym stanie.
W końcowym etapie miałam zapalenie spojówek, najpierw jedno oko a potem drugie.

I tak jak kocham ten eyeliner, gdyż w każdym calu jest cudowny tak nie mogę go używać ponieważ coś w jego składzie mnie uczula. Być może nie nadaje się po prostu dla osób noszących soczewki kontaktowe nie wiem ale nigdy żaden eyeliner mnie nie uczulił ani nic właściwie co kładłam na oczy mnie nigdy nie uczulało.

Także polecam ale radziłabym uważać jeśli nosi ktoś soczewki.

Fantastyczny!

Najlepszy eyeliner jaki miałam! Nie mam wprawy z malowaniu kreski, jednak tym eyelinerem kreską maluje się sama. Wygodna w użyciu, dobrze napigmentowana i wydajna. Jedynym minusem może być cena.

Najlepszy na rynku

Chyba jeden z niewielu eyelinerów w formie pisaka, który zamiast tej okropnej gąbki-aplikatora posiada pędzelek. Posiada matowe wykończenie i intensywny kolor. Mimo tego, że nie jest wodoodporny to świetnie się trzyma na powiekach, a jednocześnie bardzo łatwo zmywa się płynem micelarnym. Cena może początkowo zniechęcać, ale jakość oraz wydajność produktu to rekompensują. Jak dla mnie produkt idealny!

nie ma lepszego, mój Ci on!:D

Czarna kreska na oku to mój znak rozpoznawczy, nie zliczę ile drogeryjnych eyelinerów przewinęło się przez moje "oczy". Żaden z nich nie dorósł do pięt JEMU. W końcu nabyłam obiekt moich westchnień! To nie jest zwykły eyeliner, to jest cudo! Ten produkt sam robi idealne i równe kreski za jednym pociągnięciem. Końcówka nie jest zwykłą gąbką jak w produktach tego typu tylko ultra precyzyjnym pędzelkiem. Za jego pomocą nawet niewprawiona osoba jest w stanie z łatwością zrobić sobie wymarzoną jaskółkę. Eyeliner jest bardzo dobrze napigmentowany, kreska nim wykonana ma odcień głębokiej czerni. Muszę też dodać, że z racji tego iż jestem okularnicą, moje patrzałki są dość wrażliwe, jednak ten produkt ich nie podrażnia. Mój ideał, eyeliner doskonały, wart każdej złotówki.

Kocham <3

Używam tego produktu od 9 miesięcy, ciągle tego samego egzemplarza i prawie codziennie. On jest powalająco wydajny, ma świetny pigment i dobrze sunie nawet po pigmentach. W porównaniu do Kat von D ma zdecydowanie bardziej mokrą formułę co może na początku przeszkadzać gdy się na niego zdecydujemy. Różnica jest także w zmywaniu go gdyż trudniej się go pozbyć niż eyelinera od Kat. Zdarza mi się jednak czasem odbić na dolnej powiece w dni gdy zdecydowanie za dużo się uśmiecham, jednak dla mnie jest ulubieńcem. Kupie go ponownie na 100%

Bardzo dobry eyeliner

Jestem bardzo zadowolona z tego eyelinera. Narysowanie nim kreski to łatwizna. Pędzelek jest precyzyjny, nie niszczy się i nie wysycha. Produkt jest wydajny, długo zachowuje świeżość. Trzyma się na mojej powiece cały dzień, nie rozmazuje się. Kolor czerni jest intensywny. Produkt jak dla mnie nie posiada wad.

Piękne kreski

+ Z łatwością można nim namalować kreski, niemalże za jednym pociągnięciem.
+ Intensywna czerń przy jednym pociągnięciu.
+ Końcówka pędzelka jest zdecydowanie bardziej precyzyjna niż typowe pisaki.
+ Przechowywany pędzelkiem do dołu bardzo długo pozostaje "mokry". Mam swój ponad pół roku i ani trochę nie traci na intensywności.
+ Nie rozmazuje się i nie kruszy. Kreski pod koniec dnia wyglądają tak, jak zaraz po zrobieniu makijażu.

- Jedyny minus eyelinera z pędzelkiem jest taki, że trzeba uważnie nakładać na niego zatyczkę. Zdarzyło mi się już wykrzywić kilka włosków, więc musiałam je ucinać, bo były zbyt wykrzywione.

Precyzja

Testowałam już wiele eyeliner-ów, ale ten należy zdecydowanie do moich ulubionych.
Prawdziwie czarny, napigmentowany kolor, który nie 'znika' z oka.
Dzięki niezwykle precyzyjnemu pędzęlkowi, można nim dopracować kreskę na oku do perfekcji. Dodatkowo nie rozmazuje się, jest bardzo trwały i nie odbija się nad, ani pod powieką. Jedynym minusem jest oczywiście cena. Eyeliner Clinique zakupiony w Sephorze po regularnej cenie kosztuje ok. 100 zł, dlatego warto polować na promocje.
Podsumowujc, polecam !

Najlepszy! :)

Mój totalny ulubieniec! Uwielbiam za:
-precyzję
-intensywny kolor
-długotrwałość
-łatwość rysowania kresek
-wydajność
-za to, że aplikator nie przerywa i nie zapycha się
Polecam!

najlepszy!

To jest chyba najlepszy eyeliner, jaki kiedykolwiek używałam! Najłatwiejszy w aplikacji, jeden szybki ruch i kreska gotowa, bez poprawek :D Szybko zasycha, nie robią się na nim grudki jak po niektórych, czerń jest ok, chociaż mógłby być mimo wszystko bardziej czarny. Wytrzymuje prawie cały dzień na moich powiekach, pod koniec dnia widać niewielkie prześwity. Liner jest bardzo wydajny, kupiłam go pod koniec stycznia i pomimo, że codziennie go używam, wciąż mogę go używać bez zastrzeżeń, a aktualnie jest koniec września. Chyba żaden liner tyle nie przetrwał. Co mnie zaskoczyło to fakt, że jako liner w pisaku, jego końcówka nie zasycha. Końcówka ma również bardzo fajny, miły pędzelek, który jest miękki i dopasowuje się do ruchów ręki. Z czystym sumieniem polecam :)

Najłatwiejszy w użytku eyeliner

Dużo dobrego słyszałam o tym eyelinerze z Clinique i kiedy zobaczyłam, że można kupić w Sephorze miniaturkę, która jest połową normalnego opakowania nie wahałam się ani chwilę i nie żałuję zakupu.

Najlepszy!

To bez dwóch zdań najlepszy eyeliner, jakiego używałam. Jest zakończony cieniutkim pędzelkiem, co pozwala na precyzyjne namalowanie kreski dowolnej grubości, i sama byłam zaskoczona efektem, którego do tej pory nie mogłam osiągnąć.