Schwarzkopf 3 Weather Taft, Power, Invisible Gel (Bardzo mocny niewidoczny żel do włosów)

Zobacz oferty

nowezakupy.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Megamocne niewidoczne utrwalenie Power Invisible. Transparentna tekstura zapewnia niewidoczne utrwalenie i czysty efekt stylizacji. Nie zawiera alkoholu. Nie pozostawia śladów na włosach. Nie skleja włosów. Doskonałe utrwalenie przez 24h. Niewidoczne megamocne utrwalenie, przez cały dzień i przy każdej pogodzie. Stosuj na suche lub wilgotne włosy.

Zaufany

Szukałam produktu który pomoże mi w stylizacji grzywki. Ten przekonał mnie neutralnym zapachem i przyjemną formułą.
Nakładając go na mokre włosy i modelując je szczotką nie skleja ich.
Utrzymuje stylizacje przez cały dzień nawet bez użycia dodatkowej porcji lakieru.

Uwielbiam

Jeśli chodzi o kategorię żeli do włosów to ten jest moim niekwestionowanym faworytem. Wspaniale stylizuje fryzurę, utrwala, ułatwia modelowanie. Nie lepi się do rąk, ma przyjemny nie duszący zapach. Na włosach jest rzeczywiście niewidoczny, nie tworzy żadnej skorupy ani nie powoduje efektu proszku we włosach nawet przy szczotkowaniu. Ja nakładam go na mokre włosy i układam włosy szczotką przy pomocy suszarki. U mnie żel sprawdza się zdecydowanie lepiej niż jakakolwiek pianka. Włosy są odpowiednio utrwalone ale nie sklejone i wyglądają naturalnie. Są uniesione u nasady a fryzura długo zachowuje swój kształt. Co równie ważne żel jest bardzo łagodny dla skóry głowy - nie wysusza jej, nie powoduje łupieżu anie swędzenia. Nie pogarsza też kondycji włosów, nie przyczynia się do ich wypadania, czy też przesuszenia. To bardzo udany produkt z serii Taft. W sklepach internetowych można go nabyć za zdecydowanie niższą cenę nawet ok. 7 zł.