Debby, What Lashes!, Fiber Volumizing Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Debby, What Lashes!, Fiber Volumizing Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Mascara dająca efekt sztucznych rzęs. Tusz zawiera rewolucyjne wydrążone włókna nylonowe o przekroju trójkątnym.
Długotrwała formuła gwarantuje :
Objętość - włókna wypełnieniają przestrzenie między rzęsami dając naturalne wrażenie grubszych rzęs.
Długość i podkręcenie - budowa szczoteczki podnosi rzęsy i wydłuża

Taki sobie

Kupiłam ten tusz dosyć dawno temu w promocji za niecałe 10 zł. W mojej opinii jest zwykłym średniaczkiem, na pewno nie wartym więcej niż te 10 złotych. Przy jednej warstwie wygląda całkiem ładnie (ale nie ma co się spodziewać efektu wow), przy dwóch skleja rzęsy. Wielka i nieporęczna szczoteczka nabiera dużo produktu i sprawia, że brudzę całe powieki tuszem. Długo schie i czasami zostawia ślady, zwłaszcza na dolnej powiece, ale pokryty wodoodpornym top coatem wytrzyma cały dzień. Raczej nie polecam, są lepsze tusze na rynku.

raczej nie

Jedno jest pewne - producent nie żałował ilości tuszu w opakowaniu.
ALe: wielka szczoteczka utrudnia aplikację i z racji moich długich rzęs zaraz miałam wszystko poodbijane. Poza tym schnie doąśc długo i skleja rzęsy. Pogrubia - to fakt, ale posklejane i grube wyglądają nieestetycznie i tyle. Po kilku godzinach troszkę się osypywał.
Na szczęscie znalazła się koleżanka, co to się nim zachwyciła i z radością odkupiła :-)

Używam tego produktu od: niecałe dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 - kilka razy maźnięte i z radościa odsprzedane

najgorszy tusz jakiego dotychczas używałam

Niestety nie podzielam opinii poprzedniczek. Też kupiłam tusz w promocji za 7,99 zł, ale żałuję nawet tych kilku złotych. To, co pozytywne w tym tuszu to według mnie kolor czarny i być może to, że tusz się nie osypuje, ale nie osypuje się tylko dlatego, że jest bardzo, bardzo gęsty i cały czas pozostaje miękki na rzęsach, nie zasycha całkowicie, co zaś uważm za wadę.
Tusz jest:
- bardzo, bardzo gęsty i kleisty, grudki pojawiają się już na szczoteczce
- zawsze pozostawia grudki na rzęsach, nawet jeśli pozbędzie się jego nadmiaru ze szczoteczki
- bardzo mocno skleja rzęsy
- nie daje żadnego efektu wydłużenia, co przy efekcie sklejonych rzęs daje najczęściej katastrofalny efekt
- źle się zmywa

Podsumowując: zdecydowanie odradzam ten tusz, zwłaszcza w regularnej cenie, nawet za kilka złotych można kupić lepszy - bell, essence itp.

Świetny tusz! Efekt sztucznych rzęs murowany

Produkt kupiłam przy ofercie łączonej w jednej z drogerii i zapłaciłam za niego 8zł! A wart jest wiele wiele więcej.
Do tej pory moim faworytem był Loreal, ale chyba spadnie z piedestału, ustępując miejsca temu tuszowi.
Jest rewelacyjny!
Od tuszu oczekuję efektu sztucznych rzęs, mają być mocne i wyraziste, ale nie poklejone i tandetnie ciężkie.
Ten tusz to ideał!

Plusy:
- jest go aż 14 ml - to strasznie dużo!
- jest niesamowicie wydajny
- ma ogromną szczoteczkę normalną nie silikonową
- włosie szczoteczki jest niesamowicie miękkie
- po pierwszym malowaniu rzęsy są niesamowicie długie, po drugim długie i grube
- nie zmywa się przy płakaniu, mimo, że nie jest wodoodporny
- zmywa się łatwo płynem do demakijażu
- zmywa się dokładnie - rano nie mam oczu jak panda
- jak na to co robi z rzęsami jego cena jest niska

Tusz jest niesamowity!!
Polecam każdej dziewczynie która chce wyraźnie wydłużyć i pogrubić swoje rzęsy

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

bardzo mocny efekt pogrubienia

Byłam bardzo ciekawa tego produktu i skuszona promocją zakupiłam go.
Po pierwsze ma on bardzo dużą szczoteczkę, na którą nabiera się duża ilość tuszu. Trzeba mieć wprawę w posługiwaniu się takimi szczoteczkami i trochę się napracować, aby zapobiec powstaniu efektu posklejanych rzęs.Za to daję mały minus. Odpowiednio nałożony subtelnie wydłuża i unosi rzęsy, natomiast bardzo mocno je pogrubia. Osoby preferujące delikatny makijaż, czy też delikatne pogrubienie raczej nie będą zadowolone, ponieważ nawet jedna warstwa daje mocny efekt. Tym, którzy lubią mocny, efektowny makijaż oczu na pewno przypadnie do gustu :) Tusz sam w sobie jest trwały, nie osypuje się w ciągu dnia. Nie wiem czy kupię ten produkt ponownie, mam już swojego ulubieńca jeżeli chodzi o pogrubianie, a ten zakupiłam w raczej z ciekawości. Cena produktu jest wysoka, za co daję kolejny minus.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania