Etja, Naturalny olejek eteryczny lawendowy

Etja, Naturalny olejek eteryczny lawendowy

Zobacz oferty

Naturalny olejek uzyskiwany z świeżych główek kwiatów lawendy lekarskiej. Przyspiesza gojenie się ran, podrażnień skóry i oparzeń, także tych słonecznych. Ma działanie bakteriobójcze i grzybobójcze. Zabija bakterie, które powodują infekcję skóry, równocześnie wygładza ją, zmniejsza zmarszczki i obniża nadprodukcję łoju.

UWAGA! Prosimy o ocenianie i recenzowanie właściwości wyłącznie jako samodzielnego kosmetyku, a nie składnika innych kosmetyków lub suplementu diety, czy do aromaterapii.

Przydatny w walce z niedoskonałościami

Zapach olejku jest bardzo ładny, kojący, ale nie wszystkim się podoba.
Lubię dodawać kilka kropel do kąpieli.
Najczęściej stosuję go w walce z niedoskonałościami. Wtedy smaruję olejkiem pryszcze, powoduje to, że szybciej znikają i nie pozostawiają blizn. Dodaję też go punktowo na blizny, szybciej się wchłaniają.
Dodaje też kilka kropel do kremów do twarzy.
Jest tani, wydajny.

ulubieniec

Uwielbiam zapach lawendy także olejek lawendowy zawsze mam w domu. Używam go głównie do kominka, dodając kilka kropelek do wody. Świetnie uspokaja, działa usypiająco.
Czasami używam do kąpieli, jego zapach bardzo relaksuje.
Zdarza się, że traktuję nim pryszcze. Mam wrażenie, że szybciej wtedy znikają.
Czasem dodaję go do płynu do płukania prania jeśli testuję jakiś nowy, a jego zapach nie do końca mi odpowiada.
Kilka razy posmarowałam nim dłonie, kiedy miałam na nim wysyp alergiczny. Dobrze wtedy je odkaził.
Świetny, tani, wydajny, łatwo dostępny. Nie mam zastrzeżeń. Polecam.