Nivea, Q10 Power, Przeciwzmarszczkowy multifunkcyjny olejek pielęgnujący

Średnia ocena: 4.93/5

ezebra
Średnia ocena: 4.91/5

zobacz więcej ofertzwiń

Multifunkcyjna formuła bogata w naturalnie występujący w skórze Koenzym Q10, który jest skutecznym antyoksydantem i stanowi naturalną ochronę przed procesem starzenia się skóry. Dodatkowo wzbogacona znanym z właściwości odżywczych i kojących, bogatym w kwasy Omega 6 i 9 organicznym olejkiem arganowym.
Lekka formuła nie pozostawia tłustej warstwy. Została opracowana specjalnie z myślą o potrzebach skóry suchej i wymagającej, może być wykorzystywana w zależności od potrzeb:
- jedna kropla - dla promiennej i rozświetlonej cery
- dwie krople - dla odżywionej i zdrowo wyglądającej cery
- trzy krople - maska dla natychmiastowo wypoczętej i gładkiej cery
Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie.

Rewelacja

Kupiłam ten olejek ze względu na polecenie przez córkę, córka więcej zna i czyta na temat kosmetyków. Olejek jest w bardzo wygodnym opakowaniu. Produkt bardzo przyjemnie pachnie - uwielbiam zapach w kosmetykach. Olejek ma tłustą konsystencje jak to na olejek przystało. W miarę szybko się wchłania - jeśli miałabym porównywa do olejków innych marek. Cera po zastosowaniu jest zdecydowanie nawilżona, odżywiona i pełna blasku. A co najlepsze że jest bardzo wydajny.

Bardzo dobry olejek

Świetny olejek do twarzy. Nie jest tłuściochem, szybko się wchłania, ma dobry skład, ładny zapach taki typowy trochę dla nivea.
Nakładam go na zwilżoną skórę, oraz czasem na dekolt. Działanie jest świetne: nawilża skórę, pozostawia ją miękką i odżywioną. W regularnej cenie trochę drogi, jednak często można dostać go w promocji. Kupiłam go również mojej mamie, która nie używała nigdy wcześniej żadnych serum, ani olejków do twarzy, jednak ten polubiła. Twierdzi, że wygładził jej zmarszczki wokół ust więc jest moc :) Polecam.

Olejek delikatny jak jedwab

Coraz bardziej interesują mnie oleje stosowane w kosmetyce -ponieważ nie są takimi zapychaczami jak kremy czy serum -czyste składy
Olejek jest w ładnym szklanym opakowaniu
Przepięknie pachnie -jest to charakterystyczny zapach Nivea
Działanie -w zależności ile się zużyję kropli -cera jest promienna ,nawilżona ,napięta ,pełna blasku ,ma lepszy koloryt
Olejek nie zapycha -spełnia obietnice producenta
Jest dość drogi ale warty swojej ceny -kocham go i będę do niego wracać

Super olejek

Ten olejek jest fantastyczny ;) stosuje go około 2 tygodnie i jestem mile zaskoczona - moja skóra stała się delikatna ,miękka i odżywiona :) od czasu, gdy go używam moja twarz jest wypoczęta i promienna - nie widać już oznak zmęczenia. Skóra stała się nawilzona

Całkiem niezły olejek

Kupiłam na promocji, z czego się cieszę bo uważam że jest za drogi a szału nie ma, mam cerę mieszana z tendencja błyszczenia i fajnie nawilża trzyma w ryzach bo nic nie wyskakuje, tłuściutki, trochę długo się wchłania dlatego stosuje go na noc, na początku z kremem a teraz sam bo świetnie nadaje się sam, super nawilżający i to tyle po 2 miesiącach stosowania, butelka jest bardzo ładna i szklana pipetka do stosowania fajnie, wydajny.

Olejek, który trzeba mieć

Muszę przyznać, że jestem ogromną fanką olejków pielęgnacyjnych, ale ten od Nivea to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Produkt zapakowany w elegancki pojemniczek z pepitką pozwala na odpowiednie dawkowanie i aplikowanie olejku. Sam olejek ma delikatny zapach i szybko wchłaniającą się formułę, dzięki czemu nie ma obaw o to, że może pozostawić na skórze tłusty film. Olejek Q10 Power z pewnością należy do wydajnych, bo wystarczą 1-2 krople, by cała twarz zaznała niezwykłego nawilżenia, odżywienia i blasku. Warto dodać, że można go stosować rano, wieczorem jak i pod sam makijaż. Uwielbiam to uczucie gładkiej, miękkiej i sprężystej skóry, jakie daje właśnie ten produkt. Cudownie sprawdza się w przypadku mojej suchej i wrażliwej cery.

Uwielbiam go

Uwielbiam ten olejek. Cudownie się wchłania i nie pozostawia na twarzy tłustego filmu. Nadaje mojej skórze kobiecego blasku i odżywia ją. Mam skórę mieszaną i świetnie mi się sprawdza. Bardzo polecam każdej kobiecie.

Rewelacja

Olejek wchlania się bardzo szybko w skórę. Od razu skórę napina, odpręża i rozświetla. Skóra po użytkowaniu jest jędrna, sprężysta, wygładzona. Aplikacja pipety jest naprawdę wygodna. Po dłuższym stosowaniu widać znaczne poprawy kondycji skóry a przy tym jest wydajny.

Bogaty skład!

Uwielbiam ten olejek. Skóra napawa sie nim i pozostaje na długo rozświetlona gładka napięta!
Kupiłam go w rossmanie, trochę kosztuje ale jest wart swojej ceny!
Piekna buteleczka.

Olejek do zadań specjalnych!

Olejek zakupiłam ze względu na dobre opinie i się skusiłam. Olejek jest w ładnym szklanym słoiczkuna aplikuje się go za pomocą pipety bardzo wygodna opcja. Konsystencja jest rzadka i za pierwszym razem aplikując na szyji uciekł mi w biust. Przyjemnie go się aplikuje, szybko nawet jak na takie rzeczy tego typu się wchłania. Można go stosować w zależności od potrzeb. Ja stosowałam aby rozświetlić cerę to wystarczy dosłownie odrobinka do rozprowadzania. Cera stała się bardziej odżywiona, miękka i elastyczna. Odrazu widać, że jest bardziej rozświetlona. Ze względu na konsystencję starczy pewnie na długo :)

Magia w kropelkach

Jestem zachwycona tym produktem.
Stosuje go czasami na dzień i sprawuje się super pod makijaż. Bałam się że będzie się makijaż rolował lub ważył, ale nic z tego!!
Na noc nakładam grubsza warstwę, żeby odżywiać mocniej skórę.
W mroźne dni dodawałam 2-3 kropelki do kremu na dzień, sprawował się super!!! Dużo lepiej niż nie jeden tłusty krem!!
Jest to dla mnie super produkt jak gdzieś wyjeżdżam. Zastępuje mi krem na dzień, na noc i serum! Czasami nawet jak mi zostanie trochę na rękach to wcieram w końcówki włosów :P
Opakowanie jest bardzo ładne oraz funkcjonalne. Pipetka robi duża robotę.

Cudowny❤️

Muszę przyznać że jestem mile zaskoczona, olejek cudownie się wchłania nie pozostawijąc tłustej powierzchni, a przy tym cudownie pachnie. Buteleczka z aplikacją pozwala na idelanie dozowanie , co ułatwia rozprowadzanie . Kóra po olejku jest mocno nawilzona, zmarsczki są mniejsze a cera świetlista. Osobiscie nakładam go nie tylko na noc ale równiz pod makijaż, i z czystym sumieniem polecam go wszystkim.