Nivea, Q10 Power, Przeciwzmarszczkowy multifunkcyjny olejek pielęgnujący

Nivea, Q10 Power, Przeciwzmarszczkowy multifunkcyjny olejek pielęgnujący

Multifunkcyjna formuła bogata w naturalnie występujący w skórze Koenzym Q10, który jest skutecznym antyoksydantem i stanowi naturalną ochronę przed procesem starzenia się skóry. Dodatkowo wzbogacona znanym z właściwości odżywczych i kojących, bogatym w kwasy Omega 6 i 9 organicznym olejkiem arganowym.
Lekka formuła nie pozostawia tłustej warstwy. Została opracowana specjalnie z myślą o potrzebach skóry suchej i wymagającej, może być wykorzystywana w zależności od potrzeb:
- jedna kropla - dla promiennej i rozświetlonej cery
- dwie krople - dla odżywionej i zdrowo wyglądającej cery
- trzy krople - maska dla natychmiastowo wypoczętej i gładkiej cery
Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie.

Olejek, który trzeba mieć

Muszę przyznać, że jestem ogromną fanką olejków pielęgnacyjnych, ale ten od Nivea to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Produkt zapakowany w elegancki pojemniczek z pepitką pozwala na odpowiednie dawkowanie i aplikowanie olejku. Sam olejek ma delikatny zapach i szybko wchłaniającą się formułę, dzięki czemu nie ma obaw o to, że może pozostawić na skórze tłusty film. Olejek Q10 Power z pewnością należy do wydajnych, bo wystarczą 1-2 krople, by cała twarz zaznała niezwykłego nawilżenia, odżywienia i blasku. Warto dodać, że można go stosować rano, wieczorem jak i pod sam makijaż. Uwielbiam to uczucie gładkiej, miękkiej i sprężystej skóry, jakie daje właśnie ten produkt. Cudownie sprawdza się w przypadku mojej suchej i wrażliwej cery.

Uwielbiam go

Uwielbiam ten olejek. Cudownie się wchłania i nie pozostawia na twarzy tłustego filmu. Nadaje mojej skórze kobiecego blasku i odżywia ją. Mam skórę mieszaną i świetnie mi się sprawdza. Bardzo polecam każdej kobiecie.

Rewelacja

Olejek wchlania się bardzo szybko w skórę. Od razu skórę napina, odpręża i rozświetla. Skóra po użytkowaniu jest jędrna, sprężysta, wygładzona. Aplikacja pipety jest naprawdę wygodna. Po dłuższym stosowaniu widać znaczne poprawy kondycji skóry a przy tym jest wydajny.

Bogaty skład!

Uwielbiam ten olejek. Skóra napawa sie nim i pozostaje na długo rozświetlona gładka napięta!
Kupiłam go w rossmanie, trochę kosztuje ale jest wart swojej ceny!
Piekna buteleczka.

Olejek do zadań specjalnych!

Olejek zakupiłam ze względu na dobre opinie i się skusiłam. Olejek jest w ładnym szklanym słoiczkuna aplikuje się go za pomocą pipety bardzo wygodna opcja. Konsystencja jest rzadka i za pierwszym razem aplikując na szyji uciekł mi w biust. Przyjemnie go się aplikuje, szybko nawet jak na takie rzeczy tego typu się wchłania. Można go stosować w zależności od potrzeb. Ja stosowałam aby rozświetlić cerę to wystarczy dosłownie odrobinka do rozprowadzania. Cera stała się bardziej odżywiona, miękka i elastyczna. Odrazu widać, że jest bardziej rozświetlona. Ze względu na konsystencję starczy pewnie na długo :)

Magia w kropelkach

Jestem zachwycona tym produktem.
Stosuje go czasami na dzień i sprawuje się super pod makijaż. Bałam się że będzie się makijaż rolował lub ważył, ale nic z tego!!
Na noc nakładam grubsza warstwę, żeby odżywiać mocniej skórę.
W mroźne dni dodawałam 2-3 kropelki do kremu na dzień, sprawował się super!!! Dużo lepiej niż nie jeden tłusty krem!!
Jest to dla mnie super produkt jak gdzieś wyjeżdżam. Zastępuje mi krem na dzień, na noc i serum! Czasami nawet jak mi zostanie trochę na rękach to wcieram w końcówki włosów :P
Opakowanie jest bardzo ładne oraz funkcjonalne. Pipetka robi duża robotę.

Cudowny❤️

Muszę przyznać że jestem mile zaskoczona, olejek cudownie się wchłania nie pozostawijąc tłustej powierzchni, a przy tym cudownie pachnie. Buteleczka z aplikacją pozwala na idelanie dozowanie , co ułatwia rozprowadzanie . Kóra po olejku jest mocno nawilzona, zmarsczki są mniejsze a cera świetlista. Osobiscie nakładam go nie tylko na noc ale równiz pod makijaż, i z czystym sumieniem polecam go wszystkim.

Super

Miałam.mieszane uczucia związane z tym produktem bo obawiałam się olejków a z drugiej strony lubię produktu marki Nivea i trafiłam na mało bubli. Postanowiłam zaryzykować i się przekonać i uf uf nie zawiodłam się bałam się że będzie tłusto na twarzy zapchają się pory a tymczasem ładne opakowanie z pipetka dzięki czemu moje dozować odpowiednią ilość produktu ładny zapach konsystencja ładnie się wvhlania nawilża i faktycznie cera staje się zdrowsza promienna i gładsza po każdym zastosowaniu a olejek jest bardzo wydajny jest to extra produkt zawsze będzie w mojej kosmetyczce

Olejek pielęgnacyjny z powerem:)

Bardzo lubię kosmetyki Nivea i na olejku Q10 Power również się nie zawiodłam.Wygodne opakowanie z pepitą.Tak jak lubię,nic nie spływa,nie kapie.Można wybrać odpowiednią dozę produktu.Olejek stosuję wieczorem jak i rano przed zastosowaniem kremu.Chociaż czuję,że w sumie już dodatkowo krem jest niepotrzebny.Gdyż skóra po olejku jest niesamowicie nawilżona,gładka i miękka.Czuję dogłębne odżywienie cery.Produkt mnie w żaden sposób nie uczulił i nie podrażnił.Jestem bardzo zadowolona.

Mój ulubieniec

Olejek dostałam do testowania dzięki Klubie Moja Nivea. Stał się moim ulubieńcem od pierwszego użycia. I tak pięknie pachnie. Używam go najczęściej na noc, czasami na dzień.
Bardzo ładna elegancka buteleczka z wygodną pipetką, olejek szybko się wchłania, super nawilża, skóra rano jest mięciutka, i nawet słycił mi delikatnie zmarszczki! Olejek starcza na bardzo długo. Mam go już z 2-3 miesiące a ja go jeszcze mam i mam. Polecam!

Multifunkcyjny olejek

Bardzo treściwy olejek.Wygodna aplikacja.Lubię buteleczki z pepitką.Można wydobyć odpowiednią ilość produktu.Używam rano i wieczorem.Skóra jest idealnie nawilżona i odżywiona,gładka w dotyku.Produkt jest bardzo wydajny.Nie zapycha,nie uczula.Nie miałam po nim żadnych niespodzianek w postaci zaskórników,czy pryszczy.Jestem bardzo zadowolona.Posiadam również krem z tej serii i jest to dla mnie doskonałe uzupełnienie codziennej pielęgnacji.

Jestem pozytywnie zaskoczona efektem olejku.

Moja cera jest sucha i również wrażliwa, czasami swędząca miejscami. Olejek Q10 przeciwzmarszczkowy jest dla mójej cery przyjazny. Po pierwszych użyciach czułam, że olejek doskonale się wchłania w skórę, miłe ukojenie suchej skóry, nie była ściągnięta, swędząca tylko bardzo nawilżona, delikatna, napięta. Jestem bardzo zadowolona z efektu, moja cera 50+ jest ciut odmłodzona.