Floslek, Żel pod oczy, na sińce, obrzmienia z arniką (nowa wersja)

Floslek, Żel pod oczy, na sińce, obrzmienia z arniką (nowa wersja)

Zobacz oferty

jokasklep.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.80/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Zawarty w żelu ekstrakt z arniki obkurcza drobne naczynka i zmniejsza ich widoczność. Arnika delikatnie chłodzi, działa kojąco i łagodząco. Dodatkowo arnika przyspiesza gojenie mikrourazów i wchłanianie siniaków. Krem, w składzie którego występuje arnika, stosowany pod oczy zapobiega sińcom, podpuchnięciom i workom. Dobrze się wchłania. Skóra pod oczami bez sińców, podpuchnięć i worków, o ładnym kolorycie.
Sposób użycia: Nałożyć na skórę w miejscu występowania zmian, pozostawić do całkowitego wchłonięcia. Następnie 3-4 razy dziennie smarować zmienione miejsca.

w tubce
żel
10 – 50ml

Hit

Krem zamówiłam jakiś czas temu w drogerii internetowej. Opis producenta bardzo mnie zachęcił do kupna, tak samo jak cena.
Kupno okazało się strzałem w dziesiątkę!
Przy regularnym stosowaniu rano i wieczorem zauważyłam, że moje cienie pod oczami są znacznie mniejsze i nie wyglądam już jakbym nie spała przynajmniej przez 3 dni..
Nie pachnie, ma żelową konsystencję, szybko się wchłania , jest idealny pod makijaż.
Rano nakładam go trochę mniej , wieczorem dokładam go więcej aby działał przez całą noc. Po jego użyciu moja skóra jest przyjemnie miękka, nawilżona, opuchlizna znika.
Mam go już ponad miesiąc i jeszcze się nie skończył, więc plusem jest także wydajność.

Bardzo dobry krem

Niska cena, praktyczne opakowanie i co najważniejsze- działa! Jestem bardzo zadowolona z efektów, wstając rano wyglądam w końcu na wypoczętą (przedtem miała bardzo podkrążone oczy) Na pewno przetestuję jeszcze inne jego wersje!

Rewelacyjny żel pod oczy

Żel z arniką pod oczy i na powieki jest dla mnie cudownym produktem . Jestem alergiczką i produkt świetnie mi służy . Delikatnie chłodzi moje powieki. Ogólnie opuchlizna i sińce zniknęły. Jestem zadowolona i szczerze polecam !

Fajny żelowy lekki produkt

Żel pod oczy na sińce, obrzmienia z arniką. Ten żel ma dobre opinie na Wizaż, dlatego go kupiłam, ale moim zdaniem nie jest to niewiadomo jak bogaty produkt. Uważam, że w wieczornej pielęgnacji mógłby być za słaby, dlatego używam go rano i super mi się sprawdza. Nie pachnie, szybko się wchłania, idealny pod makijaż, baaaardzo tani.
Z opinii na Wizaz dowiedziałam się że dziewczyny używają go na niedoskonałości, próbowałam i nie potwierdzam, ale do stosowania pod oczy jako delikatny produkt jest extra, wydaje mi się że szczególnie sprawdziłby się u młodych kobiet, które zaczynają swoją przygodę z pielęgnacją. Dla osób z wymagającymi okolicami pod oczami raczej ten produkt będzie za słaby.

Taki sobie

Przezroczysty żel w plastikowej tubce. Przyjemnie się go nakłada, zwłaszcza rano - poczucie orzeźwienia i odświeżenia. Wchłania się całkowicie, nie pozostawiając żadnej warstwy dlatego dobrze współpracuje z podkładem.
Oczywiście nie spowoduje całkowitego zniwelowania sińców, ponieważ tego całkowicie wyeliminować nie może żaden kosmetyk. Z uwagi na zawartość arniki, po pewnym czasie powoduje, że skóra pod oczami jest minimalnie jaśniejsza - przebijające naczynka krwionośne są mniej widoczne. Fajnie też sprawdza się jako "pobudzacz" po nieprzespanej nocy - rozbudza trochę spojrzenie, a nałożony póżniej podkład wygląda lepiej, bardziej świeżo.
Dla mnie jednak nie nawilża wystarczająco i to jest główny powód dla którego kosmetyk mogę stosować od czasu do czasu, a nie jako codzienną pielęgnację

Trójkowy

Krem niby fajny, ale nic szczególnego. Delikatnie nawilżył, dał fajny efekt ochłodzenia, odprężenia. Nic poza tym. Moich zasinień nie ruszył. Duży plus za niską cenę. Taki krem pod oczy do porannej rutyny dla osób bez większych problemów ze skórą w okolichach oczu.

Ciekawy

Kupiłam ten krem/żel pod oczy z ciekawości. Od dłuższego czasu miałam problem z opuchlizną pod oczami więc stwierdziłam - czemu nie. Akurat trafiłam na promocję w Rossmannie, kupiłam go za jakieś 5zł (super). Pierwsze użycie - mówię wow - ale przyjemnie chłodzi i świetne się rozprowadza. Wstaje rano, skóra przyjemnie miękka i nawilżona. Po kilku kolejnych użyciach zauważyłam drobne krostki pod oczami, ale po dniu/dwóch zniknęły.
Stosuję dalej, pod makijaż fajny, nie rolluje się ani nie wpływa negatywnie na wygląd skóry pod okiem.
Nie mam już takiej opuchlizny, jednak sińców nie zniwelował.
Jeszcze muszę się mu trochę przyjrzeć, bo na ten moment mam mieszane uczucia, ale jak za taką cenę jest całkiem fajną alternatywą w trakcie szukania innego, bogatszego kremu pod oczy.

Nic nie robi

Żel znajduje się w tubce z miękkiego plastiku. Ma konsystencję charakterystyczną dla żelu. Jest lekki i przyjemny w użyciu. Dobrze się go aplikuje i rozprowadza. Szybko się wchłania. Po wchłonięciu skóra jest matowa. Nie czuć żadnej warstwy, a skóra nie lepi się.
Nie wywołuje podrażnienia czy też łzawienia oczu. Nadaje się pod makijaż. Nic się na nim nie waży ani nie roluje. Zaraz po aplikacji daje przyjemny efekt chłodzący. Aby go spotęgować można trzymać go w lodówce.Ogólnie to tyle z pozytywów. Poza tym żel nie wykazuje żadnego pozytywnego działania na skórę pod oczami. Nic nie robi. Absolutnie nie redukuje podpuchnięć, cieni czy worków pod oczami. A nie mam z tym jakiegoś wielkiego problemu. Jedynie niewielkie cienie i opuchniecia, których chciałam się pozbyć. Ale ten żel w tym mi nie pomógł. A stosowałam go sumiennie rano i wieczorem.

Zalety:
+konsystencja,
+lekki, nie obciąża skóry pod oczami,
+szybko się wchłania,
+nadaje się pod makijaż,
+nie podrażnia,
+chłodzi,
+wydajny.

Wady:
-nie zmniejsza cieni i opuchnięć,
-nie wykazuje żadnego pozytywnego działania na skórę pod oczami.

Żel niwelujący zasinienia i wpływający na zmniejszenie opuchnięć

Produkt posiada konsystencję lekkiego żelu, którego niewielka ilość wystarcza na nałożenie pod oczy. Bardzo szybko się wchłania, idealny jest pod makijaż. Delikatnie przedłuża jakość i trwałość makijażu, pełni funkcję delikatnej bazy.
Odczuwalnie zmniejsza opuchnięcia i worki pod oczami, po nieprzespanej nocy, bardzo dobrze sprawdza się również przy pracy z komputerem. Jest to zasługą jego kojących i schładzających właściwości.
Nie obciąża skóry pod oczami, dzięki czemu nawet większa ilość jest bezpieczna, nie powoduje zwiększonej ilości niepożądanych problemów.
Cienie są zmniejszone, dzięki arnice, moja skóra bardzo lubi się z tym składnikiem. Mam wrażenie, że skóra pod oczami jest grubsza i mocniejsza.
Opakowanie jest miękkie bardzo dobrze się zamyka, końcówka tubki ułatwia aplikację i dozuje odpowiednią ilość żelu.
Etykieta, nadruk są minimalistyczne, kojarzą się z produktem medycznym i ziołami. Produkt jest bardzo wydajny, posiada delikatny zapach.

Nie...

Zdecydowanie nie jestem zadowolona z tego produktu. Żel bardzo wysusza okolice pod oczami. Nie radzi sobie z cieniami (przynajmniej moimi) pomimo, że takie ma zadanie. Nie zauważyłam, żadnej różnicy po jego zastosowaniu. Cienie jak są tak były, a skóra jest jedynie bardziej przesuszona i ściągnięta.
Hmm... żeby nie było tak negatywnie próbuję znaleźć jakąś zaletę - faktycznie troszkę łagodzi opuchliznę, no i przynajmniej nie kosztuje wiele, dzięki czemu łatwiej przeboleć rozczarowanie.

Dla cierpliwych

Trzeba podkreślić, że żel spektakularnych efektów nie daje. Zresztą działanie tego typu preparatów (ziołowych) zazwyczaj opiera się na długotrwałym stosowaniu. Tak też jest w tym przypadku, ja jakiekolwiek efekty zauważyłam dopiero po ok 3 tygodniach. Stosowałam żel tylko raz dziennie (trochę z lenistwa), ale po pewnym czasie zauważyłam, że cienie pod oczami są mniejsze (noszę okulary i niestety mam dużą skłonność do sińców) .
Żel jest wydajny, ponadto po schłodzeniu w lodówce przynosi ulgę i przyjemnie chłodzi.
U mnie nie wywołał ani podrażnień ani alergii.

Nie robi nic

Miłości po zużyciu całego opakowania żelu nie zauważyłam. Przyjemna konsystencja nie podrażniał nie uczulał nie wywoływał łzawienia oczu. Ale smarować żeby smarować bez efektów nie ma najmniejszego sensu. Kompletnie nie robił nic. Jeden plus taki ze był bardzo tani i wydajny.