Stara Mydlarnia, ECO Receptura Vitamin C, Mikrodermabrazja z witaminą C

Stara Mydlarnia, ECO Receptura Vitamin C, Mikrodermabrazja z witaminą C

Produkt do mikrodermabrazji twarzy na bazie naturalnych surowców. Dobrze złuszczające mikrocząstki usuwają martwe komórki skóry, sprawiając, że cera staje się gładsza i bardziej promienna. Spłyca głębokie zmarszczki oraz usuwa przebarwienia. Dodaje skórze jaśniejszy, bardziej promienny wygląd. Poprawia strukturę i odcień skóry. Pobudza mikrokrążenie, wyrównując koloryt skóry. Przygotowuje skórę do przyjęcia składników odżywczych zawartych w kremach i maseczkach.

krem
pozostałe
w tubce
50 – 100ml

Mój ulubiony

Mój ulubiony peeling. Mam cerę mieszaną z tendencją do niedoskonałości. Po zastosowaniu tego peelingu skóra jest gładka, oczyszczona, rozświetlona, zaskórniki są mniej widoczne. Jest to peeling dość mocny, ale nie podrażnienia mojej skóry. Przyjemnie mi się go stosuje i zapach też mi odpowiada. Starcza na dość długo

Absolutny HIT!

Najlepszy z jakich do tej pory miałam okazję używać. Przetestowałam wiele peelingów enzymatycznych, żaden z nich jednak nie wypadł tak dobrze jak ten. Fajne, proste opakowanie. Półprzezroczyste dzięki czemu widzimy stopień zużycia. Zapach bardzo ładny, nie przeszkadzający, a wręcz przeciwnie zachęcający do aplikacji. Efekty niewiarygodne: czysta, gładka, nawilżona skóra i efekt ten utrzymuje się dosyć długo. Cena nie najniższa, ale adekawatna do jakości. Zakupiłam produkt w promocji za ok. 20zł. Cena regularna ok.30zł. Z czystym sumieniem polecam!

rozczarowanie

Kupiłam ten produkt zachęcona opiniami i raczej się zawiodłam. Owszem produkt ma ładny zapach i dobry skład. Natomiast, moim zdaniem nie działa na głębsze partie skóry. Po użyciu go, skóra owszem była gładka, koloryt delikatnie wyrównany, ale też bez szału. Plusem jest, że nie podrażniał i nie ściągał skóry. Niemniej jednak, w moim przypadku efekt był bardzo krótki. Inne peelingi mogę stosować raz w tygodniu, a w tym przypadku codziennie lub co drugi dzień.
Nie jest to zdecydowanie produkt, który skradł moje serce i wrócę do niego ponownie. Szkoda..

NAJLEPSZE ODKRYCIE PAŹDZIERNIKA 2018

Zaczęłam od próbki a skończyło się bardzo szybko na pełnowymiarowym produkcie.
Kosmetyk w momencie aplikacji jest delikatny i za pierwszym razem masując twarz pomyślałam, że to badziew który nie działa i nic nie robi. Gdy zmyłam peeling wodą i poczułam tą idealnie gładką i jednocześnie nie ściągniętą skórę byłam zachwycona.
To jeden z tych produktów, których działanie określam mianem "WOW!"
Opakowanie z pompką jest bardzo wygodne (choć przy peelingu wolałabym tubkę). Kosmetyk jest skuteczny ponieważ świetnie wygładza cerę i przy dłuższym stosowaniu niweluje przebarwienia (lecz nie jest to jakieś spektakularne działanie - wiem bo mam przebarwienia ale pokochałam go za gładkość skóry).
Cena w stosunku do dobrej jakości jest ok. Mikrodermabrazja ma delikatny cytrusowy zapach.

Skuteczny

Bardzo dobra alternatywa dla mikrodermabrazji w salonie kosmetycznym, tym bardziej że można robić ją w warunkach domowych.Małe cząsteczki nie drażnią skóry i nie pozostawiają jej czerwonej.Dodatkowo zawarta w nim wit c regeneruje skórę i ją rozjaśnia.Po zastosowaniu kosmetyku nie ma przebarwień.łatwo się zmywa i nie drażni zapachem.Dodatkowym atutem jest opakowanie.Produkt jest wygodny w użyciu.

TO NIE TO

Choć uwielbiam kosmetyki z tej serii, niestety ten nie przypadł mi do gustu.

Plusy:
+ dobry skład
+ ładny zapach
+ delikatny - nie powoduje podrażnień

Minusy:
- mało wydajny
- słabo peelinguje, skóra nie jest tak gładka jak po innych peelingach

Bardzo dobry ptodukt

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Bardzo dobrze peelinguje skore. Ma przyjemny ale nie mocny zapach. Troche cytrynowy. drobinki sa praktycznie niezauwazalne. Gdy zaczelam go uzywac z mojej twarzy zniknely suche skorki. jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Zreszta ogolnie bardzo lubie kosmetyki ze Starej Mydlarni.

Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe

Bardzo dobry peeling

Dla mnie super peeling, z małymi, ale mocnymi ziarenkami.
Świetny zapach jak cała seria z witamina C.
Cenowo rownież przystępnie bo kosztuje ok 30zl, jedyny minus za pompkę, która często mi sie zapychała i musiałam otwierać i wymuszać wyjście produktu :) w wciskanej tubce byłoby o wiele wygodniej :
Jeżeli chodzi to działanie to super wyladza, rozjaśnienia jako takiego nie zauważyłam. Dobrze nawilża twarz. Mega plus za skład.

Używam tego produktu od: dłużej niż miesiąc