Himalaya Herbals, Gentle Exfoliating Apricot Scrub (Peeling morelowy delikatnie złuszczający)

Scrub głęboko oczyszcza skórę twarzy, pobudzając wzrost nowych komórek. Pozostawia skórę miękką i świeżą. Preparat zawiera ziarna z pestek moreli, które delikatnie ścierają z powierzchni skóry twarzy wszelkie zanieczyszczenia, usuwając martwe komórki i zaskórniki. Olej z kiełków pszenicy, który jest bogatym źródłem witaminy E, doskonale nawilża skórę, ekstrakt z jabłek - odżywia ją. Zawiera jabłko (Pyrus malus), olej z kiełków pszenicy (Triticum sativum), olej z pestek moreli (Prunus armeniaca).

oczyszczające, wygładzające
w tubce
Struktura
drobnoziarniste
krem
>100ml

Skład jest w trakcie moderacji.

• Apple (Pyrus malus) 40 mg, Apricot (Prunus armeniaca) 40 mg. Oil: Wheatgerm oil (Triticum sativum) 10 mg. Other ingredients: Aqua, Iso Paraffin, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Sorbitan Stearate, Sucrose Cocoate, Carbomer, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Methylparben, BHT, Propylparben, Fragrance. (17.07.2009)

Bardzo dobry

Na peeling morelowy natknęłam się totalnie przypadkiem w Lidlu i skusiło mnie słowo "morelowy", miałam nadzieję, że peeling będzie właśnie o zapachu słodkiej morelki, jakież było moje zdziwienie, gdy po pierwszym użyciu okazało się, że z morelą ten zapach to jednak nie ma nic wspólnego :/ Peeling po prostu mi śmierdzi, przez co po pierwszym użyciu trochę się do niego zniechęciłam. Jednak po kilku kolejnych użyciach mogę śmiało powiedzieć, że produkt jest jednak wart uwagi ze względu na swoje działanie. Już po kilku użyciach zauważyłam, że moja skóra stała się miękka i sprężysta. Peeling bardzo fajnie złuszcza naskórek i pozostawia skórę dobrze oczyszczoną i zmatowioną. Mimo okropnego zapachu jestem jak najbardziej na tak.

Naturalny ale nie taki delikatny

Swoje opakowanie zakupiłam w Lidlu. Miałam taki okres na lubowanie się w kosmetykach Himslaya Herbals.

Pierwsze, o czym muszę wspomnieć to to, że nie jest on taki delikatny, za jakiego go podają. Posiada w swoim składzie rzeczywiście pestki moreli, nie da się tego ukryć, ale są one dość spore i dla cer wrażliwych może on być drażliwy.

Peeling ma postać kremu ze zmielonymi pestkami moreli. I powiem, że dużo jest tych drobinek. Jest średnio gęsty, dlatego przed nałożeniem trzeba dobrze zwilżyć skórę, żeby dobrze się rozprowadzał. Konsystencja jest fajna i przez swoją gęstość sprawia, że kosmetyk jest bardzo wydajny.

Jestem posiadaczka cery mieszanej w kierunku do wrażliwej. Jest on dla mnie troszkę za ostry, jednak lubię go stosować 1 na 2 tygodnie w celu lepszego złuszczenia.

Zapachem mi zalatuje olejkiem morelowym.

Ogólnie jestem z niego zadowolona.

Dobry peeling o brzydkim zapachu

Lubię peelingi, które zawierają dużo drobnych, naturalnych drobinek ścierających, więc pod tym kątem peeling jest super. nie podoba mi się jednak zapach, który w pierwszym kontakcie z wodą lub skórą przypomina...wymioty:/ Potem robi się po prostu nieciekawy. W przypadku kosmetyku aplikowanego na twarz to duża wada. Z tego powodu mimo dobrej oceny ogólnej, nie kupię go więcej.

Używa produktu od: próbka

Super peeling

Jestem ogromną fanką peelingów do skóry twarzy.
Jestem tym "wyjątkiem" dla którego im peeling mocniejszy, tym lepszy. Zawiera ziarna z pestek moreli, które usuwają martwy naskórek. Miałam już mocniejsze peelingi, ale z tego jestem bardzo zadowolona.

Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się po nim takich rezultatów. Skóra była odświeżona, niepodrażniona, zmatowiona i rozpulchniona. Następnego dnia, skóra była bardzo ładnie rozświetlona i rozjaśniona. Wielkie Wow i ukłony w stronę firmy Himalaya, za tak dobry produkt.

przyzwoity.

Nie jestem zagorzałą fanką kosmetyków Himalaya jednak poszukiwałam peelingu średnio- gruboziarnistego i zainteresowałam się tym kosmetykiem :) nie zawiodłam się, choć nie jest to szczyt moich marzeń.

Apricot Scrub to dobry produkt oczyszczający i usuwający martwe komórki naskórka.
Drobinki moreli pozwalają na całkiem przyzwoity proces oczyszczenia i odświeżenia skóry. Dzięki zawartości olejków nie wysusza skóry i faktycznie oczyszczanie przebiega delikatnie, jak obiecuje producent.

Cera po zastosowaniu jest miękka i delikatnie rozpulchniona, w zależności od mechanicznego ścierania, może być zaczerwieniona. Ja mimo, że jestem posiadaczką cery tłustej zawsze obserwuję zaczerwienienie, które ustępuje po kilku minutach. Skóra jest też wyraźnie odżywiona, co jest dużym plusem w porównaniu do podobnych produktów.

Peeling świetnie sprawdza się jako oczyszczenie cery przed zastosowaniem kolejnego pielęgnacyjnego kroku, czyli maseczki :)
Ja stosuję 1-2 razy w tygodniu i jestem zadowolona ze stanu mojej cery.

Jest bardzo wydajny, do jednorazowego użycia potrzebna jest niewielka ilość. Zapakowany w estetyczną tubkę, dzięki której aplikacja jest bardzo łatwa.

Wart swojej ceny, jednak więcej niż 11 zł nie zapłaciłabym :)

Bardzo lubię ten kosmetyk

Zakupiony przypadkiem, skusiłam się z uwagi na to, że znam markę i ich naturalne składy. Co prawda nie potrzebowałam peelingu, ale skoro był w promocji to postanowiłam, że go przetestuję. Bardzo mile mnie zaskoczył! Moja skóra została delikatnie złuszczona, a po zmyciu produktu nie była sucha i ściągnięta. Kosmetyk pozostawia przyjemny "film" na twarzy powodujący, że nie muszę od razu nakładać kremu. Twarz w dotyku jest bardzo miękka i przyjemna a makijaż następnego dnia wygląda o niebo lepiej! Kosmetyk jest bez parabenów, SLS/ SLES z naturalną witaminą E. Do tego kosztuje około 10 zł. Ja jestem nim zachwycona i pomimo, że mam skórę raczę wrażliwą to po tym peelingu nic jej nie jest. Delikatny zapach i poj. 75 ml pozwala na długie delektowanie się tym produktem- zwłaszcza, że po otwarciu można go używać do 12 miesięcy.

W sam raz :)

Faktycznie delikatnie zluszcza, nie powodujac podraznien. Nie kosztuje duzo, ladnie pachnie i jest dosyc wydajny. Jesli ktos potrzebuje delikatnego peelingu to ten bedzie idealny :) Nie wiem czy kupie go ponownie bo moja skora potrzebuje czegos ciut mocniejszego :p

Całkiem przyjemna sprawa

No ogół używałam peelingów enzymatycznych, ponieważ wszystkie ziarniste na jakie trafiłam (nawet dla skóry wrażliwej) mnie podrażniały i czułam się jakbym w twarz wcierała żwir.
Tutaj jest zdecydowanie inaczej. Peeling jest bardzo przyjemny w użyciu, naprawdę delikatny a mimo wszystko bardzo fajnie ściera martwy naskórek i zaskórniki. Na pewno będę go używać i do niego wracać, ale niestety mały minus ode mnie za zapach. Mi nie przypasował, śmierdział mi zgniłymi i przetrawionymi owocami, ale po chwili nos się przyzwyczaił.
Ogólnie peeling bardzo fajny !

Słaby skład ale nie uczula

Pachnie dość delikatnie ale zapach nie kojarzy mi się z morelami. Drobinki są bardzo wyczuwalne i intensywnie masują skórę.Bardzo dokładnie oczyszcza skórę i jej nie podrażnia. Nie zostawia żadnej tłustej warstwy na skórze ani jej nie wysusza.Skóra jest gładka i gotowa na nałożenie kremu czy maseczki. Kiedyś używałam bardzo podobnego peelingu też był morelowy miał podobny zapach a drobinki też mocno ścierały naskórek a był on z Soraya.Skład kosmetyku nie jest najlepszy ale na szczęście żadna alergia u mnie nie wystąpiła.

Nie za mocny, ale zdzierak

Bardzo przyjemnie mi się używało tego peelingu - najchętniej aplikowałam go po demakijażu, ale jeszcze przed nałożeniem kremu czy maski, co by pobudzić krążenie i "otworzyć" skórę na dobrodziejstwa pielęgnacyjnych kosmetyków. Dzięki zawartości sporej liczby drobinek efekt zdzierania był odczuwalny, ale nie za intensywny - ciężko sobie zrobić Himalayą morelową krzywdę. To bardziej masaż pobudzający krążenie i delikatnie usuwający niepotrzebny naskórek. Zapach oczywiście morelowy, przyjemny. Bardzo przypomina mi jeden z moich pierwszych peelingów z czasów nastoletnich, morelowy Soraya.

Na pewno jeszcze kupię, bo spełnia wszystkie moje oczekiwania od peelingów.

nawet fajny

Właśnie dzisiaj go skończyłam. Był to całkiem przyjemny peeling do twarzy. Dosyć delikatny. Można było naprawdę sporo kosmetyki nałożyć na twarz, co oczywiście spowodowało, że szybko się skończył. Drobinki były mało wyczuwalne na skórze. Dosyć intensywnie wnikał w brwi i trudno było go zmyć. Zapach nijak nie kojarzył mi się z morelą.

Warty uwagi

Estetycznie wyglądają tubka zachęca do zakupu.
Konsystencja kremowa z drobinkami.
Zapach delikatny,morelowy.
Uważam,że ten peeling jest świetny. Usuwa martwy naskorek w delikatny ale skuteczny sposób.
Nie podraznia,nie wysusza,nie ściąga.
Skóra już po pierwszej aplikacji jest wygladzona ,miękka, wygląda na zdrowa.
Regularnie stosowany sprawia ,że skóra jest oczyszczona i promienna. Po raz pierwszy po użyciu peelingu moja twarz jest tak rozswietlona.
Extra
Polecam.
W miare tani ,wydajny produkt.