Lancome, Visionnaire, Creme Multi-Correctrice Fondamentale (Kompleksowy krem korygujący cerę)

Innowacja Lancôme: krem dający efekt `drugiej skóry` wzbogacony unikatową cząsteczką LR 2412 (17 patentów) z kwasem hialuronowym oraz kompozycją wyjątkowych składników aktywnych (m.in. kwas hialuronowy, adenozyna), stworzony aby redukować niedoskonałości skóry.
Rezultat: Dzień po dniu, zmarszczki wyglądają na zredukowane, a struktura cery na jednorodną. Już po pierwszej aplikacji skóra staje się nawilżona, pełna młodzieńczego blasku, piękniejsza.

uniwersalne
Cera
dojrzała
w słoiczku
krem
50 – 100ml, <50ml

Lekki przyjemny krem

Bardzo fajny lekki krem, nie podrażniający skóry i nie zatykający porów. Nie wymaga wklepywania, aplikacja jest szybka i krem szybko się wchłania
ZALETY
lekki krem
nie zatyka porów
skuteczność
szybko się wchłania
wydajność
zapach

Przyjemna konsystencja, dobre nawilżenie

Bardzo lubię kremy tzw 2w1, czyli takie, które mogę zastosować zarówno na dzień jak i na noc. Dodatkowo moja dość sucha skóra zdecydowanie potrzebuje regeneracji, ale i niezbyt ciężkiej konsystencji, bym z powodzeniem mogła nakładać makijaż. Wszystkie moje wymagania spełnia właśnie krem Visionnaire marki Lancome. Ma on przyjemną, aksamitną konsystencję, która idealnie wtapia się w cerę. Świetnie nakłada się pod makijaż, ale również podczas wieczornej pielęgnacji skóra jest zaspokojona. Wieczorem bardzo lubię łączyć go z serum tej samej linii. Krem ten jest bardzo wydajny, więc cena nie jest dla mnie odstraszająca.

Jestem na NIE

Zachwycona próbką którą dostałam w drogerii zamarzyłam o tym kremie.
Kiedy tylko usłyszałam o promocji -20% w SEPHORA , od razu zamówiłam ten krem! Ale byłam szczęśliwa, że będę miała to "cudo"...Jednak kiedy krem dotarł i zaczęłam używać załamałam się. To nie było już to samo. Krem już nie robił tego co próbka. Myślałam, że może się pomyliłam i zamówiłam inny krem w podobnym opakowaniu, ale nie, nie pomyliłam się. Nazwa kremu zgadzała się. Krem się rolował. Z cerą nie robił nic za to za każdym razem kiedy go nakładałam dostawałam kataru i kichałam....Masakra. Krem oddałam mamie. Pieniądze wyrzucone w błoto. Płaci się chyba za nazwę firmy i ładny pojemniczek. Skład też nie jest za ciekawy. Poczułam się trochę tak jakby "oszukana", próbka świetna, a krem jakaś masakra...

Bardzo dziwny krem

Krem dostałam w spadku po mamie, którą koszmarnie uczulił. Mnie nie uczula, ale stosowanie go to wyzwanie. Krem ma przedziwną, bardzo "silikonową" konsystencję, która na pierwszy rzut oka bardzo wyrównuje skórę, ale za to koszmarnie się roluje. Na dzień, zwłaszcza pod makijaż, porażka. Poza tym nie przepadam za silikonową maską na twarzy.
Używam na noc, na dekolt i szyję... żeby go nie zmarnować i działa jak złoto :) Zawsze miałam brzydką skórę na dekolcie: nierówną, z krostkami, ostatnio z małymi zmarszczkami. Ten krem świetnie poprawia jej stan. Naprawdę jestem zdziwiona jego działaniem.
Tym niemniej za tę cenę krem o takiej konsystencji (jest tak "śliski", że trudno go wyciągnąć ze słoiczka) to raczej porażka.
Piękny zapach, eleganckie opakowanie, wiadomo. Krem jest wydajny.

Z dystansem

Prawie zużyłam pełnowartościowe opakowanie tego kremu( 50 ml) i nadszedł czas na obiektywną opinię. Jest to krem z dużą zawartością silikonów, w związku z tym, w dotyku odrobinę przypomina bazy pod makijaż. Po jego nałożeniu, twarz jest wygładzona, promienna, pozostawia uczucie komfortu. Ma piękny subtelny zapach, nie klei się i nie pozostawia tłustego filmu na twarzy. Nie uczulił mnie i nie przyczynił się do pojawienia wyprysków. Działanie na zmarszczki jest zauważalne po dwóch miesiącach stosowania i nie jest ono spektakularne. Wygładza jedynie drobne zmarszczki i znacznie lepiej sobie radzi w połączeniu z serum o podobnym składzie. Ja stosuje serum Genifique. Zawiera kwas hialuronowy i adenozynę, które łącznie można znaleźć również w kremach innych producentów między innymi: VICHY. Uważam, że efekt wizualnej poprawy kondycji skóry jest iluzoryczny i trwa do momentu całkowitego wchłonięcia się kremu. Działania na piegi, plamy pigmentacyjne czy też potrądzikowe zaczerwienienia nie zauważyłam. Kwestia nawilżenia jest zależna od rodzaju i kondycji skóry. Ja jestem posiadaczką cery suchej i jednak znam produkty, które znacznie lepiej nawilżają i koją odwodnioną, przesuszoną skórę...a nie kosztują tyle co ten krem... Podsumowując: Jest to odrobina luksusu w ładnym słoiczku i chyba niestety tylko tyle.

Dla mnie bomba!

Krem jest rewelacyjny. Ma idealną konsystencję i zapach, a przede wszystkim działanie. Mam cerę mieszaną, mało jednolitą, a ten krem mnie nie zapycha i tak jakoś wygładza :-) Nie mam wrażenia wysmarowania smalcem, co często mi się zdarza.
Największą wadą jest jednak cena. Owszem, działa super. Ale żeby trzy stówki za krem? Zaczęłam od 15ml z perfumerii (w wersji z SPF 20, ale nie widzę różnicy w działaniu, konsystencji czy zapachu), potem wersja pełnowymiarowa, teraz próbki.

Bardzo przyjemny

Mam 35 lat i suchą skórę.
Chcąc kupić serum Lancome natknęłam się na bardzo atrakcyjną cenę tegoż kremu, a że mam słabość do niebieskich opakowań:).. to wręcz musiałam kupić.
Nie żałuję zakupu.
Wszystko mi w nim odpowiada:
1. Opakowanie adekwatne do ceny i marki produktu: eleganckie, miło popatrzeć na toaletkę.
2. Bardzo ładny zapach: nie jest sztuczny, tylko delikatnie perfumowany.
3. Dobra konsystencja, dość szybko się wchłania i zostawia taki leciutki film, który pięknie mi się skleja z podkładem czyniąc ładny efekt gładkiej cery.
4. Jest wydajny - jako krem na dzień nie warto nakładać dużo.
Na noc lubię nałożyć więcej bogatszych, tłustszych produktów ale tego kremu mi na noc szkoda, bo doskonale się z nim dogadałam w systemie dziennym.
5. No i, przede wszystkim, EFEKT!

Dobry

Kupiłam go w celu walki z suchą skórą pod oczami oraz by nawilżał moją mieszaną skórę w strefie T, jednocześnie jej nie natłuszczając. Bardzo go lubię, jest wydajny, stosuję go raz dziennie na noc oraz rano, tylko pod oczami. Bardzo dobrze poradził sobie z przesuszeniem pod wspomnianymi oczami, nie przetłuszcza skóry na nosie i czole. Na pewno kupię kolejny słoiczek.

Silikonowy

Krem ma ładny zapach, miałem wrażenie że wcale się nie wchłania, pozostawia na skórze warstwę która nie wygląda zbyt estetycznie, moja skóra po trzech godzinach od aplikacji zaczyna wariować i produkuje dużą ilość sebum. Efektu korekcyjnego nie zauwazylem. Stosowałem kosmetyk przez miesiąc co spowodowało wysyp głębokich zaskórników musiałem niestety przerwać z tego powodu, krem mało wydajny i drogi.

fajny lekki krem

Naprawdę fajny krem. Bardzo podoba mi się jego zapach podobny troche do perfum Versace Eros ;) używam go na dzien skóra po nim jest taka gładka a jego zapach dlugo sie utrzymuje. Nadaje się pod pokład. Dobrze nawilża skórę. Tylko ta cena...

Bardzo dobry

Nie rozumiałam jak można wydać na krem tak dużo pieniędzy, dopóki nie dostałam próbki Lancome Visionnaire. Krem rozjaśnia przebarwienia, nie zapycha i świetnie nawilża. Szybko się wchłania, pozostawia skórę matową długi czas. Idealny pod makijaż.

Dobry

Po recenzjach widać, że krem różnie zachowuje się na różnych cerach. W moim przypadku cery mieszanej z tendencją do odwadniania:

- nie nawilża dostatecznie, policzki przesuszone
- co dziwne, nie wchłania się do końca, pozostawia warstewkę, która roluje się pod palcami
- mimo tej warstwy przyzwoicie utrzymuje makijaż
- po sześciu tygodniach stosowania cera ma ładny kolor, wypryski goją się szybciej, wygląda zdrowo, mimo że policzki są suche
- przyjemny w stosowaniu, delikatny zapach