BH Cosmetics, Pink-A-Dot, 11 Piece Brush Set (Zestaw 11 pędzli w etui w groszki)

Pojemność 1 szt

Zestaw 11 sztuk pędzli w eleganckim etui w grochy.
W zestaw wchodzi: Deluxe Fan Brush, Powder Brush, Angled Blush Brush, Classic Foundation Brush, Tapered Shadow Blending Brush, Classic Shadow Brush, Flat Eyeliner Brush, Angled Shadow Brush, Small Smudge Brush, Tapered Eye Liner Brush, Lip Brush.

pędzle
zestaw
do oczu, do twarzy

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Świetne pędzle za niskie pieniądze

W sumie to był mój pierwszy zestaw pędzli. Wcześniej używałam 2 pędzli do wszystkiego. Długo się zbierałam, bo wątpiłam, że można dostać dobry produkt za tak niską cenę. No i myliłam się. Pędzle są naprawdę świetne. Nie jest to zestaw idealny, ale na pewno warty swoich pieniędzy. Dostajemy 11 pędzli zarówno do makijażu oczu, twarzy i ust. Jedyne czego mi brak to skośnego pędzla do brwi czy eyelinera. Pędzel największy wyrzuciłam, bo nie wiem po co w ogóle on jest, tylko zagraca. Wszystkie pędzle sa naprawdę starannie wykonane i bez niedoróbek. Włosie syntetyczne, miękkie, chociaż bez przesady. Nie przeszkadza to jednak w starannym nakładaniu kosmetyków. Pędzle świetnie blendują, równomiernie nakładają produkty itd. itp. Nie robią plam, ani żadnej krzywdy. Po ponad roku używania i regularnego mycia nie zauważyłam żeby w żaden sposób odkształciły się, czy zniszczyły. Ogólnie jestem niesamowicie zadowolona, szczególnie, że dorwałam go na promocji za 75zł, a jeszcze pędzle znajdują się w poręcznym opakowaniu idealnym na podróże. Mimo że dobór pędzli nie jest idealny, to jednak w 90% spełnia moje oczekiwania. Świetny zestaw na pierwszy raz, świetna proporcja ceny do jakości.

Wspaniałe

Plusy:
-Cena – za zestaw płacimy ok.100zł w internecie
-Etui – śliczne, trwałe, można otworzyć i stworzyć dwa eleganckie kubełki na pędzelki
-Pędzle są solidne wykonane, rączki trzymają trzonów, nie rozklejają się po myciu
-Mycie – szybko schną, nie gubią włosia i nie odkształcają się po wyschnięciu
Minusy:
-Brak pędzelka do modelowania brwi i eyelinera

Używam tego produktu od: Roku

Pozytywne zaskoczenie

Nie wiedziałam, czego się spodziewać, bo zestaw zakupiłam pod wpływem chwili. Ale okazało się, że byl to udany zakup.

Plusy:
+ solidne wykonanie
+ przystępna cena
+ miekkie i delikatne
+ nie gubią włosia
+ dobrze znoszą pranie
+ nie tapirzą się po praniu
+ skuwka twardo trzyma się trzonka
+ efektowna i przydatna tuba jako etui na pędzle
+ ładnie się prezentują

Minusy:
- brak precyzyjnego pędzelka do eyelinera
- brak precyzyjnego siętego pędzla do brwi

Jak dla mnie tych minusów mogłoby nie być, ponieważ posiadam inne pędzle do brwi i eyelinera, także śmiało poletam taki zestaw, tym bardziej, że pędzle są naprawdę milutkie i mięciutke, a makijaż pędzlami wykonuje się rewelacyjnie.