Saryna Key, Volume Lift, Treatment Conditioner (Odżywka zwiększająca objętość włosów)

Rodzaj włosów: cienkie, delikatne, kruche. Innowacyjna formuła odżywki jest oparta o naturalne składniki (masło Shea, witaminy, minerały) gwarantujące naturalne nawilżenie, wygładzenie i ochronę włosów przed promieniami UV, czynnikami zewnętrznymi środowiska. Aminokwasy zapewniają wewnętrzne odmłodzenie włosów i generują niski poziom pH pozwalając na domknięcie łusek włosa. Chronią kolor, nie wypłukują go. Efekt: włosy, które mają objętość od nasady, aż po same końce.

bardzo dobra

Mam włosy krótkie, farbowane, miękkie, z tendencją do naturalnego skrętu. Lubię, gdy falują i tworzą puszysta szopę - a nie, gdy rozprostowane u fryzjera - zmieniają się w hełm ;) Kupuję zatem rozmaite szampony i odzywki z serii volume, licząc właśnie na ich puszystość i zwiększenie objętości.
Testowałam wiele marek, tańszych i droższych. W sephorze skusiła mnie właśnie seria Volume z Saryna Key, choć cena jest wysoka a pojemność przerażająca ;) Cóz, obecnie musze powiedzieć, ze to bardzo dobre kosmetyki. Dorobiłam się szamponu, odzywki, maski i odzywki bez spłukiwania. Szampon w tym zestawie schodzi najszybciej, więc planuje go dokupić. Nie zrobiłam tego tylko z racji zapasu innych kosmetyków, ale prędzej czy później do niego wróce.
Szampon i odzywka maja podobne, wygodne i higieniczne opakowania z pompka. Zapach słodkawy, przyjemny, zachęcający do używania. Gestośc srednia - pasuje mi to o wiele bardziej, niż na przykład rzadka, płynna odzywka z Davines. Dobrze się rozprowadza na włosach, dobrze spłukuje. Włosy po duecie volume sa miękkie, puszyste, a jednocześnie mięsiste, odżywione. Nie obciąza ich ani szampon, ani odzywka, choć, gdy zaczęłam ich uzywac częściej - jednak pewne przeciążenie włosów było. Bardzo wydajne, nawet pomijając, ze to 500 ml.
Podsumowując - przyjemny kosmetyk, do którego pewnie kiedyś wróce. Kiedys - bo najpierw musze skonczyc szampon, skonczyc odzywke, skonczyc druga odzywkę, dokupić szampon...:D Na pewno warte przetestowania mimo wysokiej ceny. Pasuja mi o wiele bardziej, niż kosmetyki wcale nie tańszej Alterny czy Mastersa.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące