Biolaven, Krem do twarzy na noc

Biolaven, Krem do twarzy na noc

Krem do twarzy na noc o działaniu nawilżająco-regenerującym, dedykowany cerze wymagającej. Zawartość oleju z pestek winogron działa na skórę odżywczo, przeciwzmarszczkowo i ujędrniająco. Połączenie masła avocado, skwalanu i witaminy E, zapewnia skórze dogłębne nawilżenie i wspomaga procesy naprawcze zachodzące podczas nocnego wypoczynku. Skóra o poranku jest miękka i elastyczna. Olejek z lawendy stymuluje wzrost komórek i działa odświeżająco. Polski kosmetyk naturalny, hypoalergiczny, nie testowany na zwierzętach, bez drażniących substancji.

Wykorzystała: kilka próbek

Jest niezły

Biolaven to linia marki Sylveco. Lubię ją i regularnie sięgam po ich produkty. Tym razem Panie z zaprzyjaźnionej drogerii hojnie obdarowały mnie próbkami. Miałam ich 8 czy 9 i zużyłam jedna za drugą, czyli prawie jakbym zużyła 1/2 regularnego opakowania tego kosmetyku.
Przyznam, że nie byłam do niego przekonana. Sam opis mnie trochę przestraszył. Jakieś oleje, tu awokado, tu winogrona. Bałam się, że strasznie przetłuści to moją skórę. Na szczęście tak się nie stało, choć nie jestem w 100% zadowolona z tego produktu.
Krem jest dużo lżejszy niż myślałam. Mało tego - wydaje mi się, że jest lżejszy niż sporo kremów na noc, których używałam. Dobrze się rozprowadza, ale się nie roluje i nie powoduje klejenia się twarzy (co mi przeszkadza nawet w nocy).
Pachnie bardzo przyjemnie, ale na próżno szukać tu jakiejś usypiającej czy wyciszającej lawendy.
A działanie? No cóż, te z nas, które liczą, że obudzą się piękniejsze, raczej spotka zawód. Nie zauważyłam takiego efektu. Jest niby OK, skóra jest rano miękka i wypoczęta, ale nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego polepszenia jej stanu.
Podsumowując, krem jest w porządku. Nie wrócę do niego jednak, bo moja skóra w połowie drogi między 30stką a 40stką oczekuje jednak czegoś więcej...

Używa produktu od: próbka

Bezpieczny i skuteczny

Krem ma lekką konsystencję, skóra jest po nim aksamitna i wygładzona. Pięknie pachnie i to nie tylko przez chwilę. Dodatkowym atutem jest kompozycja naturalnych składników. Bezpieczny i skuteczny. Polecam!

Nie zachwycił

Krem mnie nie zachwycił. Jedynym plusem jest cudowny lawendowy zapach. Opakowanie jest straszne brak dozownika, bardzo dużo kremu wyciskało mi się przez przypadek. Stosowałam około 4 miesięcy nie zauważyłam jakichkolwiek zmian. Krem ładnie się rozprowadza, aczkolwiek nie dawał super nawilżenia na noc(mało tłusty moim zdaniem)

Kocham ????

Uwielbiam ten krem tak na dzień jak i na noc. Na moją bardzo wrażliwą mieszaną w kierunku do suchej cerę jest idealny.Daje nawilżanie, szybko się wchłania, nie powoduje żadnych wysypów czy zapychania, mimo że cerę mam do tego bardzo skłonną.

Naturalny krem do twarzy

Krem stosowałam przez długi czas na policzki, szyję i dekolt. Krem ma lekką konsystencję i bardzo ładny lawendowy zapach. Łatwo się rozprowadza po skórze i szybko wchłania. Nawilżenie jest odczuwalne już po pierwszym użyciu. Skóra jest miękka i gładka w dotyku. Rano cera jest odżywiona, zregenerowana i wygląda zdrowo. Polecam!

Wykorzystała: kilka próbek

Jak na krem z przeznaczeniem do stosowania na noc jest zdecydowanie za lekki.

Niedawno dostałam kilka próbek tego kremu od koleżanki. Jej bardzo nie odpowiadał zapach i stwierdziła, że nie będzie się męczyć. Z kolei dla mnie zapach jest ok, co prawda jest dość mocny i nie każdemu się spodoba, ale szybko się ulatnia. Generalnie, jak przystało na kosmetyk od Biolaven czuć tam troszkę winogrona, trochę lawendy i taką mocno ziołową nutę, która wrażliwym może przeszkadzać.

Krem jest biały, dość rzadki przez to całkiem wydajny - 5 małych saszetek starczyło mi na coś około 2 tyg. Kosmetyk dobrze rozprowadza się po twarzy i szybko wchłania, nie pozostawia przy tym tłustej warstwy.
Skóra po zastosowaniu tego kremu jest nawilżona i lekko odżywiona, dzięki temu prezentuje się zdrowo i promiennie.
Najpierw zgodnie z przeznaczeniem użyłam go na noc i od razu stwierdziłam, że jest dla mnie za lekki. Użyłam go na serum nawilżające, fajnie i szybko się wchłonął, ale po chwili poczułam że skóra potrzebuje jeszcze, zwłaszcza na czole. Ja przy mojej suchej cerze, zwłaszcza teraz w sezonie zimowym, preferuję bardzo bogate kremy na noc, które faktycznie dogłębnie nawilżają i odżywiają skórę. Dlatego też postanowiłam zastosować go rano pod makijaż i to był bardzo udany eksperyment. Ten kremik jest faktycznie troszkę bardziej treściwy niż mój obecny krem na dzień, ale spokojnie mogłam nałożyć na niego bazę pod makijaż (obecnie stosuję primer The Ordinary) i podkład.
Male up trzymał mi się praktycznie cały dzień! Skóra była dobrze nawilżona więc nie doskwierała mi tak bardzo kiepska pogoda i suche powietrze w pomieszczeniach.

Ogólnie, jestem bardzo pozytywnie nastawiona do tego kremu i rozważam zakup pełnowymiarowego opakowania. Oczywiście z zamiarem stosowania na dzień. Myślę, że na noc może bardziej sprawdzić się do cer normalnych lub mieszanych.

Skład ok ale lekko szczypał moją skórę

Konsystencja dobra, kolor produktu żółty, wydajny-bardzo, nawilża dobrze i ujędrnia skórę. Stosowałam także niewielką ilość na dzień i makijaż o dziwo nie spływał:)
Jedyny minus to, że po nałożeniu szczypie mnie w twarz-być może przez to, że w składzie ma alkohol.

BUBEL!

Skład produktu sugeruje, iż będzie on głęboko nawilżającym i odżywczym kremem. Olej sojowy, olej z pestek winogron, masło avocado w połączeniu z mocznikiem powinny zapewnić komfort skórze. Cos jednak poszło nie tak...

Preparat bardzo intensywnie pachnie, zapach jest zaskakujący i intrygujący. Łączy w sobie lawendę z nutą winogron. Wizualnie krem prezentuje się pięknie. Estetyczna, plastikowa tubka o pojemności 50 ml z motywem lawendy wygląda bardzo atrakcyjnie. Niestety, jest to koniec jego plusów... Niedogodności zaczynają się już w momencie pierwszej aplikacji. Otwieramy tubkę i ... krem wylewa się z opakowania niczym woda. Jest zdecydowanie za rzadki na taki rodzaj opakowania. Kupując krem nocny, zwykle oczekujemy, że jego konsystencja będzie gęsta, treściwa i odżywcza. Nic bardziej mylnego.
Po nałożeniu na stonizowaną skórę krem wchłania się, pozostawiając tłustą powłokę. Niestety uczucie ciągnięcia i dyskomfortu jest nie do wytrzymania. Krem ten nie nawilża oraz nie odżywia. Zasadniczo nie robi nic poza pozostawieniem nieprzyjemnego uczucia obklejonej twarzy. Dawałam mu szansę kilkukrotnie. Próbowałam nakładać go na serum hialuronowe oraz na inny, lekki nawilżający krem. Niestety, żadna z tych metod nie pomogła. Po każdym użyciu cera była mocno przesuszona i ściągnięta. Nie takiego efektu oczekujemy po kremie na noc!
Jestem totalnie rozczarowana tym kosmetykiem. Niestety, produkty naturalne nie zawsze sprawdzają się dobrze w przypadku mocno wymagających cer wrażliwych oraz bardzo suchych. I tak też było w moim przypadku. Może po prostu marka Biolaven nie jest dla mnie? Zresztą po przeczytaniu opinii innych osób o pozostałych produktach np. płynie micelarnym, szamponie oraz kremie na dzień, zdecydowanie nie mam ochoty ich testować!

Dobry, lekki krem na noc

Najlżejszy krem na noc jaki miałam. Po nałożeniu szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Stosowany samodzielnie nie zapewnia mi wystarczającego nawilżenia. Nie jest to jednak dla mnie zaskoczeniem, ponieważ mam suchą skórę i dobre serum to podstawa mojej pielęgnacji.
Stosując ten krem rano skóra jest zregenerowana, odżywiona, wygładzona i miękka.
Produkt używam od kilku tygodni i nie zauważyłam żadnych niepożądanych efektów ubocznych.
Miłym dodatkiem jest zapach lawendy i winogron, który pokochałam całym sercem. Zapewnia cudowny, wieczorny relaks :)

Zapycha

Na początku użytkowania bardzo mi się spodobał. Jego główną zaletą jest to że świetnie nawilża.
Niestety po tygodniu użytkowania zaczął mnie potwornie zapychać i nie mówię o delikatnych wypryskach, ale o ciężkich do pozbycia się podskórnych grudkach, co absolutnie go dyskwalifikuje.
Zaskakujące, bo skład nie jest zły, a dotychczas lubiłam produkty sylveco.
Nie jestem fanką lawendy, ale zapach mnie nie drażnił.

Nie dla mnie, a szkoda

Bo zapach ma fajny, taki ziołowy jak dla mnie nie typowo lawendowy, skóra była po nim gładsza, nawilżona, odżywiona.
Niestety musiałam go odstawić po jakimś czasie, stosowany na noc zapychał mi skórę, może nie za każdym razem, ale nie przepadam za tym.
Cerę mam mieszaną, po 30stce, pierwsze zmarszczki.

lubię

Mam skórę mieszaną, naczynkową, rano często jest napięta i wysuszona. Krem Biolaven nie tylko bardzo dobrze ją nawilża, ale także działa dobrze na moje naczynka. Wszelkie zaczerwieniania są wyciszone, a cera jest świetnie nawilżona. Do zapachu się przyzwyczaiłam, lubię go, ale nie jestem zwolennikiem mocno perfumowanych kremów na noc. Plusem jest też to, że jest znakomicie się wchłania, czasem, gdy wyjątkowo moja skóra potrzebuje nawilżenia, nakładam go gęsto, ale nigdy nie miałam problemu z wchłanianiem.