Darphin, Fibrogene Creme Nourrissante Anti - Age (Krem do twarzy na noc na pierwsze oznaki starzenia)

Cena 1 200,00 zł

Intensywnie zmiękczający, bogaty w składniki balsam do twarzy. Dostarcza skórze lipidów, aby niezwłocznie odbudować i trwale zregenerować warstwę hydrolipidową skóry. Opóźnia przedwczesne oznaki starzenia się skóry. Wygładza drobne linie i zmarszczki, w widoczny sposób regeneruje skórę. Przywraca naturalny blask i pomaga usuwać niedoskonałości skóry oraz chroni przed powstawaniem nowych. Głęboko nawilża suchą skórę. Skóra twarzy staje się miękka, wypoczęta, zdrowa, promienieje od wewnątrz.

Naprawdę działa!

Skusiłam się promocją, krem był przeceniony z 1200 na 400 zł. Pomyślałam, że lepiej zainwestować w ten kosmetyk niż wydawać ogromne pieniądze na wizyty u kosmetyczek. I nie pomyliłam się :) To był strzał w 10! Naprawdę spłyca zmarszczki, skóra jest nawilżona, gładka. Używam go od prawie roku, co dzień, jest bardzo wydajny. I wiem na pewno, że kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 op