Maybelline New York, Brow Satin (Dwustronna kredka wypełniająca brwi)

Maybelline New York, Brow Satin (Dwustronna kredka wypełniająca brwi)

Widocznie pełne i podkreślone brwi osiągniesz dzięki dwustronnej kredce Brow Satin od Maybelline. Automatyczna kredka nadająca kształt z jednej strony, z drugiej zaś wypełniający puder w gąbeczce sprawią, że brwi będą widocznie pełne i podkreślone przez 12 godzin.
Maybelline, Brow Satin dwustronna kredka wypełniająca brwi jest dostępna w 3 odcieniach.

Fajny pomysł, nie ten odcień (MEDIUM BROWN)

Moją pierwszą kredką do brwi była Rimmel. Ta jest druga i polubiłam ją nieco mniej. Mam dość gęste brwi w chłodnym odcieniu. Kredka potrzebna mi do niwelowania asymetrii i wypełnienia pojedynczych prześwitów.

OPAKOWANIE
Standardowy pisak z dwiema końcówkami: jedna odkręcana, druga odtykana. Na początku nie mogłam się przyzwyczaić do tej odkręcanej i ciągnęłam, co było kłopotliwe. Teraz się przyzwyczaiłam.

WNĘTRZE
Z jednej strony mamy cieniutką kredkę do dorysowywania pojedynczych włosków. Z drugiej- aplikator w formie gąbeczki, delikatnie dozujący pudrowy produkt.

DZIAŁANIE/EFEKT
Z dwóch końcówek, korzystam tylko z jednej, tej pudrowej, efekt jest delikatny, nawet jak mocnej przycisnę aplikator. Kredka wymaga większej precyzji, dlatego najczęściej z niej rezygnuję. Poza tym na jej powierzchni osadził się biały nalot, który trochę mnie zniechęca (kosmetyk kupiłam stacjonarnie, w Naturze).

W ostatniej kredce, jaką miałam (RIMMEL) była szczoteczka, do której mocno się przyzwyczaiłam. Mam ją do teraz i często po użyciu BROW SATIN, poprawiam nią całościowo brwi, więc schodzi się trochę dłużej.

Największy problem mam z odcieniem, sugerowałam się nazwą Medium Brown, ponieważ tak nazywał się mój odcień od RIMMEL. Tamten był idealny, delikatnie podkreślał. Był w cudnej neutralnej tonacji i idealnie pasował do moich brwi. Odcień MEDIUM BROWN od MAYBELLINE jest ciepły, na moich brwiach się odznacza, wypada wręcz rudo.

Dużym minusem jest też brak kontroli zużycia pudrowej części, gdyż kosmetyk znajduje się w środku, a przenosi się na gąbkę po wciśnięciu jej (w takiej pozycji też ją zakręcamy).

Recenzowana kredka nie jest zła, polubiłam tą pudrową końcówkę. Może kiedyś skuszę się jeszcze na jakiś odcień, chociaż obecnie chcę jeszcze wypróbować innych kosmetyków do brwi, zwłaszcza że opcji jest wiele.

Najlepsza kredka na rynku

Kredkę używam od kilku lat i jest naprawdę godna polecenia. Ma bardzo ładne kolory, łatwo obrysować nią swoje brwi, a gąbeczka dobrze rozciera produkt. Polecam!

Najlepsza kredka do brwi

Kredka Maybelline Brow satin posiadam w kolorze Dark Blonde. Kredka jest fenomenalna. Z jednej strony mamy wysuwaną cienką kredkę, którą precyzyjnie wyrysujemy nasze brwi. Ja bez problemu dorysowuje włoski w miejscach, gdzie trochę brakuje mi brwi. Z drugiej strony mamy aplikator z cieniem, który pięknie wypełnia. Zestaw idealny. Kredka się nie rozmazuje i trzyma się przez cały dzień. Polecam

Super

Kredka do brwi jest super. Bardzo dobra kredka. Kolor dobrze się rozprowadza i długo pozostaje na brwiach. Wersja kolorystyczna idealnie dopasowana do naturalnego koloru moich brwi, troszke ciemniejsza ale nie wygląda sztucznie. Cena jest bardzo atrakcyjna, warto kupić

Ukochana!

To mój ulubiony produkt do stylizacji brwi i nie szukam już dalej, za kilkanaście złotych mam produkt, który idealnie się u mnie sprawdza... Kończę właśnie 4 kredkę :D Używam koloru black brown, z racji tego, że mam bardzo ciemne brwi. Kolor jest fajny, nieprzesadzony, chociaż nadal to głęboki brąz.

Produkt ma wie końcówki. Jedna to wysuwana kredka, którą łatwo można sobie uzupełnić brwi (chociaż kredka wydaje mi się ciut za miękka, żeby to zrobić jakoś super precyzyjnie). Minusem jest, że kredka ta dość łatwo się łamie, jeśli wysunie się ją za daleko, więc trzeba być dość ostrożnym przy aplikacji.

Druga końcówka to gąbeczka z pudrem w podobnym odcieniu. Fajnie wyrównuje brwi i nadaje im kształt - uwielbiam ją. Trzeba jedynie ciut uważac przy nakładaniu, bo łatwo wyjechać poza kontur oka i mozemy zostać z taką fantazyjną brwią ;)

Produkt jest w miarę trwały, znika u mnie dopiero od koniec dnia. Jest bardzo łatwy w aplikacji i nie potrzeba wiele czasu i zachodu, ay stworzyć na brwiach piękny efekt. Na pewno kupię ponownie!

Godny polecenia.

Świetna kredka, piękny kolor, długo się utrzymuje i bardzo łatwo się nią posługuje. Kupiłam z polecenia i nie żałuje więc teraz ja polecam ją wam. Świetny drogeryjny produkt. Jedyny minus to na koniec dnia gdy ma się cerę tłustą, to jest podatny i przypadkowe machnięcie ręką może wam zmazać kawałek brwi.

Jest najlepsza.

Ta kredka to dla mnie wybawca. Jest precyzyjna, dokładnie podkreśla brwi, łatwo z nią współpracować i nadać im kształt. Jest trwała, sam pierwszy krok wystarczy, aby wystylizować brwi, rzadko używam pudru (kroku 2). W promocji można ją dostać w bardzo okazyjnej cenie, jest kilka kolorów, więc można dobrać odpowiedni dla siebie (ja akurat używam ciemnego brązu). Zużyłam już kilka opakowań i nie zamierzam z niej rezygnować. Polecam!

Świetna

Zakupiłam kredkę w rosmannie na promocji i muszę przyznać, że jest świetna. Z łatwością można wypełnić tą kredką brwi jak i wyrysować delikatne włoski. Z pewnością zakupię kolejne opakowanie gdyż jestem bardzo zadowolona. Trzeba przyznać, iż kredka jest bardzo wydajna.

Ma swoje plusy i minusy.

Przede wszystkim, podoba mi się jej neutralny/chłodny kolor (mam Dark Brown), który rzeczywiście odpowiada swojej nazwie i pasuje do mnie. Nie jest zbyt ciepły, ani zbyt szary, ani zbyt brązowy. Duży plus za to.

Końcówka z kredką już dawno mi się skończyła i jest o wiele mniej wydatna niż puder. Obie są jednak dość fajne. Łatwo korzysta się z pudru, chociaż nie jest najbardziej precyzyjny na końcu brwi. Trzeba uważnie nakładać, jeśli nie chce się uzyskać mocnego efektu na brwi.

Ogólnie puder wg mnie nie jest najbardziej trwałym produktem na brwi, co jest pewnym minusem. Cena jest raczej okej, dość drogeryjna. No i w końcu otrzymujemy 2 końcówki produktu.

Bardzo fajny produkt

Korzystając z promocji w drogerii Rossmann postanowiłam wypróbować ten produkt. Kupiłam kredkę w kolorze "brunette", który odpowiada kolorystycznie moim brwiom i włosom. Wykręcana kredka z jednej strony i gąbeczka z cieniem w drugiej. Tym produktem można stworzyć delikatne podkreślenie w łatwy sposób na co dzień , ale też mocniejsze wypełnienie przy mocniejszym makijażu wieczorowym. Myślę, że nie skończy się na jednym opakowaniu.

Ulubieniec

Moja ulubiona kredka do brwi! Nie mam na codzień zbytnio czasu na precyzyjne malowanie więc musze to zrobić w miarę szybko no i żeby "jakoś" wyglądać. Mam dosyc grube i ciemne brwi jednak brakuje im gęstości dlatego w przypadku tego produktu świetnie spisuje sie nawet sama końcówka z gąbką????lekkie cieniowanie brwi i gotowe.Polecam!

Rozczarowała...

Zachęcona naszą ulubioną promocją w Rossmann, postanowiłam sięgnąć po nowości, wcześniej czerpiąc wiedzę z wizażpedii ;) Wasze opinie są dla mnie cenne, a że do nowości muszę podchodzić z dużą ostrożnością (jestem alergikiem) moja kosmetyczka po namyśle wypełniła się kilkoma nowymi kosmetykami, w dobrym, bardzo dobrych cenach... A więc...