Zara, Woman Blueberry EDT

Zara, Woman Blueberry EDT

Blueberry marki Zara to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka i malina;
nuta serca: jaśmin i fiołek;
nuta bazy: cedr.

kwiatowe, owocowe
wody toaletowe

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 4

Przyjemne, słodkie jagódki.

Na ten zapach trafiłam bardzo przypadkowo - przy kasie w Zarze. Skusił mnie pierwszym wrażeniem, no i ceną (około 40zł).

Oczywiście nie będzie to ultrakobiecy, wysublimowany zapach na specjalne okazje, ale na co dzień jak najbardziej ok, jest w nim coś uroczego.
Czuć wyraźnie słodkie, cukrowe trochę jagody, ale równocześnie nie jest to zapach mdły i zbyt słodki. Gdzieś w jego bazie z pewnością znajduje się mała nutka świeżości.

Jestem również pozytywnie zaskoczona trwałością - długo trzyma się na skórze, nie jest to lekka, ulotna mgiełka, która znika z mojego otoczenia w godzinę od aplikacji. Mam nawet wrażenie, że nieco ewoluuję ze słodkich, świeżych jagód do nieco pudrowego zapachu owocowego.

Prosta, minimalistyczna butelka - takie lubię najbardziej.

Może nie jest to zapach, który można bezgranicznie pokochać - jak wspomniałam wcześniej zalicza się raczej do codziennych, prostych kompozycji.
Zasługuje jednak na mocne 4 gwiazki, bo da się go lubić, a raczej (moim zdaniem) nie da się go nie lubić :)
Prawdopodobnie zaopatrzę się w kolejny flakonik.