Calvin Klein, Euphoria Blossom EDT

Calvin Klein, Euphoria Blossom EDT

Letnia wersja zapachu 'Euphoria' wzbogacona o elementy orzeźwiające. Zmysłowy, świeży zapach idealny dla młodych kobiet, na swobodne okazje i zwykłe dni...

Nuty zapachowe:
nuta głowy: granatowe jabłko, tomel, zielone nuty, pomarańcza, kumkwat
nuta serca: kwiat lotosu, czarna orchidea, różowa peonia
nuta bazy: bursztyn, ambra, czarny fiołek, akord kremowy, drzewo mahoniowe, piżmo.

50 - 100ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Mój nowy hit perfumowy ????

Euphoria blossom trafiła w moje ręce całkowicie przypadkowo (roztargnienie zakupowe ;) jednak nie żałuję , ba! Jestem zachwycona tą pomyłką . Zapach trafił w moje gusta idealnie . Dla mnie ta kompozycja jest doskonała , ma swój charakter , ale nie jest przytłaczająca , co bardzo sobie cenię . Dodatkowo zaskoczyła mnie jego trwałość , ponieważ zaledwie kilka kropel wystarcza , aby cieszyć się aromatem przez cały , nawet bardzo dluuuugi dzień .

Bardzo nietrwały

Perfumy ogólnie nie trafiły w mój gust, ale to kwestia indywidualna. Jednakże to co zauważyłam, to bardzo mała trwałość perfum. Za tą cenę powinny moim zdaniem utrzymywać się znacznie dłużej, a niestety już po krótkim czasie zapachu kompletnie nie czuć ani na skórze ani na ubraniach. Sam zapach jest dość lekki, ale miał lekką nutkę, która nie za bardzo mi odpowiadała.

Mój wakacyjny towarzysz

Kocham tą wersję Euphorii, mogłabym z niej korzystać cały rok. Ale nie ma co ukrywać, jest najlepszy na porę wakacyjną. Jest delikatny, kwiatowy, rześki. Nie należy do tych ciężkich które nosi się już późnym latem.
Opakowanie jest bardzo poręczne i śliczne, zmieści się również bez problemu w torebce. Kojarzy mi się bardziej z perfumą dla młodszych kobiet, powyżej 20. Ale i również dla tych +30. Jest jednym z tych zapachów które kojarzą mi się z letnim ogrodem. Minusik to właśnie trwałość, w przypadku CK in2U czy eternity, trzymają się one bardzo długo jednak ta wersja Euphorii jest słabiutka.

Euphoria blossom

Zapach piękny, ale bardzo nietrwały. Właściwie po 2 już go nie czuję, mój mąż też nie czuje ze użyłam tego zapachu. Ponownie nie kupię, będę szukać czegoś podobnego, bardziej trwałego. Dodatkowo mój flakon miał poluzowaną nakrętkę, nie wiem czy wszystkie takie są?

W sam raz na lato

Jestem zwolenniczką klasycznej Euphorii z 2005 roku. Jednak w upały trudno jest nosić ten zapach. Potrzebowałam jakiejś odmiany i przy okazji czegoś lżejszego. Wybrałam więc Euphorię Blossom. W letnie dni sprawdza się idealnie. Jest to zapach kwiatowy, ale zarazem świeży i rześki. Flakon ma przypominać (tak jak w przypadku klasycznej Euphorii) pąk orchidei. Został wykonany z matowego różowego szkła. Moim zdaniem jest poręczny. Jedyne, co muszę zarzucić Euphorii Blossom, to niewielka trwałość. Fakt, że jest to woda toaletowa. Jednak mimo wszystko od orginalnej wody kupionej w drogerii stacjonarnej oczekuję większej trwałości.

Idealne na lato

Bardzo przyjemna woda toaletowa. Kojarzy mi się z latem. Nie jest to kolejny słodki i przesadzony zapach, który może mdlić przy dłuższym używaniu.
Polecam na dzień oraz na lato- świetnie się sprawdzi dla miłośniczek rześkich perfum.

Urocze

Bardzo lubię te perfumy. Są bardzo radosne, kobiece, rzekłabym - urocze. Nie są natomiast przesłodzone. Zapach kwiatów jest cudowny i rozwija się na skórze przez cały dzień.

blossom

Moj ulubiony, niektóre kobiety mówią brzydki, ciężki słodki. Mój pierwszy zakup orginału to własnie było ten zapach i za pierwszym razem 100ml. Używałam każdego dnia i wiele osób mówiło ,że własnie ten zapach do mnie pasuje, wiadomo że to ja muszę czuć się z nim najlepiej :) Bardzo go lubię , przyjemny i kobiecy.

Ładny, ale ulotny

Zapach jest ładny, jednak dosć delikatny i zbyt szybko ulatuje, Flakonik bardzo gustowny. Używam go na okazje typu rozmowa o pracę i inne, na których liczy się klasyka i neutralność. Z nim mam pewność, że perfumy nie zdominują.

Deszczowa piosenka.

Lipcowy dzień. Dzieci schroniły się przed deszczem pod wielkim dębem. Zaczęło padać. Dosyć obficie. Krople deszczu tak mocno obijały głowy piwonii, że te przytłoczone ciężarem uginały się w stronę ziemi. W powietrzu unosił się zapach mokrej ziemi.
Przestało padać. Nieśmiałe promienie słońca wysuszały kwiaty, które powoli unosiły się ku górze. Trawa wydawała się dwa razy wyższa niż przed ulewą.
Lotos, lilie, piwonie. Wszystkie wspólnie odśpiewały deszczową piosenkę. Nawet trawa cytrynowa nieśmiało dołączyła do chóru.
I zielone nuty. Słońce w towarzystwie ambry rozgrzewało towarzystwo.
Euforia.

Zapach jest przyjemny. Rześki, kwiatowy . Czuję w nim przede wszystkim deszczowe kwiaty, zielone łodygi i lekką słodycz wanilii, ambry, kadzidła. Nie jest trwały. Na mojej skórze pachnie przez 3 godziny.
Flakon przyjemny. Bardzo dobrze obrazuje istotę zapachu. Wygodnie leży w dłoni.

Trochę słaba jakość jak za te pieniądze

- cena nie taka wysoka jak za perfumy, ale na tyle duża by oczekiwać dobrej jakości
- zapach typowo kwiatowy, słodkawy, taki bardziej dziewczęcy niż kobiecy. Nie jest skomplikowany, oryginalny, nietypowy, nie przeobraża się pod wpływem czasu
- trochę słabo z trwałością, utrzymywały się na skórze tylko kilka h. To słabo jak za perfumy, za które zapłaciłam jakoś 130 zł.
Nie kupię ponownie. Teraz szukam bardziej kobiecych zapachów, czegoś nietypowego.

Fajny zapach

Utrzymuje się dosyć krótko na skórze. Zapach jest przyjemny, owocowy, kwiatowy, pudrowy. Coś takiego czym chcemy się psiknąc w lecie lub na wiosnę. Sympatyczny, choć niewiele wnoszący.