Gabriela Sabatini, Miss Gabriela Night EDT

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

`Miss Gabriala Night` to młody zapach dla kobiet wolnych duchem, celebrujących radość wieczornego wyjścia z przyjaciółkami. Jak lśniąca, zmysłowa sukienka ten zapach sprawi, że Twoja aura zabłyśnie i poczujesz się gotowa na nocną zabawę.
Zapach zaczyna się energiczną owocową nutą passiflory, grejpfruta i soku z czarnej porzeczki - smakowitego, tropikalnego i kolorowego koktajlu musującego szczęścia.
Serce rozwija mieszankę nut kwiatowych, gardenii, jaśminu i frezji, która uwalnia radość i podkreśla siłę delikatnego kobiecego czaru.
W głębi niezapomniany dotyk akordów zmysłowego drzewa sandałowego, aksamitnego piżma i ambry otulonych akordami mleczka kokosowego pozostawia urocze uwodzicielskie wrażenie.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: marakuja, jeżyna, grejpfrut
nuta serca: frezja, jaśmin, gardenia
nuta bazy: kokos, żywica bursztynowa, piżmo, drzewo sandałowe

Rekomendacja
na wieczór
<50ml

75% jesień/zima 25% wiosna/lato

Nie uwiodła mnie!

Obiektywna ocena perfum nie jest - moim zadaniem – możliwa. Reakcje i odczucia każdego z nas na dany zapach mogą być przecież zupełnie inne. Ale skoro zobowiązałam się napisać recenzję, więc spróbuję to jednak zrobić.

Woda toaletowa „Miss Gabriela Night” nawet mi się podoba, ale co z tego. Jej kompozycja jest sztampowa. Zawiera nuty kwiatowe i owocowe, mniej lub bardziej słodkie. Pachnie ładnie, tak, że można jej spokojnie użyć w ciągu dnia. Żadna migrena nam nie grozi, ale nagłe zauroczenie niestety także nie.

Może zbyt dużo wymagam, może jestem wybredna, ale nie wystarczy mi, że perfumy będą przyjemnie pachnieć. Dla mnie nie są one tylko dopełnieniem mego wizerunku, miłym dla otoczenia podkreśleniem mojej obecności. Muszą po prostu „stopić się” ze mną. Mają wyrażać mnie i mój styl. Nie mogą mi się tylko podobać! Mają mnie przede wszystkim uwieść.

Zapach lekko pikantny, zmysłowy, choć i tak lubianą przeze mnie słodycz w perfumach tu znajdziemy, aż kusi, żeby sięgnąć po niego przed wyjściem na wieczorne, wakacyjne spotkanie, ja ubrana w ten zapach czuję się pełna energii i ochoty na szaleńczą noc.

Piękny zapach, słaba trwłość

Zapach znalazłam przypadkowo stojąc w drogerii w kolejce do kasy. Kupiłam małą buteleczkę zapachu i zakochałam się w nim. Zapach jest delikatny z wyczuwalną nutą drzewa sandałowego, którą uwielbiam. Wadą perfum jest ich trwałość. Niestety, ale nie należą do najbardziej trwałych perfum. Mimo to zużyłam już 3 flakonik, ponieważ nie znalazłam dla siebie piękniejszego zapachu.

Moje odkrycie

Podczas zakupów w drogerii coś mnie podkusiło aby sprawdzić ten zapach. Pachniałam nim tak długo i pięknie, że postanowiłam kupić sobie pełnowymiarowy produkt.

Perfumy są bardzo zmysłowe. Mają w sobie słodką nutę. Wyczuwam w nich zarówno kwiatowe jak i owocowe aromaty. Z tym, że kwiaty po pewnym czasie dominują nad resztą składników. Owocowe nuty zostają przyćmione. Nie jest to dla mnie wada, bo ja lubię zarówno jedne jak i drugie, czy to razem czy osobno. Perfumy są dla mnie idealnym zapachem zarówno na wieczór jak i na dzień. Nie są duszące i nie ulatniają się w mgnieniu oka. Są trwałe i ultra kobiece. Woń utrzymuje się na mnie do kilku godzin, co uważam za plus.

Flakonik jest średni. Wygląda bardzo dziewczęco i uroczo, ale zapach nadaje się dla kobiet w każdym wieku. Na pewno przypadnie do gustu zwolenniczkom zmysłowych i słodkich zapachów. Opakowanie mogłoby mieć w sobie nutkę kobiecości i być troszkę bardziej poręczne a byłoby super.

Perfumy są bardzo przyjemne w odczuciu i przywodzą mi na myśl lato. Wszystko to za sprawą ciekawie dobranych nut zapachowych. Zapach nie jest w żaden sposób drażniący, męczący ani mdlący. Jest wyrazisty, ale nie na tyle by mógł przeszkadzać. Po prostu przypadł mi do gustu. Mimo tego, że wydawać się może trochę mocniejszy z początku ładnie dopasowuje się do mnie. Nie należy bać się dopisku ,,night'', gdyż są to perfumy odpowiednie zarówno na noc jak i na dzień.

Jedyne co mam tu do zarzucenia to małą pojemność. Zapach występuje w 20, 30 i 60 ml wersjach. Szkoda, że nie ma większych opakowań, bo byłoby to na pewno dobre i bardziej komfortowe rozwiązanie.

Bardzo piękne

Jeśli chodzi o sam zapach to jest rewelacyjny. Bardzo kobiecy, zmysłowy, lekko słodkawy. Idealny zarówno na dzień jak i na noc. Flakon klasyczny, nic nadzywczajnego. Jednak trwałość mogłaby być dłuższa.

Idealne na wieczorne wyjście

Mimo, że perfumy noszą przy nazwie 'night' u mnie idealnie sprawdziły się na dzień, jednak polecam je na noc. Pachną odrobinę mydlanie, jednak nigdy zapach mnie nie zemdlił. Zapach bardzo ładny, jaśminowo-waniliowy.

kobiece

Sliczny kobiecy zapach.Kiedys szlam do pracy i weszlam do perfumeri popsikalam sie kilkoma testrami w tym perfumem gabrysi kiedy wyszlam na zewnatrz posrod tych wszystkich testerow ktore na siebie wlalam przebijal wlasnie ten jeden po 8 godzinach pracy dalej czulam ten zapach nie byl juz tak innsywny jak zaraz po psiknieciu ale co jakis czas czulam jego won problem byl taki ze nie wiedzialm ktory to byl zapch... dopiero po dlugim czasie udalo sie wywacac tamten zapach... zapach kobiecy otulajacy i bardzo delikatny a do tego naprawde trwaly

Idealny

Moje ulubione perfumy, idealne dla na każdą okazję. Pasują do osób lubiących nuty cytrusów oraz drzewa sandałowego. Po pewnym czasie nie czuję tych perfum - zwyczajnie zapach mnie nie drażni - jednak inni tak.

Zapach: Uwielbiam Go, a On Mnie! :)

Gdy je pierwszy raz powąchałam w perfumerii mmm...... świat zwariował, zakochałam się w tym zapachu - musiałam je mieć :) Świetnie pachną na mojej skórze .... :)

Najlepsza ze wszystkich Gabrysi ;)

Długo próbowałam zrozumieć fenomen perfum Gabrieli Sabatini. Zawsze wydawało mi się, że wszystkie jej zapachy są babcine i nie mają prawa bytu. Wydawało mi się, dopóki nie poczułam ich na koleżance... Fenomenalny zapach! Nie za słodki, nie jest też kadzidlany ani mocno kwiatowy. Dla mnie kompozycja idealna. Ma w sobie to coś, co mnie do niego przyciąga ;) Piżmo, frezja, drzewo sandałowe, ambra... No coś co lubię. Do tego fenomenalna trwałość. Polecam!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

A mnie sie podoba

Kupilam jako prezent dla nastolatki, bo w drogerii byla promocja i dostrzeglam ostatnia sztuke za tylko 7 Euro (30 ml)!
Ale cos mnie podkusilo aby sprawdzic zapach, i ... mile rozczarowanie. Przyjemny , nie slodki , lekko kwaskowaty, mozna powiedziec energetyczny. Niektorzy mowia ze troche zblizony zapachowo do Mel Merio Romantic Girl, ktory ta w/w nastolatka uwielbiala.
No trwalosc i projekcja - slabiutko, ale za taka cene, to naprawde nie mozna narzekac.
Zaczynam sie powaznie zastanawiac, czy sobie ich nie zatrzymam??
Polecam na wiosenno letnie dni , wbrew nazwie na codzien.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: poczatek 1

Przyjemny i zmysłowy.

Najnowsza Panna Gabrysia, tym razem poza różem, spowita została w czerń nocy.
I coś w tej czerni jest, gdzieś w tle bogatego, kwiatowo-owocowego zapachu dochodzi do nas delikatna nuta czarnej porzeczki, niby swojska, nasza, ale w towarzystwie marakui, gardenii i jaśminu staje się niekonwencjonalna i tętniąca życiem. W pewnej odległości gra jeszcze subtelny akord kokosu, nieznaczny i lekko zawstydzony, że w tak eleganckim towarzystwie przyszło mu bywać.

Trwałość zapachu według mnie jest przyzwoita, choć chciałoby się żeby był i był i wcale nie tracił na mocy. Po kilku godzinach trzeba jednak psiknąć ponownie tu i tam, zresztą dla mnie to standard, zawsze mam przy sobie moje ulubione perfumy, lubię pachnieć zawsze i wszędzie.

Flakonik przeciętny, ale poręczny i idealny do małej torebki.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużycia pierwszego - 20ml

Wyrazisty słodki

Na poczatku spodobal mi sie ten zapach.. słodki, wyrazisty, intrygujacy.... Jednak po pewnym czasie wlasnie ta słodycz zaczela mnie mdlic .... Idealnym zapachem byloby cos pomiedzy Miss Gabriela Night a Miss Gabriela. Nigh jest wedlug mnie mniej trwaly niz zwykly Miss

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1