Gabriela Sabatini, Miss Gabriela Night EDT

Gabriela Sabatini, Miss Gabriela Night EDT

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

`Miss Gabriala Night` to młody zapach dla kobiet wolnych duchem, celebrujących radość wieczornego wyjścia z przyjaciółkami. Jak lśniąca, zmysłowa sukienka ten zapach sprawi, że Twoja aura zabłyśnie i poczujesz się gotowa na nocną zabawę.
Zapach zaczyna się energiczną owocową nutą passiflory, grejpfruta i soku z czarnej porzeczki - smakowitego, tropikalnego i kolorowego koktajlu musującego szczęścia.
Serce rozwija mieszankę nut kwiatowych, gardenii, jaśminu i frezji, która uwalnia radość i podkreśla siłę delikatnego kobiecego czaru.
W głębi niezapomniany dotyk akordów zmysłowego drzewa sandałowego, aksamitnego piżma i ambry otulonych akordami mleczka kokosowego pozostawia urocze uwodzicielskie wrażenie.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: marakuja, jeżyna, grejpfrut
nuta serca: frezja, jaśmin, gardenia
nuta bazy: kokos, żywica bursztynowa, piżmo, drzewo sandałowe

wody toaletowe
kwiatowe, owocowe
Rekomendacja
na wieczór

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

• Flakon: 5

Pomimo średniej trwałości mój ulubieniec wśród zapachów:)

Moja miłość do tego zapachu trwa już ponad 5 lat. Popsikałam się testerem w sklepie i po prostu mnie zachwycił. Wszystko tu grało. Słodki, zmysłowy, owocowo-kwiatowy z lekką nutą drzewa sandałowego. Nazwa może być trochę myląca gdyż zapach moim zdaniem nadaje się świetnie na noc jak i na dzień, niezależnie od pory roku. Nie jest mdły ani duszący. Jest delikatny i bardzo kobiecy. Niestety, nad czym bardzo ubolewam, nie jest trwały:((( po około 4 godzinach jest ledwie wyczuwalny. I nie jest tak, że już się tak do niego przyzwyczaiłam, że go nie wyczuwam ale inne osoby też go nie czują. Mimo tego jak tylko się kończy kupuję następną buteleczkę bo to jeden z moich hitów i już :) Mam też innych ulubieńców wśród zapachów bo jak to kobieta lubię zmiany ale jak do tej pory ten jest na pierwszym miejscu.

Miss Gabriela nocą

Dość polubiłam się z perfumami od Gabriela Sabatini i ta seria też mi przypadła do gustu (choć mniej niż Happy Life).
Ma owocowo-kwiatowy zapach, lekki, dość trwały. Może się nie wyróżnia jakoś, ale w sumie nie jest to też w moim stylu

ładny zapach

Perfumy poznałam od koleżanki u której spodobał mi się zapach. Kupiłam własną buteleczkę.
Zapach słodki, lekki, kwiatowy, zmysłowy. Nie jest drażniący ani mdlący. Idealne na każdą porę roku, jednak moim zdaniem bardziej na co dzień niż na większe wyjścia wieczorowe gdyż zapach dość krótko się utrzymuje. Wydajność jest okej, jednak ze względu na dość niską intensywność potrzeba więcej "psiknięć" perfumą, aby były wyczuwalne mocniej.

• Flakon: 4

Przepiękny zapach, lecz ulotny...

Urzekła mnie mała piękna buteleczka tego zapachu, potem pokochałam to subtelne połączenie, jednak trwałość jest bardzo słaba. Mogłyby zostać ze mną na dłużej ;)

Nie uwiodła mnie!

Obiektywna ocena perfum nie jest - moim zadaniem – możliwa. Reakcje i odczucia każdego z nas na dany zapach mogą być przecież zupełnie inne. Ale skoro zobowiązałam się napisać recenzję, więc spróbuję to jednak zrobić.

Woda toaletowa „Miss Gabriela Night” nawet mi się podoba, ale co z tego. Jej kompozycja jest sztampowa. Zawiera nuty kwiatowe i owocowe, mniej lub bardziej słodkie. Pachnie ładnie, tak, że można jej spokojnie użyć w ciągu dnia. Żadna migrena nam nie grozi, ale nagłe zauroczenie niestety także nie.

Może zbyt dużo wymagam, może jestem wybredna, ale nie wystarczy mi, że perfumy będą przyjemnie pachnieć. Dla mnie nie są one tylko dopełnieniem mego wizerunku, miłym dla otoczenia podkreśleniem mojej obecności. Muszą po prostu „stopić się” ze mną. Mają wyrażać mnie i mój styl. Nie mogą mi się tylko podobać! Mają mnie przede wszystkim uwieść.

Zapach lekko pikantny, zmysłowy, choć i tak lubianą przeze mnie słodycz w perfumach tu znajdziemy, aż kusi, żeby sięgnąć po niego przed wyjściem na wieczorne, wakacyjne spotkanie, ja ubrana w ten zapach czuję się pełna energii i ochoty na szaleńczą noc.

Piękny zapach, słaba trwłość

Zapach znalazłam przypadkowo stojąc w drogerii w kolejce do kasy. Kupiłam małą buteleczkę zapachu i zakochałam się w nim. Zapach jest delikatny z wyczuwalną nutą drzewa sandałowego, którą uwielbiam. Wadą perfum jest ich trwałość. Niestety, ale nie należą do najbardziej trwałych perfum. Mimo to zużyłam już 3 flakonik, ponieważ nie znalazłam dla siebie piękniejszego zapachu.

• Flakon: 2

Moje odkrycie

Podczas zakupów w drogerii coś mnie podkusiło aby sprawdzić ten zapach. Pachniałam nim tak długo i pięknie, że postanowiłam kupić sobie pełnowymiarowy produkt.

Perfumy są bardzo zmysłowe. Mają w sobie słodką nutę. Wyczuwam w nich zarówno kwiatowe jak i owocowe aromaty. Z tym, że kwiaty po pewnym czasie dominują nad resztą składników. Owocowe nuty zostają przyćmione. Nie jest to dla mnie wada, bo ja lubię zarówno jedne jak i drugie, czy to razem czy osobno. Perfumy są dla mnie idealnym zapachem zarówno na wieczór jak i na dzień. Nie są duszące i nie ulatniają się w mgnieniu oka. Są trwałe i ultra kobiece. Woń utrzymuje się na mnie do kilku godzin, co uważam za plus.

Flakonik jest średni. Wygląda bardzo dziewczęco i uroczo, ale zapach nadaje się dla kobiet w każdym wieku. Na pewno przypadnie do gustu zwolenniczkom zmysłowych i słodkich zapachów. Opakowanie mogłoby mieć w sobie nutkę kobiecości i być troszkę bardziej poręczne a byłoby super.

Perfumy są bardzo przyjemne w odczuciu i przywodzą mi na myśl lato. Wszystko to za sprawą ciekawie dobranych nut zapachowych. Zapach nie jest w żaden sposób drażniący, męczący ani mdlący. Jest wyrazisty, ale nie na tyle by mógł przeszkadzać. Po prostu przypadł mi do gustu. Mimo tego, że wydawać się może trochę mocniejszy z początku ładnie dopasowuje się do mnie. Nie należy bać się dopisku ,,night'', gdyż są to perfumy odpowiednie zarówno na noc jak i na dzień.

Jedyne co mam tu do zarzucenia to małą pojemność. Zapach występuje w 20, 30 i 60 ml wersjach. Szkoda, że nie ma większych opakowań, bo byłoby to na pewno dobre i bardziej komfortowe rozwiązanie.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Bardzo piękne

Jeśli chodzi o sam zapach to jest rewelacyjny. Bardzo kobiecy, zmysłowy, lekko słodkawy. Idealny zarówno na dzień jak i na noc. Flakon klasyczny, nic nadzywczajnego. Jednak trwałość mogłaby być dłuższa.

Idealne na wieczorne wyjście

Mimo, że perfumy noszą przy nazwie 'night' u mnie idealnie sprawdziły się na dzień, jednak polecam je na noc. Pachną odrobinę mydlanie, jednak nigdy zapach mnie nie zemdlił. Zapach bardzo ładny, jaśminowo-waniliowy.

kobiece

Sliczny kobiecy zapach.Kiedys szlam do pracy i weszlam do perfumeri popsikalam sie kilkoma testrami w tym perfumem gabrysi kiedy wyszlam na zewnatrz posrod tych wszystkich testerow ktore na siebie wlalam przebijal wlasnie ten jeden po 8 godzinach pracy dalej czulam ten zapach nie byl juz tak innsywny jak zaraz po psiknieciu ale co jakis czas czulam jego won problem byl taki ze nie wiedzialm ktory to byl zapch... dopiero po dlugim czasie udalo sie wywacac tamten zapach... zapach kobiecy otulajacy i bardzo delikatny a do tego naprawde trwaly

Idealny

Moje ulubione perfumy, idealne dla na każdą okazję. Pasują do osób lubiących nuty cytrusów oraz drzewa sandałowego. Po pewnym czasie nie czuję tych perfum - zwyczajnie zapach mnie nie drażni - jednak inni tak.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 3

Zapach: Uwielbiam Go, a On Mnie! :)

Gdy je pierwszy raz powąchałam w perfumerii mmm...... świat zwariował, zakochałam się w tym zapachu - musiałam je mieć :) Świetnie pachną na mojej skórze .... :)