Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Artykuły
Produkty podobne
KWC LogobyWIZAŻ logo
Olejki do kąpieli i pod prysznic

Ora Naturals Passion, Bath Oil Olejek do kąpieli

5 na 51 opinię
100% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
5 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 100% osób
  • 15 lipca 2015 o 7:26
    Doskonały, głęboki, ciepły zapach
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Od czasu do czasu lubię wygrzać się w wannie, najlepiej w towarzystwie olejku, który ładnie pachnie. Niestety, mam patologicznie wrażliwy nos, więc ,,ładnie pachnie" to najostrzejsze kryterium - większość zapachów wydaje mi się sztuczna i szczególnie wieczorem - męczaca. . Tu mamy do czynienia z zapachem, który odpręża i relaksuje. Ale w imię zasady, że każdego odpręża i relaksuje co innego opisze, jaki on jest: przede wszystkim jaśmin nie dominuje, a Ylang-ylang jest wyczuwalny równie mocno, jeśli nie mocniej. Drzewo sandałowe również, a że bardzo je lubię jako tło dla ylang, nie może mi się nie podobać. Inaczej: woń jest kwiatowa, ale bez przesady, orientalna, ale nie duszna i nie przytłaczająca. Pachnie po prostu jak subtelniejsze orientalne perfumy. Dwie nakrętki sugerowane przez producenta to faktycznie dobra ilość, żeby pozwolić się zrelaksować i zostawić na skórze delikatną warstwę. Na plus: -zapach jest rewelacyjny -można przy tej woni odpocząć, zamiast się dodatkowo zmęczyć ;) -pielęgnuje skórę - jest miękka i delikatna -bardzo fajnie sprawdza się do olejowania moich wysokoporowatych włosów lub dodany do maski: włosy są mięciutkie i lśnią Na minus: -cena :( -niestety, po 2-4 godzinach zapach znika z ciała -butelka z piaskowanego szkła do olejku do kiepski pomysł, bo chociaż śliczna, zaczyna wyglądać nieestetycznie jak cokolwiek po niej spłynie Podsumowując: Cena jest zaporowa, nie ma o czym gadać. Natomiast polecam wybrednym nosom lub zapachowym sceptykom, których często od zapachu kosmetyków boli głowa lub strajkuje żołądek, a którzy potrzebują coś ekstra dla relaksu. Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (za mną 1/4)
    Produkt kupił/a w
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły


Produkty podobne

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.