Avon, Attraction for Her EDP

Cena PLN 110.00
Cena PLN 150.00
Cena PLN 26.00
Cena PLN 75.00

Avon Attraction dla niej to porywający trwały zapach, który zbliży was do siebie kuszącą nutą wytrawnych jeżyn, zniewalającym akordem piżma i waniliowym akcentem ambry.

Kategoria: Drzewno-owocowa.
Nuty zapachowe:jeżyny, akordy piżmowe, ambra waniliowa.

wody perfumowane
owocowe, drzewne

66% jesień/zima 34% wiosna/lato

Niezadowalająca trwałość

Zapach nie złapał mojej miłości, ale był niezły. Słodki, delikatnie przełamany nutami owoców i kwiatów. Dla mnie trochę za mdły, ale na szczęście pikanterii dodawał mu różowy pieprz.
Nie jestem przekonana co do tego zapachu też ze względu na trwałość, a w zasadzie jej brak. Perfumy Attraction for her dość szybko znikają zarówno ze skóry, jak i ubrań. Nie czuć, by cokolwiek było użyte; nie czuję tego ja na sobie, jak i bliskie osoby.
Uznanie ten zapach znajdzie wśród osób lubujących się w słodszych zapachach. Te owocowe i kwiatowe nuty mogą się spodobać fankom orchidei, piżma, a nawet miękko wyczuwalnej wanilii. Jako że nie jest to najlżejszy zapach, raczej rekomendowałabym go na chłodniejsze miesiące, kiedy to dobrze „osiądzie” na skórze, o ile oczywiście będzie dłużej wyczuwalny. U mnie nie był, zatem skusić się na niego ponownie nie skuszę.

Kobiecy zapach

Perfumy Attraction podkradałam zawsze mamie. Dla mnie pachną tak świeżo, oryginalnie i słodko. Czuć w nich nuty wanilii, które nie są przytłaczające.
Zapach jest bardzo trwały, długo się utrzymuje na skórze. Lubię się nimi psikać nawet, gdy tylko wychodzę na zwykły spacer. Uwielbiam to uczucie lekkości i delikatności, jakie mają w sobie te perfumy. Jest to zdecydowanie kobiecy i delikatny zapach.
Polecam spróbować na sobie, ponieważ trwałość jest doskonała, a cena bardzo niska jak za taką jakość.

Perfum

Zamowilam kiedyś przez przypadek. Jest to mój ulubiony perfum, który zawsze muszę mieć. Zapach jest przepiękny, drzewny i slodszy, cena przystępna. Nadaje się na każdą okazję jak i na codzien. Bardzo trwały.

Bardzo trwały

Super perfum! Elegancki i bardzo trwały zapach, jednak uważam, że na lato może być zbyt duszący. Na zimę,czy na wieczór jak najbardziej. Cena dość wysoka, ale uważam,że warto przetestować.

Hit

Super są te perfumy naprawdę długo się utrzymują na ciele, jest to idealna nuta dla mnie taka delikatna owocowo kwiatowa, uwielbiam wrócę do nich na pewno.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Eleganckie długotrwałe perfumy

Na wodę Attraction natknęłam się na samym początku jej pojawienia się na rynku i to była miłość od pierwszego wejrzenia. Otrzymałam ją w prezencie na konferencji Avon. Attraction to piękny zapach wanilii połączonej z piżmem co daje wyjątkowy trwały zapach, który utrzymuje się bardzo długo.

jest ładny

Jest to rzeczywiście ładny zapach, ciepły, słodkawy, otulający. Dla mnie zdecydowanie jesienno-zimowy, ale nadający się zarówno na dzień, jak i na wieczór oraz na co dzień i od święta. U mnie trwałość jest bez zarzutu. Dla wielu osób jest hitem, mnie również się podoba, ale nie jest na pewno takim zapachem, który bez wahania kupię ponownie, jak skończy mi się obecny flakon.

Piękny zapach

Produkt zakupiony z Avon w 50 ml. Jak tylko wyszedł od razu chciałam go mieć i nie zawiodłam się to jest zapach, który chciałam, przepięknie pachnie. Jest delikatny, lekko słodki. Powiedziałabym, że produkt jest w sam raz. Może się nie utrzymuje długo, ale na specjalne wyjście jak najbardziej. Flakonik wygląda pięknie i dizajnersko. Polecam i na pewno kupie jeszcze, za mną jak na razie 3 opakowanie. Myślę, że zawsze można go użyć na wyjście wieczorem, ale też codziennie.

Jeżynowy smak

Pierwsze spotkanie kilka lat temu . Zobaczyłam w katalogu "Must heve" takie było zdanie. nie zawiodłam się. Lekko cytrus pochodzący od jeżyn przechodzi w waniliową, ale lekko słodka aurę. Jest w nim coś co sprawia, że czujesz się wyjątkowo. Jaśmin, orchidea, piżmo. to właśnie to:)

• Flakon: 5

Według mnie najpiękniejszy zapach od Avon

Zawsze używałam perfumy o bardzo słodkim zapachu dopóki nie dostałam od mamy próbki tego zapachu. Uwielbiam ten seksowny zapach na wielkie wyjścia. Po użyciu perfum czuje się jak elegancka kobieta. Perfumy mają w sobie nutę luksusu jakoś z tym skojarzył mi się zapach.
Policzenie owoców, kwiatów i drzew jest zaskakująco piękne. Wanilia, jeżyna, orchidea, jaśmin jestem na tak ❗ Oprócz samego zapachu mogę przyznać że trzymają się na ciele nawet długo nie jest to cały dzień ale jak na perfumy z niskiej półki cenowej dają radę.
Polecam moim zdaniem bardzo dobry zapach w dobrej cenie

• Flakon: 5

Rasowy i ultrakobiecy mariaż wanilii z piżmem

Attraction EDP od Avon był jednym z moich tegorocznych prezentów gwiazdkowych. W moim przypadku perfumy w prezencie to strzał w 10-tkę, zatem byłam bardzo zadowolona. Choć wiele o tym zapachu słyszałam, a perfumy Avon są stałym bywalcem mojej toaletki, Attraction stanowiły dla mnie zagadkę.

Kartonowe opakowanie w kolorze żółto-złotym skrywa buteleczkę, przezroczystą i raczej klasyczną. Ponieważ buteleczka ma 30 ml znacznie różni się od tej 50 ml, ciekawej i nietuzinkowej. Mimo to pewnie leży w dłoni, zatyczka nie spada, a jej niewielkie wymiary sprawiają, że mieści się nawet w kopertówce. Doceniam to, wolę bowiem nosić ze sobą w torebce coś, co waży niewiele. Moje torebki i tak bywają mocno przeładowane. Atomizer działa bez problemu, wypuszczając delikatną mgiełkę wody perfumowanej.

Co do samego zapachu, powiem szczerze- byłam nim zdziwiona. Nie dlatego, że mi się nie spodobał, lecz spodziewałam się po nim czegoś innego. Z opisu producenta wynika, że to zapach kwiatowo-drzewny, ja natomiast nie wyczuwam w nim ani odrobiny nut kwiatowych. Nuty drzewne owszem, są obecne i da się je wyczuć, ale prym w tym zapchu wiedzie głównie wanilia. Dla mnie jest to zapach przede wszystkim waniliowy z dużą dozą piżma. Nie ma w tym nic złego i ogólnie kompozycję odbieram jak bardzo przyjemną dla nosa. Kropiłam wodą zarówno ubrania, jak i skórę, w obu przypadkach trwałość była zadowalająca (na materiałach zapach odczuwalny był również następnego dnia). Perfumy nie spowodowały u mnie reakcji alergicznych.

Od pierwszego wwąchania się w ten zapach zwróciłam uwagę na niesamowite podobieństwo Attraction do Eve Confidence od Avon. Oba zapachy są intensywnie waniliowe i słodkie, choć Attractrion jest zdecydowanie bardziej szykowny i charakterny oraz trwalszy. EDP Attraction określam jako zapach jesienno-zimowy, ciepły i otulający, niczym kaszmirowy sweter. Jest słodki, natomiast spora dawka piżma dodaje mu elegancji i kobiecości. Wydaje mi się, że waniliowe nuty zaserwowane w ten sposób będą bardziej odpowiednie dla kobiet 30+. Attraction używałam w dzień, a także wieczorową porą- w obu przypadkach zapach się wpasował, zadziwiając mnie swoją trwałością (ponad 6 godzin) i całkiem przyzwoitą projekcją. Osoby, z którymi się widziałam komplementowały go.

I tak oto Attraction od Avon przestał być dla mnie tajemnicą. Stał się za to całkiem przyjemnym kompanem na zimowe dni i wieczory, otulającym i dającym poczucie elegancji. Choć spodziewałam się po nim czegoś innego, miło mnie zaskoczył. Będę korzystać z tych perfum z przyjemnością i sądzę, że będę do nich wracać. Szczególnie w chłodne dni, gdy wraz z eleganckim swetrem stanowią znakomity duet.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 4

Ma się ochotę wracać do tego zapachu

Jak w tytule. Zapach niby banalny ale czasem ma się ochotę po niego znów sięgnąć. Cena przystępna, trwałość mogłaby być lepsza. BardZo ciepły, aromatyczny klasyk z cytrusowymi nutami.