Avon, Attraction for Her EDP

Avon, Attraction for Her EDP

Avon Attraction dla niej to porywający trwały zapach, który zbliży was do siebie kuszącą nutą wytrawnych jeżyn, zniewalającym akordem piżma i waniliowym akcentem ambry.

Kategoria: Drzewno-owocowa.
Nuty zapachowe:jeżyny, akordy piżmowe, ambra waniliowa.

Cena: 90zł / 50ml.
/w/

50 - 100ml

62% jesień/zima 38% wiosna/lato

Ulubieniec

Jestem zakochana w tym zapachu. Namiętnie ich używam i wykonczylam juz ktoras z kolei buteleczke. Niepowtarzalny zapach,który kusi. A do tego super trwały. Taki zapach trzeba miec w swoich zbiorach

Jeden z najlepszych!

Avon Attraction to jeden z moich faworytów. Woda perfumowana gości u mnie na stałe pod różnymi postaciami (od małej perfumetki do torebki po duży perfum). Według mojego narzeczonego jest to najlepszy zapach jaki na sobie 'noszę'. Kategoria: drzewno-owocowa-moja ulubiona. Wyraźne nuty zapachowe: jeżyny oraz ambra waniliowa pobudzają zmysły. Uwielbiam ten zapach szczególnie zimową porą . Woda perfumowana jest bardzo dobrej jakości. Boski zapach długo utrzymuje się na skórze. Bardzo polecam.

Piękne i zmysłowe

Zazwyczaj wybieram kompozycje kwiatowo owocowe, ale ten zapach od avon naprawdę mnie urzekł. Spodobał mi się u koleżanki, ktora akurat miala go na sobie i od tamtej pory jestem ich posiadaczką. Zapach jest obłędny, przykuwajacy uwagę, wielowymiarowy z każdym ruchem wyczuwalne są inne nuty zapachowe. Moim zdaniem dominująca jest tutaj wanilia, choć nie przepadam za nią w innych.zapachach tutaj jest przeze mnie ubostwiana. Perfumy są naprawde trwałe u mnie są wyczuwalne na skórze przez ok 4h myślę, ze zapach nosi sie jednak dłużej.

Przyjemniak

Całkiem fajny zapach od Avon.
Ładna, oryginalna i poręczna butelka.
Zapach intrygujący, dość intensywny.
Zaskakująco trwały jak na markę.
Myślę, że jest to perfum odpowiedni na każdą porę roku i dnia.

Cudowny

Najpiękniejszy zapach jaki kiedykolwiek miałam okazję nosić na sobie. Uwielbiam tą przepiękną woń, która trwa i trwa. Ten perfum jest świetny i będę go kupować już chyba zawsze. Serdecznie polecam

Piękny zapach

Kiedy poczułam zapach tego perfumu wiedzialam ze będzie moim ulubiencem, ma tak piękny i intensywny zapach, ładny flakon oraz jest wydajny przez to ze jest bardzo trwały. Kiedy mam okazję zamawiam go i polecam innym

ulubieniec z AVON

Te perfumy to mój ulubieniec z Avon. Zapach jest delikatny i subtelny. Zapach jest dość trwały. Jedno opakowanie starcza mi na kilka miesięcy. Produkt jest łatwo dostępny, występuje w prawie każdym katalogu AVON. Łatwo także upolować na promocji. Opakowanie także jest estetyczne. Ładnie prezentują się na półce.

Wyjątkowy

Zakochałam się w tym zapachu. Wpadł mi w ręce przez przypadek. Moja siostra jest konsultantką Avon, a te perfumy były w promocji więc się skusiłam. Jest to mój absolutny hit.
Samo opakowanie urzeka swoim wyglądem. Jest nietuzinkowe i wyjątkowe. Bardzo ładnie i elegancko się prezentuje. Zamknięcie jest na plus, myślałam, że po czasie się wyrobi i zakładka będzie sama spadać, a tu bardzo miłe zaskoczenie. Jest bardzo trwała i nie wyrabia się.
Sam zapach bardzo przypadł mi do gustu. Na mnie pachnie delikatnie słodko i zmysłowo. Na mojej przyjaciółce jest inaczej wyczuwalny ale dalej tak samo kuszący.
podoba mi się że długo się utrzymują. Nawet po całym dniu w biegu - wieczorową porą, dalej je czułam.
Są wydajne - mi wystarczyły dwa psiknięcia na cały dzień.
Jestem jak najbardziej na tak. Nie ma problemu z dostępnością - można je zamówić u konsultantki, w punkcie Avon albo przez internet. Cena moim zdaniem nie jest wysoka.
Zapach idealny na dzień jak i na wieczorne wyjście.

Zdecydowanie polecam!

Perfumy jak kameleon

Ten niesamowity zapach przypomina mi trochę kameleona, ponieważ w zależności od pory dnia czy nastroju wyczuwalne są inne nuty zapachowe. Są tak niezwykłe, że z całą pewnością kupię drugi flakon!

Magiczne perfumy

Długo zastanawiałam się nad ich zakupem.
Ale miło zaskoczyły mnie. Piękna i zmysłowa kompozycja nut wytrawnych jeżyn, piżma, jaśminu i waniliowej ambry. Trwałość i intensywność do 8h!
Mimo, że jest w nich wspomniane piżmo nie należą do ciężkich perfum. Są to mocne i raczej słodkie perfumy idealne na letni wieczór.
Piękny i ekskluzywny flakon to dodatkowy plus. Polecam!

Godne polecenia

Zapach zniewalający. Długo się utrzymuje, czuć go intensywnie. I nie jest to mdly, ciężki i męczący zapach. Intryguje inne osoby znajdujące się w otoczeniu. Dobrze sprawdza się o każdej porze dnia, w każdej sytuacji.

Piękny zapach

Eleganckie, asymetryczne opakowanie ze złotymi akcentami skrywa cudny zapach z mocną waniliową nutą.
Zapach jest intensywny, kobiecy i zmysłowy. Bardzo długo się utrzymuje.