Avon, Attraction for Her EDP

Avon, Attraction for Her EDP

Avon Attraction dla niej to porywający trwały zapach, który zbliży was do siebie kuszącą nutą wytrawnych jeżyn, zniewalającym akordem piżma i waniliowym akcentem ambry.

Kategoria: Drzewno-owocowa.
Nuty zapachowe:jeżyny, akordy piżmowe, ambra waniliowa.

65% jesień/zima 35% wiosna/lato

piękne

Zapach ten miałam od razu jako wprowadzona nowość. Byłam i jestem nim zauroczona. Cała nuta zanachowa naprawdę piękna, kobieca i czarująca. Trwałość mega. Jestem nią zachwycona, flakon jest super. Cała woda perfumowana zachwyca i jest warta kupienia. Na codzień i od święta, na każdą porę roku. Ubrana w ten zapach czuje się piękna

Niesamowity zapach

Odkryłam go przypadkiem, gdy w Avonie zamówiłam jakiś duży box z kosmetykami i wśród nich był właśnie ten perfum i... zakochałam się w tym zapachu. Jest przepiękny, nie za mocny, idealny. Zużyłam już kilka butelek i tak naprawdę jeśli zamawiam coś w Avonie to tylko dla tego produktu, resztę przy okazji.

Ulubiona

#Avon #Attraction #FORHER to mój zdecydowany faworyt wśród dotychczasowych wód perfumowanych. Niewielki flakonik jednak absolutnie od około 3 lat muszę mieć jego zapas w toaletce. Jego zapach utrzymuje się przez cały dzień i naprawdę przyciąga uwagę. Cena to około 20 zł (w promocji)

????Nuty głowy: jeżyna, różowy pieprz
????Nuty serca: jaśmin, czarna orchidea, piżmo
????Nuty bazy: ambra, madagaskarska wanilia, pralina, labdanum

Zdecydowane TAK ????

Kocham, kocham, kocham!!!

Kupiłam te perfumy totalnie w ciemno, przez internet. Gdy tylko przyszły i je powąchałam- przepadłam! Zapach jest cudowny, bardzo głęboki, słodki, intensywny. Najbardziej czuć w tych perfumach ambrę waniliową- taką kadzidlaną wanilię. Polecam serdecznie, nie widzę żadnych wad!!!

uniwersalny

Zapach z rodzaju nut słodkich ale nie drażniących mam na myśli to że nie jest to rodzaj "ulepku". Uniwersalny przez co nada się i dla młodej osoby ale zadowolone będą też starsze np po 60 - wiem bo mamie też zdarza się go używać. Zapach w ciągu dnia zdaje się delikatniejszy ale wszystko zależy od osoby która go używa wiadomo że w zależności od osoby na każdym zapach inaczej pachnie.

Świetny zapach

Jestem kolsuntantką Avonu. Zamówiłam perfum z katalogu focus ponieważ był tańszy i to mnie zachęciło. Dużo osób u mnie zamawia ten zapach i każda mi go wychwalała, nie trafiła mi się osoba która by powiedziała złe słowo na ten zapach, jedynie co złego usłyszałam to że za szybko się kończy. Zapach długo utrzymuje się na skórze jak i na materiale. Buteleczka ślicznie komponuje się na półce z innymi perfumami. Idealny na prezent.
POLECAM jak najbardziej!!!

ulubieniec

Przepiękny zapach. Jest kobiecy, słodki, ale nie mdły. Bardzo długo się utrzymuje na ubraniach. Ładnie prezentuje się też flakon i dobrze się go trzyma.

Uwielbiam.

Mam kilka perfumow od Avon z serii Attraction!
Kazdy jest obłędny. Uwielbiam te zapachy, sa stworzone idealnie dla mnie. Kazdy mnie odzwierciedla!
Piękne flakony i piękne zapachy.
Ten perfum rownież jest w cudownym flakonie z grubego szkła z piekna nakrętka. Zapach słodki, który bardzo długo sie utrzymuje

Bardzo polecam!

Nie pamiętam już, które to opakowanie... Kupuję zarówno pełnowymiarowe jak i perfumetki, czy mniejsze wersje. Uwielbiam ten zapach, a wszystko przez moją siostrę, która również się w nim zakochała. Zapach nie jest duszący, według mnie idealnie nadaje się zarówno na co dzień jak i na wieczorne wyjścia, niezależnie od pory roku. Długo utrzymuje się na ciele, a do tego jest bardzo wydajny. Flakon jest klasyczny, bardzo ładne się prezentuje, dlatego u mnie zajmuje honorowe miejsce na toaletce.
Perfumy z Avon bardzo często lubią "znikać" z katalogów, jednak mam nadzieję, że ten będzie już na zawsze xD

Uwielbiam

Markę Avon darze dużym zaufaniem ponieważ mnóstwo produktów mi się spisało genialnie. Perfumy Avon są jedyne w swoim rodzaju. Niezależnie od tego czy postawie na tańsze czy droższe. Te perfumy są jednymi z droższych perfum w katalogu. Perfumy mają piękny elegancki zapach który bardzo przypadł mi do gustu. Jest on elegancki, przepiękny. Utrzymuje się długo i intensywnie pachnie.

Ciekawy

Ten zapach jest dosyć niespotykany. Słodki, zmysłowy, kobiecy, ciepły i wręcz otulający. Często można go kupić na promocji. Ma bardzo elegancki flakonik. Zauważyłam, że zarówno młodsze jak i starsze kobiety bardzo go lubią. Wydaje mi się, że najlepiej używało mi się go jesienią, zwłaszcza wieczorami - ocieplał atmosferę. Utrzymuje się dosyć długo, co jest bardzo na plus przy takich cenach. Bardzo przyjemny zapach. :)

Fantastyczne!

Zakochałam się w tym zapachu od pierwszego powąchania! Słodki ale nie mdły, delikatny, zmysłowy. Nie da się do pomylić z żadnym innym. Jego jedyną wada to cena, która potrafi być dosyć wysoka, ale trafiają się promocje