Biały Jeleń, Odżywka do włosów z kozim mlekiem

Biały Jeleń, Odżywka do włosów z kozim mlekiem

Odżywka do włosów Biały jeleń hipoalergiczny - kozie mleko została opracowana specjalnie dla osób z dolegliwościami alergicznymi oraz problemami charakterystycznymi dla wrażliwej skóry głowy. Przeznaczona jest dla włosów cienkich, matowych, zniszczonych zabiegami fryzjerskimi. Lekka formuła nie obciąża włosów, a zawarty w niej olej migdałowy oraz substancje pielęgnujące intensywnie odżywiają, przywracając włosom blask i zdrowy wygląd.
Substancje pielęgnujące w odżywce z kozim mlekiem Biały jeleń:
- ekstrakt z koziego mleka - intensywnie nawilża, sprawia, że włosy są miękkie, elastyczne i łatwo się rozczesują
- pantenol - naturalny prekursor witaminy B5 - wnika w strukturę włosów, efektywnie je wygładzając, dzięki czemu stają się one mocniejsze i pełne blasku, ułatwia rozczesywanie i zapobiega rozdwajaniu końcówek
- proteiny keratyny - wypełniają zniszczone fragmenty włosów, odbudowując ich strukturę
- proteiny pszeniczne - działają antystatycznie, minimalizują elektryzowanie się i efekt puszenia włosów przy zachowaniu ich objętości
Nie zawiera: silikonów, chlorków, izopropanolu, sztucznych barwników i alergenów zapachowych. Przebadano dermatologicznie wśród osób o skórze wrażliwej ze skłonnością do atopii.

nabłyszczające, nawilżające, regenerujące, wygładzające, łagodzące
bez silikonów, hipoalergiczna, zapachowa
w tubie
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów bez objętości
Skóra głowy
sucha i wrażliwa

Efekt zadowalający ale mało

Lubię markę biały jeleń bo kojarzy mi się z naturalnymi składnikami. Kupiłam ją przypadkiem w małym sklepie z malutkim działem z kosmetykami i odrazu kupiłam, bo nie używałam jeszcze odżywki z kozim mlekiem, chociaż cena była wyższa niż przeciętnej odżywki, ale pomyślałam, że pewnie jest tak dobra. Używałam na całe włosy, omijając oczywiście skórę głowy, tam nakładam tylko olejki przed myciem głowy.
Efekt był ok, widoczny, włosy pokryte nawilżającą powłoką, tylko mało intensywnie moim zdaniem. Wydajność odżywki też jest mała jak za te cenę, dużo szybciej zniknęła z półki w łazience niż wszystkie inne odżywki.

Całkiem w porządku

Kiedyś bardzo lubiłam tę odżywkę i gdyby nie to, że zawiera składniki, na które okazałam się być uczulona to pewnie od czasu do czasu kupowałabym ją dalej.

Pachnie takim "typowym zapachem" dla produktów z kozim mlekiem :) Ma PEHowy skład, więc włosy dostają od razu wszystko, czego potrzebują, przy czym wysoko w składzie znajduje się olej migdałowy, więc odżywka przyjemnie dociąża, zmiękcza włosy, ale nie przeciąża ich. Proteiny sprawiają, że moje faloloki chętniej się kręcą i zwijają w spiralki.

Dla mnie była wydajna, ale ja mam dość cienkie i rzadkie włosy. Opakowanie spokojnie starczało mi na kilka miesięcy. Mankamentem było to, że do zatyczki lubiła wlać się woda spod prysznica, z drugiej jednak strony w trakcie używania produkt spokojnie spływał sobie, nie zostając na ściankach, więc wszystko można było zużyć do końca.

Biały Jeleń reklamuje się jako produkt hipoalergiczny, ale prawdę mówiąc - chyba są to takie deklaracje nad wyraz. Według mnie hipoalergiczne produkty nie powinny zawierać kompozycji zapachowych, sztucznych zagęstników, barwników - a ta odżywka zawiera sporo z tych rzeczy, więc dla mnie to kwestia dyskusyjna, czy tak bardzo nadaje się dla alergików.

Mało wydajny

Będąc na wakacjach, moje włosy bardzo nie polubiły się z tamtejszą wodą w kranach. Kupiłam więc odżywkę, żeby nie zmasakrowały się zbytnio. Nie była jakaś droga, więc w sam raz na jednorazowy zakup.

Odżywka ma przyjemny, choć delikatny zapach typowy dla kosmetyków z kozim mlekiem. Włosy po niej są miękkie, dobrze się rozczesują i są gładkie w dotyku. Niestety, są też klapnięte, więc nada się jedynie dla osób, które mają problem z puszeniem się.

Odżywka starczyła mi na równo trzy tygodnie, miałam wtedy dość długie włosy, ale reszta tego typu produktów potrafiła wystarczyć na kilka miesięcy, wiec słabo.

Nie polubiłam się z nim

większych zmian po użyciu tego produktu nie zauważyłam . Niby odżywka przeznaczone jest do włosów cienkich ,zniszczonych i matowych . To akurat pasuje idealnie do mnie. Ale działania odżywienia i blasku nie zauważyłam. Chyba moje włosy są bardziej wymagające.
Serie tą mogę naprawdę polecić osobom które mają różne alergie,potrzebują produktów jak najbardziej naturalnych , nie podrażniających. Dla osób z atopowym zapaleniem skóry i mieszka włosowego seria ta jest idealnym rozwiązaniem. Ja osobiście już nie sięgnie po ten zestaw. .

Jednak nie !

Dużo dobrego czytałam o produktach z tej serii, postanowiłam więc spróbować, licząc na łagodne działanie dla skóry i oczu. Co prawda odżywka nie podrażnia bezpośrednio w trakcie stosowania, tzn. nie szczypie itp, jednak po kilku zastosowaniach na skórze zaczęła powstawać swędząca "skorupa". Włosy były obciążone, szybko się przetłuszczały, wyglądały po prostu brzydko.

Polecam !

Kupiłam, użyłam raz i została ze mną na dłużej. Bardzo dobrze nawilża włosy i ułatwia rozczesywanie. Nie podrażnia mojej skóry głowy, która jest dość wrażliwa. Ładnie pachnie.

Najlepsza odżywka wygładzająca i regenerująca

Jestem absolutnie zakochana w tej odżywce. Odżywka ma miły zapach i fajną konsystencję. Jest bardzo wydajna - wystarczy odrobina a wygładza całe włosy. Nie ma po niej poplątanych włosów, są miłe w dotyku, bardzo ułatwia rozczesywanie. Nie przetłuszcza włosów. Zdecydowanie mój hit.

Nawet nawet

Dobra konsystencja, delikatny ładny zapach, wygodne opakowanie. Moje włosy po jej zastosowaniu łatwo się rozczesują, sa gładkie i fajnie się układają. Nie obciąża. Nie mogę ocenić hipoalergiczności bo nie mam takich problemów. Używam za każdym razem małych ilości- wystarcza, więc wydajność jest spora a efekt nadal zadowalający :)

Świetna

Przekonałam się do niej dopiero za drugim razem, kiedy przy użyciu zaczęłam wmasowywać ją we włosy. Przy takiej aplikacji bardzo dobrze nawilża włosy, powoduje że dużo lepiej się rozczesują, mam wrażenie też, że delikatnie cofnęły mi się rozdwojone końcówki. Mam bardzo zniszczone włosy rozjaśniaczem (przynajmniej 3 tony), a ta odżywka póki co sprawdzała się najlepiej. Nie obciąża też włosów. Jedyny minus - trochę mało wydajna, szybko schodzi.

Niestety powróciwszy do kosmetyku z większą świadomością, odejmuję mu gwiazdkę za skład, który po analizie mnie zupełnie rozczarował.

Sprawdza się w OMO

Odżywkę poleciła mi pani w aptece. Rzeczywiście był to trafiony zakup. Odżywka sprawdza się podczas OMO. Włosy są przyjemne w dotyku i miękkie. Nie regeneruje ich, ale ułatwia rozczesywanie. Sprawdzona podczas wakacji, radziła sobie z puszeniem i działaniem słonej wody, chroniła moje włosy. Jest wydajna i ma niską cenę (ja zakupiłam za 8 zł). Polecam

Jak dla mnie super!

mam cienkie, puszące się kręcone włosy, i ta odżywka świetnie ja nawilża, dociąża, wygładza na tyle ile to możliwe ( w porównaniu z innymi produktami robi to super), mam wrażenie, że są bardziej "mięsiste", w dodatku po zmyciu włosy są mięciutkie i łatwo się rozczesują!
Jestem zdziwiona tymi negatywnymi opiniami. Ja szczerze polecam sprawdzić dziewczynom z takimi włosami jak ja

Bez szału

Niestety prócz ładnego zapachu to nic więcej z plusów nie jestem w stanie wymienić.Włosy lepiej się nie rozczesywały, były takie nijakie, puszyły się, źle wyglądały wizualnie i w dotyku były szorstkie.Odżywka dosłownie nic z nimi nie zrobiła.Bardzo niewydajna, nie warta 12 zł...