so!flow by Vis Plantis, Proteinowo - emolientowa odżywka do włosów wysokoporowatych i łamliwych

Włosy wysokoporowate i łamliwe

Włosy wysokoporowate i łamliwe są suche i szorstkie, czuć na nich nierówności, mają tendencję do elektryzowania się. Najczęściej są to również włosy naturalnie kręcone
i falowane lub takie, które uległy uszkodzeniu po rozjaśnianiu czy zabiegach chemicznych. Mogą nadmiernie wypadać i plątać się. Wymagają dogłębnego nawilżenia, regeneracji i nabłyszczenia.

Działanie odżywki
Dzięki odżywce do włosów so!flow by Vis Plantis, twoje włosy na nowo odzyskają blask, będą elastyczne, wygładzone i przestana się elektryzować.
Hydrolizowane proteiny soi i pszenicy ułatwiają ich rozczesywanie, estry jojoby nadają miękkości. Dzięki zawartości pantenolu, inuliny oraz dobroczynnych olei takich jak: olej z dyni, kiełków pszenicy czy bawełny, odzywka zapewnia odpowiednie nawilżenie i chroni przed nadmierną utratą wody.

Adaptogeny
To naturalne substancje roślinne, które słyną z dobroczynnego wpływu na skórę, włosy, a także wspierają przywrócenie organizmu do naturalnej równowagi. W serii do włosów wysokoporowatych zawarliśmy WAKROTKĘ AZJATYCKĄ, która poprawia nawilżenie i elastyczność włosów, odżywia i dotlenia cebulki oraz działa antyoksydacyjnie.

Miłość od pierwszego nałożenia :3

Zakupiłam tę odżywkę na promocji w Rossmanie za około 18 zł. Wybór padł na nią, ponieważ po jej przyjaciółkach w niebieskim oraz żółtym opanowaniu zostały już tylko puste półki :)

Produkt znajduje się w dużym opakowaniu o pojemności 400ml i ogromny plus dla producenta za pompkę, dzięki niej szybko i higienicznie wydobywa się produkt.

Włosy mam średnio - porowate z dużym naciskiem w stronę wysoko - porowatych, zaliczam je do tych z kategorii popiernicznonych - gdy są proste to się falują i odgniatają, gdy je pokręcę to się prostują.

Powiem krótko: używałam tej odżywki na różne sposoby, trzymałam na włosach pół godziny, trzymałam trzy minuty, była aplikowana pod czepek oraz po prostu na szybko pod prysznicem.
Za każdym razem efekt był taki sam - cudnie wygładzone i miękkie włosy, nie plątały się (a serio w moim przypadku to osiągnięcie) no i przyjemny, lekki, owocowy zapach.

Konsystencja jest dość treściwa, nie spływa z włosów, aplikacja nie sprawia problemów. Ta odżywka zostanie ze mną na dłużej :)