L'biotica, Biovax BB Beauty Benefit (Odżywka pielęgnacyjna 60 sekund do włosów `Keratyna + jedwab`)

60 sekund to czas, który dzięki Odżywce BB Beauty Benefit, w zupełności wystarczy na codzienną pielęgnację włosów. Składniki zawarte w odżywce natychmiastowo poprawiają kondycję włosów, przynosząc im aż 7 korzyści jednocześnie.
Pro2Kéra Silk aktywny zespół naturalnych białek, który dzięki zestawieniu nisko-cząsteczkowych aminokwasów i wysoko-cząsteczkowych protein wykazuje szerokie spektrum działania, zarówno na poziomie rdzenia, jak i na powierzchni włosa.
Aminokwasy jedwabiu (300 Da) - wnikają do włókna włosa, wypełniając ubytki strukturalne w jego warstwach korowych. Wiążą wodę, utrwalając efekt głębokiego nawilżenia.
Proteiny jedwabne (50.000 Da) - tworzą na powierzchni włosa delikatny biofilm, który utrzymuje wilgoć w jego wnętrzu oraz chroni go przed agresywnymi czynnikami środowiska zewnętrznego.
Keratyna (28.000 Da) - uzupełnia niedobór naturalnych składników budulcowych osłonki włosa, plombując jej uszkodzone miejsca.
Odżywki pielęgnacyjne Biovax BB Beauty Benefit zostały zaprojektowane tak, aby odżywiać, chronić i nawilżać włosy, jednocześnie nie obciążając ich nadmiarem składników odżywczych.
Ich bezproblemowa aplikacja to zasługa doskonale wyważonej konsystencji: kremowej i jednocześnie lekkiej. Jej zwarta tekstura sprawia, że odżywka łatwo rozprowadza się na mokrych włosach i z nich nie spływa, a lekkość pozwala na błyskawiczne spłukanie po upływie wymaganego czasu.

Świetna :)

Moje włosy bardzo polubiły się z tą odżywką. Jestem posiadaczką średnioporów, które są dosyć wymagające, mam dość duży problem z przesuszaniem się włosów, ale ta odżywka naprawdę pomaga mi je nawilżyć. Nie obciąża włosów, ułatwia rozczesywanie, a co najbardziej mnie urzekło - można ją trzymać tylko 60 sekund!

Odżywka z jedwabiem i keratyna

Moje włosy sa średniej porowatości i uwielbiają jedwab.
Ta odżywka rzeczywiście dziala i wystarczy ja nałożyć na 60 sekund i dokładnie spłukać woda. Po wyszeniu włosy sa jak po wyjściu od fryzjera! Gładkie nawilżone dociążone!

Świetna odżywka

Kiedy widzę, że moje włosy zaczynają się strączkować,źle się układać, i nie wyglądają zbyt dobrze, wiem że czas sięgnąć po dawkę protein ;) Niestety, nie każda odzywka z proteinami mi się sprawdza, za to ta od Biowax jest idealna. Już po jednym użyciu ( pozostawiam na kilka minut ) włosy są cudownie odbite od nasady, puszyste, miękkie, sypkie i niesamowicie błyszczące. Uwielbiam ten efekt <3 Odżywka ma gęstą, zbitą konsystencję, nie spływa z włosów absolutnie ich nie obciąża, łatwo się rozprowadza i spłukuje. Dodatkowo, ma bardzo przyjemny świeży zapach z kategorii tych "czystych" ;) Tuba jest wygodna w użyciu, a sam kosmetyk bardzo, bardzo wydajny. Gorąco polecam :)

Bardzo dobra odżywka dla niesfornych włosów bez SLS i SLeS

Jak zakupiłam tę odżywkę to zrobiłam to omyłkowo gdyż chciałam kupić maskę z tej serii niebieskiej no ale, że maski nie było to wzięłam tą i jest ona dosyć dobra ale nie tak dobra jak ta maska choć znalazłam jej odpowiednie zastosowanie.
Odżywka jest w tubie z dziubkiem który nie sprawia problemów przy wyciskaniu odżywki z opakowania i usprawnia proces. Jest dosyć gęsta jak na odżywkę, na pewno gęściejsza niż balsamy ale rzadsza niż maski. Wydajnośc ma świetną, nie trzeba bardzo dużej ilości produktu aby rozprowadzic na moich długich i gęstych włosach.
Co do działania to producent obiecuje 7 rzeczy takich jak wygładzenie, termoochronę podczas stylizacji, głębokie nawilżenie, ułatwienie rozczesywania, połysk, brak elektryzowania się i ma sprawiać, że włosy są bardziej podatne na układanie. Zgodę się z większością tych efektów ale na pewno nie sprawia, że włosy się błyszczą. Ja po niej zawsze mam matowe włosy ale na pewno je nawilża i mocno wygładza, to widać od razu mimo matu, to w dotyku są gładkie.
Nie kołtuni włosów i sprawia, że łatwiej jest je czesać ale nie powiedziałabym znowu, że ułatwia stylizację. Nic lepiej i nic gorzej nie robi pod tym kątem z moimi wlosami. Nie sprawia, że się puszą i nie elektryzują się ale też ich nie obciąża w ogóle. Troche je prostuje więc skręt naturalny mam osłabiony co jest przydatne przy tym jak chcę stylizować włosy na proste.

Próbowałam używać jej na różne sposoby. Kilka razy zostawiałam ją na dłużej a kilka razy zmywałam po minucie. Jak zostawiałam dłużej to moje włosy były takie sztywne, strączkowały się i średnio dobrze wyglądały. Takie matowe drutki. Ale jeśli zostawiałam ją na 60 sekund i zmywałam to wszystko było super. I tak sprawdza się dobrze. Na minutkę i potem zmywanie.

ale ale ale... w połowie opakowania przypomniałam sobie, że jest to odzywka mocno proteinowa która nie zawiera parafiny, SLS, SLeS więc nadaje się do metody OMO jako 1 O albo też w mojej wersji gdzie najpierw myję, potem daję na 60s tą odzywkę i po jej zmyciu nakładam maskę emolientową żeby domknąć całą pielęgnację. I tak sprawdza mi się najlepiej.
Moje włosy lubią keratynę ale są wysokoporowate i grube a ta odżywka ma chyba sporą dawkę protein więc może być tak, że przy cienkich niskoporowatych włosach będzie za ciężka. Ale to już każdy musi probować. Znam wysokoporwate włosy które lubią tylko proteiny roślinne i źle reagują na keratynę.
Dla mnie to bardzo dobra, mocno proteinowa odżywka wprost idealna do włosow grubych, wysokoporowatych.
Kupię na pewno kolejne opakowanie ponieważ dzięki dużej dawce protein sprawdza mi sie super jako odzywka do zadań specjalnych.

No nie wiem...

Szukałam odżywki z proteinami do codziennego użytku dla moich niskoporowatych włosów. Odżywka jest wydajna i bardzo ładnie pachnie, ale jest trochę zbyt treściwa i obciążająca dla mnie. Efektu doproteinowania nie zauważyłam.

Bardzo dobra

Wszystkie obietnice producenta są spełnione. Włosy wyglądają jak po ekskluzywnym zabiegu fryzjerskim, zdecydowanie wizualnie odżywka poprawia ich wygląd co do faktycznego odżywienia nie jestem przekonana. Nie znam się, wiec się nie wypowiem.

Biowax

Odzywka ma kremowa konsystencję, latwo wydobywa się z tuby. Nie mozna przesadzić z ilością, aby nie obciazyc włosów oraz omijac okolice nasady-nakładanie od polowy wlosow jest w porządku. Odzywka pieknie pachnie, świetnie rozprowadza sie na włosach, wystarczy 60 sekund trzymania na włosach i to wystarczy, aby cieszyc sie gładkimi, blyszczacymi, dociazonymi oraz dostępnymi włosami. Rozczesywanie włosów po tej odżywce to bajka. Włosy nie pusza sie. Polecam kazdemu, kogo włosy potrzebuja wzmocienia i odżywienia.

Ekspresowa odżywka 7 w 1 Keratyna + jedwab, L`biotica, Biovax

Ratunek i wybawienie dla moich włosów :)
Szczególnie po ostatni bardzo nietrafionym zakupie szamponu z organicznym ekstraktem jagód goi do włosów cienkich i matowych marki Timotei który bardzo przesuszył mi włosy a ta odżywka bezbłędnie je uratowała :)

Używam każdorazowo po umyciu włosów szamponem i spłukuje.
Odżywka ma śliczny zapach , jedwabistą kremową konsystencję i jest bardzo wydajna.
Po umyciu włosy świetnie się rozczesują są nawilżone i zregenerowane, przyjemnie gładkie i miękkie w dotyku - efekty już po pierwszym użyciu.
Wybawienie dla moich cienkich farbowanych na blond włosów.

Beznadziejna

Kupiłam razem z szamponem. Zawiodłam się.
Odżywka nic dobrego nie robi z włosami, wręcz przeciwnie: matowi je i powoduje większe puszenie się.
Opakowanie i zapach w porządku, dostępność i cena też, ale co z tego jeśli produkt nie działa?

Coś genialnego

Upolowałam ją na promocji w Naturze i nie żałuję! Połączenie keratyny i jedwabiu działa świetnie na moje wiecznie suche i napuszone włosy. Już po pierwszym użyciu stały się gładsze, bardziej miękkie i lepiej się układały.

Jeszcze takiego cuda nie miałam!!

Wcześniej używałam odżywek z pantene, nature box oraz tresemme. Byłam z niektórych zadowolona ale gdy użyłam tej odzywki, już wiem co to prawdziwe zadowolenie! Takie efekty już po pierwszym myciu:
Włosy sypkie i lekkie
Rozdwojone końcówki się jakby wręcz skleiły!
Gładkie i proste włosy
Sprężyste
Wszystko co mówi producent, jest odziwo prawda. Jeszcze cena, jak dla mnie nie jest wygórowana. Mam włosy niskoporowate i jest dla nich idealna.

Najlepsza odżywka, jaką miałam

Dla moich farbowanych włosów zdziałała cuda - wolę nie myśleć jak by wyglądały, gdyby nie ta odżywka. Wygładza, nawilża, zmiękcza i ułatwia rozczesywanie. Do tego super skład, krótki czas trzymania i dostępność sprawiają, że jest to odżywka idealna. Polecam, zwłaszcza posiadaczkom zniszczonych włosów.