Palmolive, Aroma Sensations, Feel The Massage Gel (Żel pod prysznic)

Palmolive, Aroma Sensations, Feel The Massage Gel (Żel pod prysznic)

Zregeneruj się z łagodnie peelingującym żelem pod prysznic Palmolive Aroma Sensations Feel The Massage Gel z solą z Morza Martwego, aloesem i miętą wodną. Pozwól, aby orzeźwił Cię powiew morskiej bryzy.

Fajny żel

Bardzo lubię też żel pod prysznic. Ma ładny orzeźwiających zapach,który fajnie pobudza . Do tego fajny kolor. Żel jest naprawdę mega wydajny,ładnie pachnie ,dobrze oczyszcza skórę ,nawilża ja i dostaje pozytwynej energii.

Zawsze do niego wracam!

Zużyłam tego żelu x opakowań! Wracam do niego jak bumerang. Zapach jest najcudowniejszy świeży taki energetyzujący. Żel posiada delikatne drobinki peelingujące przez co skóra po myciu jest nie zwykle wygładzona. Konsystencja jest gęsta. Zapach utrzymuje się kilka godzin po kąpieli.
Jeden z najlepszych żeli dostępnych w drogerii w dodatku w niskiej cenie!

Ach ten zapach...cudowny

Pierwszy raz ten zel kupilam kulka lat temu, skusiła mnie promocja i od tamtej pory jest na stałe w mojej łazience. Uwielbiam go za zapach, piękny orzezwiajacy, relaksujący. Konsystencja jest lekka, ale nie wodnista i zawiera małe drobinki, które delikatnie peelinguja i masują skórę - pełen relaks. Ponadto Żel dobrze myje, skóra jest miekka i ładnie pachnie.

Dobry żel ale wolę inne

Żel znajduje się w opakowaniu średnio wygodnym, nakrętka mogłaby być płaska , choć duży plus za przezroczysty kolor butelki - mogę wiedzieć kiedy się skończy. Żel ma bardzo gęstą konsystencję , dobrze się pieni. Żel ma przyjemny zapach choć ja osobiście wolę kwiatowe i owocowe zapachy. Żel ma mikrodrobinki, które pielęgnują skórę. Żel nie wysusza ani też nie nawilża. Dobrze myje. Nie podrażnia.

Relaksuje :)

Staram się generalnie kupować kosmetyki naturalne. Nie, w mojej opinii ten już do nich nie należy. :) Tym niemniej czasem decyduje się na niego, bo lubię czuć jego relaksujący, kojarzący się z luksusem i spa zapach. Lubię też delikatne drobinki peelingujące, konsystencję, niesamowitą wydajność i całkiem miły efekt na skórze. Jeżeli ktoś lekko przymyka oko na naturalne składy, polecam. :)

Rewelacyjny

Rewelacyjny żel pod prysznic z delikatną funkcją peelingu. Uwielbiam żele Palmolive ponieważ nie wysuszają mojej skóry, są delikatne i wszystkie pięknie pachną. Ten żel z delikatnym peelingiem jest rewelacyjny. Skóra jest przyjemna w dotyku i delikatna. Polecam!

Bardzo dobry produkt

Żel pod prysznic jest dostępny w małym opakowaniu co uważam za dość duży plus, ponieważ czasem chce kupić małe opakowanie by móc wypróbować produkt. Żel ma gęsta konsystencje a zapach dla mnie przyjemny - neutralny. Żel dobrze myje i oczyszcza dodatkowo pielęgnuje skórę drobinkami peelingujacym - choć nie można powiedzieć że jest to ścieruch (w sensie zdziera martwy naskórek, drobinki są bardzo delikatne). Żel nie wysusza skóry a pozostawia gładką. Jest wydajny.

Wykorzystała: kilka próbek

Żel pod prysznic

żel bardzo fajie pchnie, odświeżająco a dodatkowo dobrze się pieni. Ogólnodostępny produkt, można go dostać niemalże wszędzie a w dodatku jest tani. szkoda że zapach nie utryzmuje się długo na skórze

Uwielbiam

Ten żel używam już od wielu, wielu lat i uwielbiam. Zawsze do niego wracam. Bardzo dobrze sprawdza się zarówno zimą, gdy wole cięższe zapachy, jak i latem. Drobiny peelingu może nie dają jakiegoś wybitnego efektu, ale są bardzo przyjemne

Żel Palmolive

+ dostępność w drogeriach
+ korzystna cena

- brak właściwości pielęgnacyjnych

Zapach wakacji!

Uwielbiam ten żel! Kupuję głównie ze względu na jego cudownie ożywczy, świeży i soczysty zapach. Mój must have na wakacyjny czas!
Zawiera delikatne drobiny ktore przyjemnie masują skórę podczas mycia.
Fajnie delikatnie sie pieni, jest wydajny. Skóra pachnie po jego użyciu jeszcze długo, zapach unosi sie w łazience, cudo!

Polecam!

Morska przygoda z żelem Palmolive...

Żel pod prysznic Palmolive z serii Feel the message to jest jeden z tych produktów do których lubię powracać.
W składzie znajdziemy sól z morza martwego, miętę i aloes.
Ma śliczny niebieski kolor oraz bardzo przyjemny i orzezwiający morski zapach.
Opakowanie fajne i poręczne z przezroczystego plastiku.
Konsystencja żelowa nie za gesta ani nie za rzadka z małymi drobinkami, które pełnią rolę masażu i dodatkowo peelingu , delikatnie masują i złuszczają naszą skórę.
Żel dobrze się pieni, skóra po umyciu żelem jest nawilżona, oczyszczona i gładka i pachnąca.
Jest bardzo wydajny,niestety posiada też w składzie pochodne SLS( pod inną nazwą) którego staram się unikać i dlatego nie używam go zbyt często.