Joanna, Naturia, Odżywka z miodem i cytryną do włosów farbowanych, suchych i zniszczonych

Nowa odżywka Naturia powstała w oparciu o starannie dobrane składniki naturalne, które pielęgnują włosy farbowane, suche i zniszczone.
Zawiera aktywne składniki naturalne: miód - znany ze swoich właściwości odżywczych oraz cytrynę, która posiada cenne witaminy i sole mineralne.
Dzięki odżywce Naturia włosy są lepiej nawilżone i odżywione, stają się lśniące, miękkie i sprężyste, a ich końcówki są mocniejsze i mniej się rozdwajają.

Absolutnie na nie!Pociemniło mi włosy!

Odżywkę kupiłam z ciekawości ponieważ posiadam włosy blond i stwierdziłam że to idealna odżywka do blondu. Szybko przekonałam się co to dziadostwo robi mi z włosami...Nie mam włosów zniszczonych ani nic takiego,naturalny blond.Po pierwszym użyciu miałam wrażenie że włosy jakby lekko zżółkły ale stwierdziłam że to tylko złudzenie.Po drugim razie przekonałam się że to nie było złudzenie, włosy nagle(!) pożółkły i stały się ciemniejsze. Jest to zasługa tylko i wyłącznie tej odżywki bo niczego innego nie zmieniłam, jedynym słowem tragedia! Co do działania to też bardzo słabo.

Dobry produkt

robi co do niej nalezy :) nie mam specjalnych problemow z wlosami ale mam pasemka wiec chcialam zadbac troche o nie :) i ta odzywka mi wystarczy, wlosy dobrze sie rozczesuja, nie rozdwajaja sie, nie sa przesuszone nawet po lecie. Ostatnio bylam u fryzjera i powiedzial ze mam zdrowe ladnie wlosy :D mam nadziejej ze to nie bylo klamstewko ;-) zapach mi odpowiada, jakis taki odswiezajacy, wlosy nie sa po tej odzywce ciezkie ani nie przetluszczaja sie szybciej niz normalnie . Nie wiem jak jak sprawdza sie przy wlosach na prawde zniszczonych ale dla mnie idealna:) moge ja z czystym sumieniem polecic :D zwlaszcza ze cena tez swoje robi;-)

Dobrze nawilża

Odżywkę kupiłam w małym 100 ml opakowaniu z myślą o wyjazdach, bardzo dobrze sprawdziła mi się w tym celu.
Opakowanie jest małe, poręczne i przezroczyste, dzięki czemu widać poziom zużycia.
Konsystencja jest bardzo lejąca, aż przecieka przez palce i trzeba uważać żeby nie spłynęła na podłogę, przez co jest mało wydajna. Przy nakładaniu trzeba dodatkowo uważać, żeby nie nakładać ją na zbyt mokre włosy, bo wtedy całkowicie spływa.

Ale pomijając konsystencję odżywka działa super (mam włosy suche, falowane i puszące się) po jej zastosowaniu włosy były nawilżone, miękkie w dotyku, wygładzone, nie puszyły się i ładnie się falowały.
Jest to odżywka z rodzaju tych lekkich i raczej nie sprawdzi się włosom potrzebującym mocnej regeneracji.
Przy kolejnym wyjeździe na pewno do niej wrócę.

Na suche końcówki

Mam włosy rozjaśniane, przetłuszczające się przy skórze ale za to bardzo suche na końcach. Kupiłam tę odżywkę z myślą właśnie o końcówkach. Nie stosuję jej na całe włosy.
Opakowanie jest nieduże bo tylko 100g za bardzo niewielkie pieniądze. Jest przeźroczyste, widać ile produktu jeszcze zostało.
Konsystencja raczej lejąca się, koloru mlecznego. Zapach miód i cytryna fajnie brzmi. Ja raczej nie wyczuwam takiego zapachu, ale jest bardzo ładny, nie drażni.
Odżywka ładnie wygładza włosy. Są odżywione, dobrze nawilżone. Stały się też lśniące i miłe w dotyku.
Z racji tego że stosuje ją tylko na końce włosów jest dla mnie bardzo wydajna.
Uważam że to bardzo dobry produkt. Polecam

Niezastąpiona od lat!!

Odżywka, z którą nie rozstaję się od lat. Radzi sobie doskonale z moimi cienkimi i suchymi włosami. Bardzo dobrze nawilża włosy. Sprawia, że są miękkie i się nie puszą. Wystarczy odrobina odżywki by ujarzmić całe włosy. Dodatkowym plusem jest niską cena i ładny zapach.

Mieszane uczucia...lekko nawilża & nadaje piękne reflesy blondynkom,nawet rozjaśnia moje włoski o 2 tony ;)

Odżywkę tą zakupiłam w wersji mini ,bo lubię testować kosmetyki do pielegnacji włosów.Skusiła mnie tym ,iż jest dość lekka jej konsystencja wręcz lejąca,a moje włosy w pewnym momencie stały się obciążone dość intensywną pielegnacją.Za pierwszym razem przyniosła dość fajne rezultaty, włosy przestały być postrączkowane,ale już za kolejnym myciem widziała iż moje włosy 'wołają' o intensywniejszą pielęgnację,z jakimiś większymi przesuszeniami i kołtuami 'solo'sobie nie radzi.Więc stosowałam ją z maską z Loral Professional z biotyną (najpierw nakładałam maskę i spłukałam,kolejnie tą odżywkę i spłukałam ) ,w taki sposób efekt był super, włoski mięciutkie,odżywione i wygładzone ,a co bardzo mnie ucieszyło po tej odżywce moje blond włosy są o dwa tony rozjaśnione.
Czasami stosują ją bez spłukiwania ,ale nizbyt często ze wzgędu na zawartość alkoholu isopropylowego,który po dłuzszym stosowaniu może przesuszyć.

Bardzo dobra

Odżywki używałam jeszcze na długich włosach (kręcone, niefarbowane) i spisywała się świetnie, jako odżywka bez spłukiwania. Wgniatałam ją w loki, nie obciążała ich, nie powodowała przetłuszczania się, nie sklejała ich, była doskonałą bazą pod stylizator, a podejrzewam, że nawet i sama z braku laku dałaby radę.

Polski kosmetyk, za to zawsze plusik.
Opakowanie estetyczne, ale nie jest za poręczne, ta powyginana nakrętka nie ułatwia wydobycia kosmetyku, zwłaszcza w ferworze walki z kręciołkami.
Niska cena, konsystencja bardzo wodnista, można powiedzieć, że ta odżywka się leje jak woda, przecieka przez palce, więc trzeba uważać, żeby nie wylądowała na podłodze.
Zapach to główny wabik w przypadku tej odżywki, jest naprawdę obłędny. Lubię słodkie zapachy kosmetyków, ale nie za mdłe, bo reaguję migrenowo. Miód jest ryzykowny, najgorzej, jak pachnie jak prawdziwy miód, wtedy dla mnie kosmetyk już z głowy, ale ten taki nie jest. Pachnie miodem, ale troszkę rozwodnionym, zapach jest słodki, ale nie za słodki, rzekłabym. Na mnie działa bardzo dobrze i jestem przekonana, że jeszcze kupię tę odżywkę, kiedy tylko ją gdzieś napotkam.

Jeśli chodzi o efekt na włosach, to u mnie nie ma jakichś cudownych odżywek, jest kilka, które podbijają skręt, są jakieś, które robią z włosów siano i są takie, które są dla mnie ok, ta do nich należy. Cudów też nie oczekuję, byle te włosy nie były takie matowe i szorstkie, ta jak najbardziej mi to zapewnia.

Słaba :/

Odżywka przeznaczona jest do włosów suchych i zniszczonych.
Po jej użyciu włosy mają być lepiej nawilżone, odżywione, lśniące, przyjemne w dotyku, łatwiejsze do rozczesania i układania.

Produkt znajduje się w wygodnym, plastikowym opakowaniu.
Ma delikatny, przyjemny choć perfumowany zapach (który nie pozostaje na włosach po zmyciu-szkoda, ale nie to jest najważniejsze).
Konsystencja odżywki jest bardziej rzadka, dzięki czemu zużyjemy niemalże całe opakowanie bez przecinania go.
Dobrze się rozprowadza i spłukuje.

Wydajność produktu jest raczej średnia.
Co do działania to jest widoczne ale słabe.. Włosy po użyciu rzeczywiście są troszeczkę bardziej lśniące i gładsze oraz minimalnie lepiej nawilżone (naprawdę minimalnie).

Co do ułatwienia w rozczesywaniu włosów (na czym najbardziej mi zależało) to tego nie zauważyłam.

Podsumowując, nie zawiodłam się na tym produkcie, bo nie miałam zbyt dużych oczekiwań.
Nie sądzę aby ta odżywka nadawała się do włosów suchych i zniszczonych (a do tych jest przeznaczona). Raczej sprawdzi się osobom, które nie mają większych problemów ze swoimi włosami.

Ratunek dla moich zniszczonych włosów

Jakiś czas temu miałam niestety nieudana próbę farbowania włosów. Po tym farbowaniu moje włosy były w opłakanym stanie-wysuszone, pozbawione blasku i strasznie się kruszyły. Tą odżywkę poleciła mi fryzjerka. Stwierdziła że jak nie ta odżywka,to już żadna inna nie uratuje mojej suchej czupryny. W tej odżywce jest zbawienny miód, który jest najlepszym kosmetykiem naturalnym. I tak też się stało.. odżywka ta po miesiącu jej używania uratowała moje włosy.. nadała im zdrowego wyglądu- włosy zrobiły się o milion procent piękniejsze w wyglądzie. Odżywione, nawilżone, przestały się kruszyć.. Poprostu zyskały nowe życie.

Bardzo dobry produkt

Tę odżywkę kupiłam przypadkiem, gdy szykowałam się na dwutygodniowy wyjazd do pracy na obozie. Potrzebowałam produktu który nie zajmuje dużo miejsca i nie trzeba go trzymać na włosach nie wiadomo jak długo (na obozie mając pod opieką dzieciaki nie ma zbyt wiele czasu na pielęgnowanie włosów).
Mam włosy bardzo długie, niefarbowane, ale z natury suche. Nie spodziewałam się cudów po tej odżywce, a spotkało mnie przyjemne zaskoczenie. Po użyciu włosy są gładkie, nawilżone i przyjemne w dotyku. Piękny zapach tej odżywki utrzymuje się przez jakiś czas na włosach. Włosy zdecydowanie łatwiej rozczesać (zawsze mam z tym problem po myciu). Minus za konsystencję. Odżywka jest bardzo rzadka i ciężko nałożyć ją na włosy tak, by jej przy okazji nie rozlać i niestety część produktu marnuje się w ten sposób. Odżywka spodobała mi się bardzo za dobry efekt bez długiego przetrzymywania jej na włosach. Jest idealna gdy ma się akurat mało czasu. Aktualnie testuje inne wersje zapachowe, ale do tej pewnie jeszcze kiedyś wrócę.

Odkrycie

Na tę odżywkę trafiłam przypadkiem i od razu ją pokochałam. Zacznę od tego jakie mam włosy - proste, długie, z tendencją do przetłuszczania się. Zawsze miałam problem z doborem odżywek, zwykle przeciążały moje włosy i powodowały szybsze przetłuszczanie . Z tym produktem jest inaczej. Włosy ślicznie się błyszczą i mienią, łatwiej rozczesują, wyglądają zdrowo. Najlepszą rekomendacją jest fakt, że po jej użyciu zdarza mi się usłyszeć miłe komplementy nt. moich włosów. Produkt ten już na stałe zagościł w mojej łazience, nie zliczę ile opakowań zużyłam. Nawet mąż mi czasem ją podbiera, a ma zupełnie inny typ włosów - grube, kręcone - mówi, że widzi różnice po jej zastosowaniu. Dla mnie ten produkt to jest po prostu rewelacja ;)

działanie anty-balsamowe

Lubię w kosmetykach połączenie cytryny i miodu, skusiłam się więc na balsam. I już po pierwszym użyciu pożałowałam zakupu. Po raz pierwszy spotykam się z balsamem, który osłabia działanie szamponu: włosy trudniej było rozczesać niż po samym szamponie. Po wysuszeniu mam na głowie siano, gorzej też układa się włosy. Szkoda.
Przyjemny zapach, poręczna buteleczka.