Timotei, Precious Oils, Odżywka do włosów `Drogocenne olejki`

Timotei, Precious Oils, Odżywka do włosów `Drogocenne olejki`

0% parabenów. 0% barwników. Do włosów normalnych lub suchych.
W delikatny sposób nawilża włosy. Bogata, upiększająca formuła z organicznym ekstraktem z jaśminu, drogocennym olejem arganowym oraz olejem migdałowym, która intensywnie nawilży nawet suche włosy aby uszlachetnić ich piękno. Delikatnie rozplątuje Twoje włosy, napełnia je żywym blaskiem i nadaje subtelny zapach. Pomaga uzyskać jedwabiste w dotyku i lśniące włosy każdego dnia.

sztos!

Uwielbiam te odżywkę ! Dla mnie to jeden z lepszych produktów od Timotei! Bardzo dobrze nawilża i regeneruje włosy. Ślicznie pachnie, starcza na długi czas. Włosy po zastosowaniu są gładkie i lekkie. Lśniące i wyraźnie odżywione. Pomimo dużej ilości olejków w składzie po umyciu nie pozostaje efekt tłustych włosów. Super też się je rozczesuje! Polecam z całego serduszka!

Świetnie nawilża i odżywia

Jedna z moich ulubionych odżywek. Mam suche włosy, a po jej użyciu są świetnie nawilżone, odżywione, odpowiednio dociążone, miękkie w dotyku, gładkie, nie puszą się.
Ma gęstą konsystencję, dzięki czemu nie spływa z włosów i łatwo się ją na nich rozprowadza.
Opakowanie jest wygodne i poręczne.
Zapach jest bardzo ładny: przyjemny i delikatny, używa się jej z przyjemnością.

Całkiem niezła

Odżywka znajduje się w praktycznym plastikowym opakowaniu, które łatwo można odkręcić w razie potrzeby.

Ma bardzo ładny, nienachalny zapach i jest dość gęsta, dlatego dobrze utrzymuje się na włosach i nie spływa :)

Włosy po jej użyciu są błyszczące, łatwo się rozczesują i generalnie wyglądają na zadbane. Nie puszą się, są dociążone ale nie obciążone :)

Produkt ten jest łatwo dostępny, w prawie każdej drogerii i markecie.

Jedyny minus to cena, gdyż 200 ml to dość mało, szczególnie dla posiadaczek dłuższych włosów.

Uwielbiam

Kupiłam kilka lat temu pierwsze opakowanie i od tamtej pory mam ją zawsze w swojej łazience. Sprawdza się idealnie i przy rozjaśnianych włosach, i teraz, gdy już nie farbuję włosów. Pięknie pachnie, zmiękcza, dodaje blasku i ujarzmia niesforne babyhair. Ostatnio bardzo ciężko ją dostać, a szkoda, za taką cenę była ideałem!

Calkiem ok :)

Dla mnie to jedna z tych odzywek, ktore uzywam kiedy nie mam czasu na dluzsza pielegnacje. Dobrze dociaza moje wlosy i wystarczy tylko zabezpieczyc koncowki zeby wlosy ladnie wygladaly. Zapach po jakimś czasie przestal mi sie podobac, ale ogolnie jest dosyc przyjemny. Jak na taka cene to spelnia swoje zadanie.

Zdecydowanie ulubiona

Mój ulubieniec wśród odżywek !
Jest gęsta i dzięki temu nie spływa z wilgotnych włosów po nałożeniu, tylko zostaje tam gdzie nałożyliśmy. Ma przyjemny, delikatny zapach.
Nie puszy włosów, nie pretłuszcza ich i nie obciąża. Nawilża i odżywia włosy.
Ładnie wygładza włosy, są miękkie i lśniące. Bardzo miłe w dotyku. Ułatwia rozczesywanie, nie plącze.
Bardzo fajna, niedroga, drogeryjna odżywka.

Po prostu wspaniała

Moja ulubiona odżywka do włosów, kiedy spieszę się do wyjścia a muszę umyć włosy. Jest bardzo gęsta i wspaniale rozprowadza się po włosach. Przyjemnie, ale bardzo delikatnie pachnie. Używanie jej to przyjemność.

Chyba naprawdę w jej składzie są olejki, gdyż cudownie nawilża, dyscyplinuje i wygładza włosy, sprawiając, że prezentują się wspaniale. Włosy po jej użyciu wyglądają na zadbane, są błyszczące i dobrze się układają. Ładnie wyglądają i są bardzo świeże. Super się rozczesują.

Czy odżywka nawilża długotrwale? Śmiem twierdzić, że tak. Zauważyłam lekką poprawę stanu włosów po jej używaniu przez dłuższy czas. Super współgra również z szamponem z tej samej serii. To połączenie spełnia moje oczekiwania już od bardzo dawna.

Butelka jest poręczna, wygodna. Nie mam tutaj żadnych zastrzeżeń.

Polecam dla osób z rozjaśnianymi, suchymi włosami z tendencją do puszenia się :). Ja jestem bardzo zadowolona!

Bardzo dobry!

Tyle o niej słyszałam tyle o niej czytałam, że aż nigdzie nie mogłam jej znaleźć

Moja ulubiona odżywka

Pięknie pachnie, odżywia włosy, po niej łatwo się rozczesują, jest tania, dostępna. Używam jej bardzo długo, na zmianę z odżywkami z elseve. Nie widzę u niej żadnych wad.

Jedna z lepszych

Odżywkę kupiłam pod wpływem pozytywnych recenzji na blogach i wizażu. Skład jak na Timotei całkiem dobry (może oprócz tej parafiny..). Odżywka spisuje się ogólnie dobrze, wręcz świetnie. Na moje zdrowe włosy może trochę za ciężka do stosowania na codzień. Osobom używającym jej po każdym myciu rekomendowałabym pamiętać o oczyszczaniu mocniejszym szamponem z prostym składem raz na jakiś czas (obecność filmomerów i parafiny, które mogą się nawarstwiać). Odżywka mocno wygładza, nabłyszcza i dociąża kosmyki. Moje włosy miały tendencję do strączkowania podczas jej częstego używania. Produkt jest gęsty, wydajny, mocno pachnie (mi się podoba), jest tani. Myślę, że najbardziej sprawdzi się na zniszczonych włosach, potrzebujących odpowiedniego zabezpieczenia (filmomery) i wygładzenia.

Świetna dla suchych włosów

Odżywkę oceniam na bardzo dobrą, gdyż poradziła sobie z moimi zniszczonymi włosami. Ładnie nabłyszcza i wygładza włosy. Pięknie pachnie i nie obciąża ich. Po jakimś czasie używania, włosy są w rzeczywiście lepszej kondycji i wyglądają na zdrowsze. Może nie jest to moja ulubiona odżywka, ale zdecydowanie warta polecenia, zwłaszcza, iż nie jest to drogi produkt.

Super

Odżywkę kupiłam na szybko, bo potrzebowałam a że była na przecenie to od razu trafiła do mojego koszyka. Lubię odżywki i szampony tej marki i również ten produkt w pełni spełnił moje oczekiwania.
Odżywka nie obciąża włosów, sprawia że są miękkie, gładkie i delikatne, a na dodatek bardzo łatwo się rozczesują i mają śliczny połysk. Na dodatek cena (kupiłam ją za jakieś 4 zł, opakowanie 200 ml) jest na plus. Również jest wydajna i łatwo dostępna.