KWC LogobyWIZAŻ logo
Płyny do demakijażu

Clarins Demaquillant Express Pour les Yeux [Instant Eye Make - Up Remover]Expresowy płyn do demakijażu oczu

4,2 na 520 opinii

Kupi ponownie: 65% osób
    Ivonek38
    16 listopada 2021 o 19:41
    Bardzo dobry kosmetyk....
    Testowałam ten płyn jakichś czas temu, otrzymałam miniaturekę w jednym z boxsów. Płyn jest delikatny, posiada dwufazową formułę która dobrze radzi sobie z wodoodpornym makijażem nie podrażniając przy tym twarzy i wrażliwych oczu.Bardzo dokładnie i bez tarcia usuwa każdy tusz z rzęs wystarczy dłużej przytrzymać wacik. Nie szczypie w oczy, nie ma z nim efektu zamglonego widzenia jak to bywało u mnie z innymi płynami dwufazowymi. Zostawia delikatną tłustą warstewkę na oczach ale to mi nie przeszkadza ponieważ i tak domywam twarz żelem do demakijażu stosując codziennie 3-etapowe oczyszczanie twarzy. Być może w przyszłości zdecyduje się na pełnowymiarowy produkt.
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

10 osób uznało tą opinię za pomocną
    JoannaNatalia
    7 grudnia 2017 o 0:26
    Mój hit!
    Wszystkie płyny do demakijażu podrażniają mi oczy i od długiego czasu makijaż zmywałam olejem kokosowym. Przez przypadek natrafiłam na ten produkt i się zakochałam! Po nalaniu płynu na wacik czujemy jego piękny luksusowy zapach. Bardzo łatwo zmywa makijaż w tym wodoodporny tusz do rzęs schodzi bez problemów, przy czym wystarczy niewielka ilość płynu. Jedyna wada to jego cena- 115 zł za 125 ml kosmetyku...
    Wykorzystał/a:jedna próbka
    Kupił/a w:Inna drogeria

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    rudella2
    23 grudnia 2018 o 20:49
    5 / 5
    najlepszy płyn do demakijażu oczu
    Testowałam już pare płynów do demakijażu oczu i ten jest moim bezsprzecznym numerem 1. Noszę soczewki i jestem w stanie za jego pomocą usunąć wodoodporną maskarę bez podrażniania oczu i konieczności zdejmowania soczewek, co przy innych płynach tego typu, które często są na bazie oleju, jest nie lada wyzwaniem. Jest bardzo wydajny, minimalna ilośc wystarcza, nie trzeba mocno pocierać oczu, tusz schodzi bez problemu nawet przy delikatnych ruchach.
    Zalety:
    • wydajność
    • efektywność
    • nie podrażnia oczu
    • ładne opakowanie
    Wady:
    • dość drogi
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:W strefie wolnocłowej

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    Yanka99
    27 kwietnia 2023 o 9:54
    4 / 5
    Radzi sobie bez zarzutu
    Mam problematyczna cerę. Przetłuszczająca się ze skłonnościami do niedoskonałości, a jednocześnie przesuszoną i nadwrażliwa. Skuteczny produkt do demakijażu oczu, który usuwa makijaż w szybki i łagodny sposób. Dwufazowa formuła płynu, pozostawia skórę wokół oczu nawilżoną i miękką. Produkt jest łatwy w użyciu i nie podrażnia delikatnej skóry wokół oczu. Produkt jest wystarczająco skuteczny w usuwaniu wodoodpornego makijażu. Moim zdaniem jest to dobry produkt do demakijażu oczu, który może być skuteczny dla większości użytkowników.
    Zalety:
    • Skuteczność
    • Ładny zapach
    Wady:
    • Cena
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Inna drogeria

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Kataleya_7
    25 kwietnia 2021 o 15:58
    Ulubieniec
    Zużyłam już wiele różnych płynów do demakijażu, natomiast ten jest moim hitem. Próbowałam wiele płynów miceralnych, mleczek, olejków i płynów, niektóre jeszcze leżą w półce. Clarins bije resztę na głowę. Jest wydajny, skuteczny i nie podrażnia mojej wrażliwej i suchej cery. Uwielbiam go.
    Zalety:
    • -wydajny
    • -skuteczny
    • -nie podrażnia
    • -neutralny zapach
    • -cena odpowiednia
    Wady:
    • brak
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań