L`Oreal Paris, Revitalift Filler [HA], Krem anti-age na dzień z kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy jest jednym z naturalnych składników skóry, którego ilość zmniejsza się z upływem czasu. Powstają zmarszczki, zapadają się policzki, twarz traci objętość.
Do walki z oznakami czasu niektóre kobiety wybierają zabiegi medycyny estetycznej, inne wolą sięgnąć po skuteczny kosmetyk.
Odkryj nową gamę kosmetyków przeciwzmarszczkowych ze skoncentrowanym kwasem hialuronowym, o działaniu przywracającym objętość: Revitalift Filler [HA]

Rozwiązanie ekspertów L'Oréal Paris
Wysokie stężenie kwasu hialuronowego
- Wypełnia zmarszczki: Revitalift Filler [HA] ma najwyższe stężenie kwasu hialuronowego, jakie kiedykolwiek zostało użyte w kremie L'Oréal Paris dla efektu wypełnienia zmarszczek.
- Przywraca objętość skóry: wyjątkowa formuła wzbogacona o Fibroxyl, ujędrniający wyciąg pochodzenia roślinnego, stopniowo zwiększa objętość skóry.
Dzień po dniu skóra staje się jędrniejsza, a kontur twarzy widocznie odmłodzony.

Widoczne rezultaty
- Już po 4 godzinach skóra staje się jędrniejsza (+14%), napięta (+25%)*.
Nawilżona przez 48h*.
- Po 4 tygodniach: znaczące zmniejszenie zmarszczek na czole (-16%) i kurzych łapek (-11%)**.
Skóra staje się jak wypełniona, a rysy twarzy wyraźnie odmłodzone

krem
50 – 100ml
na dzień
w słoiczku
Wiek
40+, 50+, 60+

Wow

Naprawdę efekt wow. Krem który super ujędrnia i wygładza linie twarzy dzięki zawartemu w nim Fibryxolu. Skóra po użyciu jest gładka, nawilżona i z czasem nabiera gęstości dzięki czemu wygląda na wypoczęta. Nie powoduje podrażnień ani innych nieprzyjemnych dolegliwości. Lekka konsystencja sprawia że bardzo łatwo się ją rozprowadza na skórze. Opakowanie bardzo szykowne i eleganckie przyciąga oko na półce. Produkt wydajny starcza na długo

Wygładzenie i nawilżenie

Bardzo dobrze nawilża. Drobne zmarszczki na czole i wokół ust są mniej widoczne, a skóra bardziej napięta i bardzo miła w dotyku. Wygląda znacznie lepiej.
Mam cerę dojrzałą i w moim przypadku kwas hialuronowy działa zbawiennie.
Jestem zadowolona.

Ultra nawilżenie

Bardzo ładnie nawilża skórę. Dość szybko się wchłania. Ale moim zdaniem nie nadaje się pod makijaż - podkład trochę się roluje. Używam się kremu zazwyczaj na dzień jak nie muszę się malować lub przed snem. Jestem zadowolona z nawilżenia skóry. Zmarszczek za dużo nie mam, więc nie zauważyłam likwidacji zmarszczek.

krem na dzień Loreal Paris, Revitalift Filler, Krem anti-age na dzień z kwasem hialuronowym

Po raz pierwszy używam tego kremu i jestem zachwycona, wygrałam go niedawno w konkursie. Przede wszystkim idealny pod podkład, sprawdza się przy każdym. Wspaniale pachnie, co ma dobry wpływ na mój nastrój, a także wystarczająco nawilża , co czuję przy dotyku. Już zauważyłam , że zmniejszyły mi się zwłaszcza drobne zmarszczki, na głębsze przyjdzie czas, mam taką nadzieję.

Cudowny krem na dzień

Uzywałam już wiele kremów do twarzy, jednak nie były tak dobre jak ten. Moje zmarszczki są naprawdę wygładzone, a skóra wygląda młodziej. Dobrze się wchłania, jest wydajny. Polecam.

Doskonały nawilżacz do dojrzałej cery!

Bardzo się polubiłam z tym kremem <3 Uwielbiam go za konsystencję i to uczucie jak się ślizga po skórze. Fajnie sprawdza si ę pod makijaż. Używałam go z różnymi podkładami i za każdym razem spisywał się na medal.
Nie pozostawia lepkiej ani tłustej warstwy, szybko się wchłania i dobrze współpracuje z wieloma podkładami.

To, jak bardzo ten krem nawilża skórę to jakaś bajka! Rzadko miewam aż tak dobre odczucia po użyciu kremów nawilżających, jak po tym właśnie.

Na ocenę jego działania anti-aging jest pewnie jeszcze zbyt wcześnie. Generalnie skóra po prostu wygląda lepiej. Krem mnie nie podrażnił, nie zapchał, nie spowodował powstania niedoskonałości.

Niestety moje opakowanie już się kończy, więc żeby nie tęsknić za nim za bardzo sprawię sobie nowe opakowanie :))

Super krem do pielęgnacji.

Krem wygrałam dla mojej mamy w ramach testowania, jednak także pokusiłam się wypróbować. Fajnie się wchłania, idealny pod makijaż. Kosmetyk nawilża skórę i fajnie pachnie.

Expectations lead to disappointment...

Ach, jakie ja miałam względem tego kremu oczekiwania, jakie fantazje wybujałe! No niestety, zbyt duże oczekiwania grożą rozczarowaniem i tak właśnie stało się w tym wypadku.

Krem sam w sobie zły nie jest, na pewno krzywdy mi nie wyrządził, ale pożytku też za wiele nie przyniósł. Dla mnie jest on przede wszystkim za mało nawilżający, choć sama konsystencja wydaje się bardzo treściwa. Moja skóra jednak 'wsysa' go w kilka sekund i pojawia się to uczucie niewystarczającej ochrony twarzy, która w wieku 34 lat niestety nie jest już w doskonałym stanie. Zwłaszcza okolice oczu krzyczą o wygładzenie i sama już nie wiem czy potrzebują zabiegów medycyny estetycznej czy najzwyczajniej w świecie porządnego nawilżenia. Niestety ten krem odpowiedzi mi nie dał, bo nie dał mi też nawilżenia jakiego bym oczekiwała. Redukcji czy tam spłycenia (choćby optycznego, choćby na chwilę) zmarszczek - też nie dał. Mam wrażenie, że trochę zapychał, kiedy stosowałam go codziennie, na całą twarz. Odpuściłam więc smarowanie nim innych stref niż czoło. No i tak namiętnie tygodniami masowałam razem z Revitalift Fillerem to czoło, ale żadnych zmian nie zauważyłam.

No smutno mi, ale cóż. Na szczęście kupiłam go w promocji, więc ból trochę mniejszy. Zużyję bez entuzjazmu.

Swietny krem!

Krem uzywam codziennie rano, pod makijaz.
Krem sie swietnie wchlania a podklad bardzo dobrze sie rozprowadza, bez rolowania.
Krem napina skore, ktora sie staje odzywiona i piekna :) polecam

Wybawiciel od zmarszczek

Opinię piszę w imieniu mojej mamy która ma 45 lat i testowała produkt z wizaż.pl.

Ma skórę poszarzała, z widocznymi zmarszczkami w okolicach czółka i szczęki.

Krem widocznie napiął skórę, dodał jej blasku, świeżości. Idealny pod makijaż na dzień bo nie wchodzi z nim w konflikt. Jest lekki i bardzo treściwy.

Zapewne po teście chętnie do niego powróci bo jest zachwycona.

Miłe zaskoczenie

Przy mojej suchej skórze krem ten świetnie się sprawdza. W pierwszej chwili zwróciłam na przepiękny, orzeźwiajacy zapach, który pobudza. Konsystencja jest bardzo przyjemna, wręcz aksamitna - już w dłoniach czuć jego miękkość. Dobrze się sprawdza, jeżeli chodzi o warunki klimatyczne - odnoszę wrażenie, że świetnie chroni cerę zarówno w domu jak i poza nim. Jest bardzo wydajny, wystarczy nałożyć cienką warstwę i wklepać. Podoba mi się również pojemność i nie spodziewałam się takiej ilości produktu w takim opakowaniu.

Krem warty swojej ceny

Zacznę od opakowania, które jest nowoczesne i w ładnych kolorach. Konsystencja produktu jest odpowiednia, krem dobrze się wchłania. Zapach jest delikatny i nie przeszkadza. Moja sucha cera ze zmarszkami stała się bardziej gładka i nawilżona.