L'Oreal Paris, Revitalift Filler [HA], Krem anti-age na dzień z kwasem hialuronowym

Średnia ocena: 4.60/5

Średnia ocena: 3.68/5

zobacz więcej ofertzwiń

Kwas hialuronowy jest jednym z naturalnych składników skóry, którego ilość zmniejsza się z upływem czasu. Powstają zmarszczki, zapadają się policzki, twarz traci objętość.
Do walki z oznakami czasu niektóre kobiety wybierają zabiegi medycyny estetycznej, inne wolą sięgnąć po skuteczny kosmetyk.
Odkryj nową gamę kosmetyków przeciwzmarszczkowych ze skoncentrowanym kwasem hialuronowym, o działaniu przywracającym objętość: Revitalift Filler [HA]

Rozwiązanie ekspertów L'Oréal Paris
Wysokie stężenie kwasu hialuronowego
- Wypełnia zmarszczki: Revitalift Filler [HA] ma najwyższe stężenie kwasu hialuronowego, jakie kiedykolwiek zostało użyte w kremie L'Oréal Paris dla efektu wypełnienia zmarszczek.
- Przywraca objętość skóry: wyjątkowa formuła wzbogacona o Fibroxyl, ujędrniający wyciąg pochodzenia roślinnego, stopniowo zwiększa objętość skóry.
Dzień po dniu skóra staje się jędrniejsza, a kontur twarzy widocznie odmłodzony.

Widoczne rezultaty
- Już po 4 godzinach skóra staje się jędrniejsza (+14%), napięta (+25%)*.
Nawilżona przez 48h*.
- Po 4 tygodniach: znaczące zmniejszenie zmarszczek na czole (-16%) i kurzych łapek (-11%)**.
Skóra staje się jak wypełniona, a rysy twarzy wyraźnie odmłodzone

na dzień
wrażliwa, dojrzała
ujędrniające, przeciwzmarszczkowe, liftingujące
oil – free / nietłusta
w słoiczku
Wiek
40+, 50+, 60+

Fajny lekki krem

Kupiłam w drogerii Rossmann 2 miesiące temu. Zdjęcie zrobione na początku używania. Wielki pozytyw za zapach, który w kosmetykach tej marki uwielbiam. Przy cerze zmęczonej, z przebarwieniami i pierwszymi ( jest ich sporo) zmarszczkami, radzi sobie wyśmienicie. Skóra jest jędrna, zmarszczek nie wygladzi, ale przy regularnym stosowaniu napewno nawilża i ujędrni co pozytywnie wpłynie na jej kondycję. Zmarszczki będą mniej widoczne.

Fajny krem na dzień

Dobry krem na dzień, mam skórę 30+ dlatego zdecydowałam się na niego.
zapach dla mnie jest ok. kremowy lekko perfumowany, nie przeszkadza mi, ale też mnie nie zachwyca. konsystencja jest dosyć gęsta, ale aplikuje się krem przyjemnie i łatwo. Krem dla mnie nadaje się pod makijaż, wchłania się po około 15 min, nie wpływa na podkład i korektor. Natomiast jak o samo działanie chodzi to jestem zadowolona. Chociaż nie jest przeznaczony pod oczy to niewielką resztkę produktu zawszę przesmaruję w okolicę pod okiem. Po miesiącu stosowania zauważyłam spłycenie zmarszczek na czole i w okolicy oczu. Buzia jest bardziej napięta i sprężysta. Po kolejnym miesiącu wydaje mi się, że efekt pozostał bez zmian z pierwszego miesiąca, ale tym samym nie widzę by stan mej skóry się pogorszył. Dlatego jestem na tak i polecam krem loreal revitalift filer (HA(

NIEJEDNOZNACZNY...

Kolejny produkt, który postanowiłam przetestować szukając odpowiedniego dla siebie kremu na dzień. Korzystałam już z serum do twarzy z tej serii, więc poszłam - niejako - za ciosem. Muszę przyznać, że od pierwszej aplikacji kosmetyk budził mieszane uczucia...

ZALETY:
+ NAWILŻENIE:
bezdyskusyjnie ten aspekt producent dopracował w pełni; pod tym względem nie mam nic do zarzucenia,

+ DZIALANIE:
przy regularnym stosowaniu skóra realnie staje się bardziej jędrna a zmarszczki nieco mniej zarysowane,

+ NIEKOMODOGENNY:
dla mnie ten czynnik jest niezwykle istotny - krem w żaden sposób nie wpływa na powstawanie zaskórników,

+ DOSTĘPNOŚĆ:
wszystkie drogerie i większe markety spożywcze,

+ CENA:
produkt bardzo często jest dostępny w promocji.

WADY:
- APLIKACJA:
sprawia pewne trudności; kosmetyk tworzy na skórze wyczuwalną warstwę, nie wchłania się w pełni a nakładany w nadmiernej ilości mocno się roluje,

- KREM A MAKIJAŻ:
nałożenie podkładu i korektora wymaga nieco ekwilibrystyki, ponadto w ciągu dnia podkład może nieco odznaczać się na skórze,

- WYDAJNOŚĆ:
w porównaniu z innymi preparatami tego typu szybciej się zużywa - mnie wystarczył na nieco ponad miesiąc.

REASUMUJĄC:
Godny uwagi, choć do ideału mu daleko. Warto jednak zwrócić na niego uwagę. Z pewnością znajdą się osoby, którym przypadnie do gustu.

Jeden z moich ulubionych

Od zawsze staram się zmieniać kosmetyki i nie używać często takich samych, ale do tego kremu chętnie wracam. Moja skóra potrzebuje dużego nawilżenia, po każdym umyciu twarzy czuję nieprzyjemne napięcie. Ten krem to strzał w dziesiątkę, natychmiast nawilża, wygładza, dzięki lekkiej konsystencji świetnie się wchłania, więc jest idealny pod makijaż. Nie zauważam zmniejszenia zmarszczek, ale cudów nie ma :) Dodatkowo krem ma bardzo przyjemny zapach.

Jan niezbędny

Sam produkt to strzał w 10, aczkolwiek bardzo żałuję, że opakowanie nie jest tak kreatywne jak w przypadku innych produktów z tej serii. Przykładowo krem na noc, ma dozownik, który wyznacza porcję kremu, a krem pod oczy, ma metalową główkę, która przyjemnie chłodzi podczas masażu okolic oczu. Co do samego produktu, jest bezwzględny dla zmarszczek jak jego kuzyni. Zapach-delikatny, konsystencja-kremowa, odżywczy, nawilżający i skuteczny. Przy regularnym stosowaniu, rzeczywiście spłyca zmarszczki, poza tym, skóra jest odżywiona i miękka w dotyku. Jest on bardzo lekki i szybko się wchłania (jak przystało na krem na dzień).

Regularna cena: 57.99zł
Cena na promocji w drogerii Rossmann: 33.99zł

Produkty stosunkowo z wyższej półki cenowej, jednak czasami promocje są naprawdę atrakcyjne i można je kupić w atrakcyjnych cenach.

Polecam!!!

Krem Revitalift od Loreal dostałam w prezencie, chociaż nie mam jeszcze nawet 40 lat to zauważyłam na skórze już drobne zmarszczki, stosowałam również kremy dla pań 60 plus więc dla mnie to nie problem stosować takie kremy, ale do rzeczy kosmetyk ten jest lekkiej konsystencji i ma bardzo delikatny zapach, dobrze się rozsmarowuje i szybko się wchłania, nadaje się także pod makijaż za co duży plus, co do działania to jestem z tego kremu bardzo zadowolona, zauważyłam poprawę kondycji skóry, zmarszczki na czole są bardziej wygładzone a cera pełna blasku, dobrze odżywiona i zregenerowana, super nawilża moja suchą cerę, ponad to nie podrażnia ani nie uczula, do tego jest bardzo wydajny więc czego chcieć więcej, z pewnością nie raz jeszcze do niego wrócę, jak najbardziej polecam.

L`LOreal Paris, Revitalift Filler [HA], Krem anti-age na dzień z kwasem hialuronowym

Uwielbiam go od miesiąca używam dostałam w prezencie od męża.Zapach bardzo mi się podoba ,nakłada się delikatnie ,leciutko rozsmarowuje i pieknie sie wchłania.Pierwsze efekty zauważyłam po tygodniu a po okoła 2 tyg.wydaje mie sie że zmarszczki stały się płytsze.Wyraźnie czuję gładkość cery.Wydajny .

Skuteczny

Krem używam od dwóch tygodni, nakładam go na dzień, pod makijaż. Podoba mi się delikatny zapach. Moja skóra jest bardzo sucha, dlatego podpasowała mi gęsta, treściwa konsystencja tego kremu .Dobrze współgra z makijażem. Bardzo fajnie nakłada się podkład i inne kolorowe kosmetyki. Skóra jest w ciągu dnia dobrze nawilżona i elastyczna. Nie mam uczucia wysuszenia i ściągnięcia skóry.
Zauważyłam też wygładzenie skóry twarzy i lekkie działanie liftingujące.
Zostanie ze mną na dłużej.

Polubiliśmy się.

Wydajny, przyjemnie pachnący krem. Pod koniec opakowania trochę ciężko wydobyć go ze słoiczka. Konsystencja w porządku, przyjemnie otula twarz i faktycznie daje poczucie nawilżenia. U mnie dość mocno działał drażniąco na oczy jeżeli przed przypadek się tam dostał :( trzeba więc dość mocno omijać. Pod makijaż super!

Mnie nie zachwycił

Konsystencja kremu do stosowania na dzień jest dość treściwa, ale szybko się wchłania i skóra nie pozostaje tłusta.
Dzięki temu dobrze nadaje się pod makijaż. Skóra po nim jest napięta, po kilku tygodniach stosowania zmarszczki są mniej widoczne, dodatkowo to krem, który ma ochronę SPF50 i bardzo przyjemnie pachnie. Szklane masywne opakowania wygląda dobrze, ale dla mnie jest za ciężkie nie tylko w podróży ale i niebezpieczne w łazience.
W żadnym kremie tej marki nie było tak dużego stężenia kwasu hialuronowego! Niemniej jednak u mnie nie nadaje się on do stosowania w lecie. Skóra mocno się przetłuszcza, podkład szybko świeci...
Dodatkowo z czasem moja skóra nie do końca chciała abym go nakładała. Na pewno nie kupię go ponownie.

uzywalamnoca

Oceniam go jako krem na noc, bo tak był uzywany. Krem pozostawia powłokę, ale tez dobrze nawilża. Rano widziałam zdecydowana roznice na korzysc w stosunku do nocy, kiedy kremu nie nakładam lub w stosunku do "przecietnego kremu"

Jestem rozczarowana

Szukałam intensywnego kremu, ponieważ borykam się z utratą jędrności. Markę znam, więc postanowiłam spróbować Revitalift Filler. Krem mieści się w przyjemnym dla oka matowym słoiczku. Ma perłowy odcień, aksamitną konsystencję. Rozprowadza się dobrze, pachnie przyjemnie. I na tym koniec! Krem natychmiast po nałożeniu się roluje. Zawsze nakładam na oczyszczoną twarz i na serum. Myślałam, że to wina serum, nałożyłam bez, efekt taki sam. Zauważyłam w komentarzach, że to nie tylko moja opinia, niestety. Dodatkowo twarz jest matowa, szara. Nie widzę efektów. Krem zużyję, może coś korzystnego sie wchłonie. Jestem bardzo rozczarowana, bo to nie był tani kosmetyk. Jak pokazuje doświadczenie czasem tanie znaczy lepsze.