Biotherm, Blue Therapy Amber Algae Revitalize Day Cream (Krem na dzień dla cery dojrzałej)

Biotherm to luksusowa marka, która od 60 lat tworzy kosmetyki oparte na działaniu żywego planktonu ze źródeł termalnych. Na dnie Oceanu Atlantyckiego, naukowcy Biotherm odkryli bursztynowe algi, które posiadają zdolność redukcji widocznych oznak starzenia się skóry. Wsparte mocą planktonu termalnego, i mieszkanką składników odżywczych oraz wapnia, wspierają proces regeneracji skóry. Krem na dzień Amber Algae Revitalize z serii Blue Therapy ma za zadanie nawilżyć skórę i nadać jej młodzieńczy wygląd, walcząc z oznakami starzenia i zmęczenia. Zawarte w jego formule mikroperełki rozświetlają cerę, sprawiając wrażenie zdrowszej, młodszej skóry twarzy. Nawilżona skóra staje się jędrniejsza, a zmarszczki są mniej widoczne.
Innowacyjna konsystencja inspirowana koreańską technologią: topliwa, nietłusta, otula skórę, zapewniając przyjemną aplikację. Różowe mikro-perły dają natychmiastowy efekt rozświetlający.
Skuteczność kremu potwierdzona w testach: 92% zauważyło regenerację, głębokie odżywienie i więcej blasku (test konsumencki na grupie 130 kobiet/28 dni). Dla pełnej rutyny pielęgnacyjnej wszystkich kobiet po 50 roku życia, Biotherm stworzył też krem na noc Blue Therapy Amber Algae Nuit.

regenerujące, przeciwzmarszczkowe
dojrzała
Wiek
50+

Konkretny kosmetyk do twarzy

Znam ten krem od roku i absolutnie nie żałuję! Bardzo mocno odżywia i nawilża skórę, spłyca delikatnie (ale jednak!) zmarszczki. Dla suchej i mieszanej skóry jak najbardziej, dla tłustej może być za ciężki

Ten krem to nic specjalnego

Długo zbierała się do napisania tej recenzji, bo dawałam temu produktowi szansę...niestety ogólnie ten krem to duże rozczarowanie. Krem słabo się wchłania, pozostawia na skórze tłustą, świecąca warstwę, pod spodem skóra jest słabo nawilżona. Można nakładać i wcierać kilka warstw a nawilżenia brak. Bardziej nadaje się pod makijaż niż do stosowania solo, gdyż skóra tak bardzo się świeci, że wygląda jakby była spocona. Ostatnia sprawa, to dziwny zapach, taki chemiczny, nieprzyjemny. Dla mnie to bardzo drogi krem o bardzo niskiej jakości. Czuję, że zapłaciłam za reklamę i za renomę a nie za krem wysokiej jakości. Podczas używania tego kremu, czułam, że się męczę i z każdym dniem żałowałam pieniędzy, które zmarnował.

Miłość od pierwszego użycia

To była miłość od pierwszego zastosowania, skóra wydaje się odżywiona i odpowiednio nawilżona, nie błyszczy się. Krem ma świetną konsystencję i dobrze rozprowadza się po twarzy.

Super nawilża skórę

Mam wrażliwą, suchą, mało jędrną skórę o nierównomiernym kolorycie i licznych drobnych zmarszczkach. Blue Therapy Amber Algae Revitalize Day Rewitalizujący krem na dzień zapewnia mojej skórze nawilżenie, regenerację, ujędrnienie, zmniejszenie widoczności zmarszczek, wzmocnienie bariery ochronnej. Nadaje skórze świeżości i promiennego wyglądu. Uwielbiam w codziennej pielęgnacji twarzy stosować ten produkt na dzień. Ma dobrze rozprowadzającą się formułę
Konsystencja jest dość gęsta, treściwa.

Ekskluzywny ale z defektem

Krem zamknięty jest w eleganckim szklanym słoiczku ze srebrną nakrętką. Po otwarciu zobaczymy beżowy krem z drobinkami. Pachnie ładnie, kremowo, ekskluzywnie i nienachalnie. Sunie po twarzy jak złoto, a drobinki wtapiają się w skórę. Trzeba nabierać niewielką ilość i dobrze rozprowadzić, inaczej wygląda jak nierozprowadzony podkład. To akurat bardzo mi nie odpowiada. Tym bardziej,
że kolor barwi ubrania! Trzeba unikać białych koszul z kołnierzykiem, bo może być ciężko z usunięciem. Dla mnie to duży minus. Ładnie nawilża i uelastycznia skórę, raczej zmarszczki redukuje nawilżając.

Wykorzystała: kilka próbek

Rozświetlające mikroperełki robią robotę!

Testowałam produkt w wersji travel size. Znalazł się on w kalendarzu adwentowym luksusowych marek L’Oreala.

OPAKOWANIE:
Nie jestem w stanie ocenić pełnowartościowego opakowania. Mój produkt znalazł się w małej tubce.

KONSYSTENCJA i DZIAŁANIE:
To delikatny, wręcz puszysty krem.
Zawiera mikroperełki koloru różowego i brązowego, które pękają podczas aplikacji i cały krem zmienia swój kolor na różowo- brązowy.
Sprawia to, że krem mocno wyrównuje koloryt i bardzo dobrze rozświetla skórę.
Rozświetlenie widoczne jest od razu i jest dosyć mocne. Z czasem jednak ulega lekkiemu „wyciszeniu”.
Zawartość alg powoduje, że to świetny produkt nawilżający na dzień.
Bardzo dobrze sprawdza się pod makijaż.
Twarz przez cały dzień wygląda zdrowo i promiennie.

ZAPACH:
Bardzo delikatny, charakterystyczny dla produktów Biotherm.

Nawilżający krem do twarzy

Krem nałożyłam na twarz i niemal od razu poczułam nawilżenie. Produkt był łatwy w aplikacji dzięki odpowiedniej konsystencji. Opakowanie kremu również ładne i schludne.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Siła alg zamknięta w bursztynie

Krem wspaniały. Delikatny, a jednocześnie intensywny. Nie poradził sobie wprawdzie ze zmarszczkami mimicznymi, ale cera wydaje się ciut młodsza. Wbrew nazwie używałam go wieczorem. Rano buzia była wypoczęta i gładsza. Nawet po umyciu samą wodą cera się nie ściągała i nie wysuszała. No i skład kremu, coś na co zawsze zwracam uwagę: algi bursztynowe połączone z masłem shea i olejami roślinnymi oraz gliceryną i pantenolem. Dlatego nie używałam go na dzień, bo był zwyczajnie za ciężki pod makijaż. Zgodnie z obietnicami preparat odbudowuje naturalne bariery ochronne i zmniejsza utratę wody, przywracając jędrność i elastyczność. A to plus większe ilości wody wypijane latem dają super efekty. Krem robił robotę

Jest świetny!!

To mój ulubiony krem z całej serii Biotherm, którą dostałam do testowania w ramach KRW.
Podoba mi się w nim wszystko :) zaczynając od ciężkiego szklanego słoiczka w pomarańczowym kolorze poprzez delikatny brudnopomarańczowy kolor kremu i kończąc na zapachu, który pewnie nie każdemu będzie odpowiadał.
Moja skóra pokochała ten krem. Moim zdaniem jest najbardziej odżywczy z całej testowanej trójki dlatego najczęściej stosowałam go na noc. Skóra po nim była zawsze dobrze odżywioną, wypoczęta, zrelaksowana i promienna.
Muszę przyznać, że raz zaczął mi się rolować ale trochę wtedy przesadziłam z ilością i różnorodnością kosmetyków, które nałożyłam na twarz. Jestem w bardzo słonecznej Grecji i kombinuję jak tu się trochę opalić i nie dostać przy tym zmarszczek ani przebarwień ;)
Polecam gorąco ;)

Algae Revitalize Day Cream

Świetny krem na dzień, nawilża, odżywia ale nie zostawia tłustej warstwy i przy mojej mieszanej cerze super sie sprawdził, bardzo dobrze się wchłania. Bardzo przyjemny prosty design.

Regeneracja pierwsza klasa

Krem w małym szklanym pojemniczku. Lekka formuła, która nie zapycha porów co jest dla mnie bardzo ważne ze względu na moją mieszaną cerę. Krem bardzo wydajny. Idealnie nawilża i rozświetla skórę twarzy.

Idealny na dzień

Ten krem stał się moim ulubieńcem rannej pielęgnacji. Świetnie nadaje się pod makijaż. Krem znajduje się w ładnym eleganckim słoiczku i zawiera mikrodrobinki. Moja cera była promienna, dobrze nawilżona i bardziej napięta. Krem bardzo ładnie pachnie i jest wydajny. Krem bardzo ładnie pachnie i jest wydajny. Pomimo ceny jest tego wart!