Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Epilette, Depilator z wymiennymi wkładami

Epilette, Depilator z wymiennymi wkładami

Średnia ocena użytkowników: 1 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 1 szt
Cena 30,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Depilator EPILETTE - to produkt przeznaczony dla każdego bez względu na wiek i płeć, nawet dla osób bardzo wrażliwych z popękanymi naczynkami, żylakami lub skłonnością do wrastania włosów. Nadaje się do wszystkich partii ciała.

DZIAŁANIE:
Zabieg składa się z trzech etapów: masaż, piling i w konsekwencji depilator.Generalną zaletą jest fakt nie wyrywania cebulki lecz tylko ucierania u nasady włosów. Wyklucza to możliwość wprowadzenia bakterii a tym samym tak częste problemy zakażenia mieszka włosowego. Złuszczenie martwego naskórka daje nam otwartą drogę odrostu włosa, który nie zawija się i nie wrasta. Systematyczne stosowanie EPILETTE powoduje osłabienie odrostu włosa. Włosy odrastają słabsze.
Dodatkową zaletą depilatora EPILETTE jest możliwość utrzymania stale gładkiego ciała. Epildysk nie wymaga zapuszczania odrostów (tak jak dzieje się w przypadku wosku) już na lekko wyczuwalne mini odrosty możemy działać depilatorem EPILETTE. Fakt stale gładkich partii depilowanego ciała (np. nóg) poprawi nam nastrój i jednocześnie przedłuży wydajność depilatora.

ZASTOSOWANIE
W specjalny uchwyt wkłada się rękę. Zewnętrzna strona to wymienna dyskietka wielokrotnego użytku.Po każdej depilacji Epildysk należy umyć pod wodą ( bez środków chemicznych).
Okrężnymi ruchami, BARDZO LEKKO, pod ciężarem własnej ręki należy masować ciało.Ruchy powinny odbywać się w jednym obranym dowolnie kierunku.Bardzo ważne żeby go nie zmieniać. Zgodnie z instrukcją producenta.

Depilację zaczynamy zawsze na suchej skórze przed kąpielą, myciem lub balsamem.

Owłosienie odrasta w zależności od genetyki średnio od 2-4 tygodni.
Wykonany zabieg zgodnie z instrukcją jest bez bolesny.
Musimy pamiętać,że należy masować ciało a nie TRZEĆ(!)
Nie wymaga zastosowania karencji wyjścia na słońce.

Opakowanie: 1 łapka z naklejoną dyskietką + pięć dyskietek do wymiany.

Recenzje 1

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 1 /5
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Trwałość / wykonanie:
Design produktu:
Więcej ocen Schowaj

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: 2 tygodnie

Wykorzystała: jedno opakowanie

Bubel

O ludzie, kupiłam to coś w przypływie nienawiści do golenia nóg, do dzisiaj tego nie cierpię, ale już pogodziłam się z tym, że trzeba i koniec, najlepiej w moim przypadku sprawdza się depilator/wosk.

Magia, w którą wierzy naiwny kupujący, oto co mnie zwiodło. Produkt jest łagodną wersją papieru ściernego, który zwyczajnie ściera włoski, a poza włoskami także całą skórę, której dotknie. Owszem, można tym ogolić nogi, ale jakim kosztem? Poza tym efekt jest taki sam jak po ogoleniu maszynką, włoski odrastają bardzo szybko - to już wolę maszynkę.

Na domiar złego, cały zabieg boli, im dłużej to robimy, tym bardziej. Można tym golić także pachy i bikini, ale tam to już hardkor, boli naprawdę mocno.

W środku jest kilka tych "plastrów", chyba 3, ale tak szybko się tępią, że to wystarczy tak na dwa golenia. Nigdy więcej takich wynalazków. Papier ścierny do skóry? Jednak podziękuję.

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  0
  produktów

  8
  recenzji

  249
  pochwał

  10,00

 2. 2

  0
  produktów

  2
  recenzji

  204
  pochwał

  7,69

 3. 3

  0
  produktów

  11
  recenzji

  172
  pochwał

  7,51

Zobacz cały ranking