WAŻNE INFO O REGULAMINIE! SPRAWDŹ SKRZYNKĘ@ I SPAM
Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Mydła

Palmolive Naturals, Nourishing Sensation, Soap Bar with Milk and Rose Petals Mydło w kostce z mlekiem i płatkami róży

4,5 na 511 opinii
82% kupi ponownie

Porównaj ceny

Hebe
Palmolive Naturals Nourishing Sensation
2,99  zł

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
4,5 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 82% osób
  • 13 stycznia 2023 o 12:18
    Jest w porządku
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Mydło w cenie 2-3 zł, dość szeroko dostępne. Znajduje się w klasycznym opakowaniu. Mydło jest w kolorze różowym, w różnych jego odcieniach. Wygląda bardzo ładnie, jak pastelowy różowy agat. Pierwszy raz widziałam na tanim mydle taki efekt. Zapach przyjemny, oczywiście mydlany, ale nie chemiczny. Wydajność taka jak w każdym innym przeciętnym mydle. Mydło dobrze oczyszcza skórę, chociaż w przypadku dezodorantu w kulce trzeba użyć sporej ilości, żeby domyć pozostałości. Nie pojawiło się u mnie wysuszenie skóry, ale nawilżenia też nie odczułam. Ogólnie rzecz biorąc, dla mnie mydło to po prostu mydło. Nie mam wobec niego zbyt dużych oczekiwań. Recenzowany produkt jest dla mnie w porządku, bez efektu wow.
    Zalety:
    • Cena
    • Wygląd
    • Zapach
    • Brak przesuszenia
    Wady:
    • Słabe nawilżenie
    • Gorzej radzi sobie z domyciem pozostałości po dezodorancie w kulce
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W marketplace Allegro, Amazon
    9 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • Elednor
    Elednor
    5 / 5
    1 maja 2021 o 22:33
    Pięknie pachnie
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Mydeł w kostce Palmolive Naturals używamy już od kilku ładnych lat, a to dlatego że to są jedyne mydła które polubił mój mąż. Według niego są to jedyne mydła, które nawilżają jego zniszczone od pracy dłonie. Swego czasu testowaliśmy tez wiele innych mydeł, jednak z nimi bywało różnie. Bardzo często zamiast nawilżać, wręcz wysuszały jeszcze bardziej jego dłonie. Ja z kolei przy wyborze mydeł głównie sugeruję się ich zapachem. To konkretne mydło o zapachu mleka z płatkami róży spełnia zarówno moje jak i męża oczekiwania, dzięki czemu staje się naszym nr1 mydeł w kostce. Jest to nasze ostatnie odkrycie. Pomimo iż używamy tych mydeł od lat, to tak naprawdę ich zapach nie do końca mi odpowiadał i chodzi mi tu o mydła: Mleko z miodem, Mleko z migdałami oraz Aloes z oliwką. Jednakże to o zapachu różanym bardzo przypadło mi gustu i używam go z miłą chęcią. Opakowanie i produkt: Kostka ma poręczny kształt i odpowiednią wielkość, dzięki czemu idealnie leży w dłoni. Ta w różanej wersji zapachowej jest barwiona na różowo, jednak nie jest to jednolity róż a raczej taki trochę marmurkowy. Kostka pachnie obłędnie różami, jednakże jest to zapach delikatny i jednocześnie intensywny. Tak wiem, że te słowa są przeciwstawne, jednakże chodzi o to, że zapach różany należy do tych ładniejszych, nie śmierdzących różami zbyt przesadnie, jest zbalansowany i bardzo naturalny. Z kolei słowem intensywny określałam moc tego zapachu. Jak już wspominałam wcześniej zapach jest intensywny i dość długo utrzymuje się na skórze - 1h a nawet dłużej. Aplikacja i działanie: Aplikacja jest bezproblemowa. Mydło w kontakcie z wodą dobrze się pieni, a sama piana jest gęsta i drobnopęcherzykowa. Mydło bardzo dobrze oczyszcza skórę z wszelkiego brudu, pozostawiając na dłoniach przyjemne uczucie odświeżenia. Nie uczula i nie podrażnia. Nie przesusza skóry rąk, a nawet ją nawilża. Przy częstym myciu rąk, jest to bardzo istotny wyznacznik, szczególnie w czasie pandemii. Dodatkowym atutem, przynajmniej w moim odczuciu jest fakt, że mydło to nie mięknie tak szybko od nadmiaru wody, jak większość mydeł. Jest bardzo wydajne i wystarcza na długo. Dostępność i cena: Mydła Palmolive dostępne są ogólnie prawie wszędzie, jednak tego zapachu nie kupisz byle gdzie. Stacjonarnie dostępny jest w Hebe, oraz dyskontach wielkopowierzchniowych typu: Netto czy Carrefour. W Hebe i Carrefour jego cena to ok 2,30zł za kostkę. My swoje mydło kupiliśmy w Netto, jednak nie pamiętam ile za nie zapłaciliśmy.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    6 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • Kaisja
    Kaisja
    5 / 5
    26 marca 2021 o 22:54
    Róża – ultramodna w ostatnim czasie perfumeryjna nuta – w godnym polecenia mydełku
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Od czasu do czasu poczytne tytuły prasy kobiecej organizują swego rodzaju rankingi na ulubiony kosmetyk wśród sławnych Polek. Na wyścigi padają nazwy niszowych perfum i mazidełek o cenach – za sztukę - wyższych, niż średnia krajowa, tymczasem pewna Cudowna, Nieodżałowana, niestety nieżyjąca już Artystka zadeklarowała, że to "mydło". Jak ja uwielbiałam Jej bezkompromisowość i zdrowy rozsądek. A mydła, jako najszybciej zużywające się w moim domu kosmetyki, i tak – również ulubione, kolekcjonuję seriami. Palmolive należą do moich ulubionych z prostych powodów – są niedrogie, doskonale oczyszczają skórę, bez uczulania lub podrażniania, a przede wszystkim – cudownie pachną. Ta kostka – po prostu różami, ale z ogromną klasą, bo łagodnie i delikatnie – różami rozjaśnionymi mlekiem, które jako realny komponent kosmetyku nie tylko pachnie, ale i działa odżywczo, łagodząco oraz nawilżająco na skórę. Przyznam, że nie szaleję za różanymi akordami w kosmetyce, natomiast te są – jak wspomniałam – subtelne, niedrażniące, a ponieważ aromat jest trwały, polecam mydełko Wszystkim Miłośniczkom różanych, lub kwiatowych perfum, z którymi idealnie się skomponuje, bez konieczności nabycia drogiego żelu pod prysznic z tej samej linii, co perfumy. Odnośnie do aplikacji i pielęgnacji - mydła Palmolive – bez wyjątku, są bardzo wydajne i wygodne w użyciu. Kostka ma poręczną wielkość i kształt, dobrze leżąc w dłoni w czasie kąpieli. Ani nie mięknie, ani nie rozmazuje się pod wpływem wody, natomiast błyskawicznie tworzy bogatą, obłędnie i trwale pachnącą pianę, doskonale oczyszczającą, bez wysuszenia lub podrażnienia skóry, dzięki naturalnym olejkom dodawanym do składu, o działaniu nawilżającym. Zapach na mnie utrzymuje się jeszcze przez długi czas po myciu – nawet przez kilka godzin. Choć Markę uwielbiam, uczciwie muszę jednak dodać również kilka słów - niepopularnej prawdy. Pomijając powyższe zalety kosmetyku, to raczej dość zwyczajne, zasadowe mydło – a zatem z niekoniecznie aż tak korzystnym dla skóry ph (stąd przystępna cena), choć w mojej ocenie, ogromną zaletą tego specyfiku jest naprawdę dogłębne, porządne oczyszczenie, i wynikające stąd poczucie świeżości. Mam skórę normalną, choć wrażliwą, więc nie czuję ściągnięcia, ale przypuszczam, że Osoby ze skórą suchą – mogą mieć z tym lekki problem. Z drugiej strony, po myciu rąk lub po kąpieli i tak raczej stosuje się krem lub balsam nawilżający, co ewentualny problem niweluje, a dobrze oczyszczona skóra jest idealnie przygotowana na wchłonięcie kosmetyku pielęgnacyjnego. Tak, czy inaczej – w zasadzie same plusy. No i ten zapach... :-). Szczerze polecam – wszystkie mydła i żele pod prysznic Palmolive.
    Zalety:
    • naturalny skład – olejki roślinne – w tym przypadku wyciąg z płatków róż, i mleko,
    • skuteczność – doskonale, głęboko oczyszczona skóra,
    • nie uczula,
    • nie podrażnia,
    • konsystencja – twarda kostka, nie mięknąca i nie rozmazująca się pod wpływem wody, a tworząca bogatą pianę,
    • poręczność – idealna wielkość i kształt – wygodnie, stabilnie leży w dłoni w trakcie mycia
    • wydajność – wyjątkowo wysoka,
    • zapach – piękny – subtelnie, delikatnie różany – fenomenalnie pasujący do wszystkich dobrych różanych, lub w ogóle kwiatowych perfum,
    • cena – bardzo przystępna
    Wady:
    • zasadowe ph – niekoniecznie dobre dla skóry, ale – to nie jest drogi dermokosmetyk, tylko popularne mydło, które dokładnie oczyszcza skórę, i jej nie uczula,
    • nie mam suchej skóry, więc na mnie mydło działa super, a zapach długo się utrzymuje na skórze, ale u Osób z suchą skórą, może ją lekko ściągać
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W hipermarkecie
    19 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 5 lutego 2021 o 20:10
    piękny zapach
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Jestem mydlarą :) Muszę mieć zawsze kostkę mydła po po mydle w płynie czuję, że nie mam domytych dłoni.. Mydło Palmolive lubię i często kupuję, choć mogłoby być tańsze (kosztuje około 2,20zł), uwielbiam mydła kremowe i o kolorze białym. Mydło nie rozwarstwia się jak to ma np. Luksja:). Lubię także oliwkowe oraz rumiankowe.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 29 czerwca 2020 o 16:29
    Bardzo przyjemne
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Mydełko jest niezwykle delikatne i dobrze się pieni. Skóra nie jest wysuszona i podrażniona. Używam takich mydeł do mycia rąk, sprawdza się świetnie i na długo wystarcza. Zapach ma delikatny, pozostaje przez jakiś czas na dłoniach.
    Zalety:
    • delikatna pianka
    • zapach
    • cena
    • dostępność
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W hipermarkecie
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.