Tropical Naturals, Dudu-Osun, Czarne mydło afrykańskie

Średnia ocena: 4.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA
Cena PLN 18.99

Wytwarzane ręcznie według tradycyjnej receptury ze składników naturalnych. Przeznaczone jest do każdego typu skóry problematycznej ze skłonnością do wyprysków i przetłuszczania. Nawilża, eliminuje nadmiar sebum, wspomaga leczenie trądziku, rozjaśnia przebarwienia, spłyca zmarszczki . Dzięki zawartości minerałów, witamin i przeciwutleniaczy zapewnia dogłębne oczyszczenie, nawilżenie i odżywienie skóry. Skutecznie usuwa makijaż. Mydło może być używane do pielęgnacji i wrażliwej skóry dzieci.

Produkt jest w 100% naturalny, bez konserwantów, biodegradowalny.

Skóra
normalna, trądzikowa, wrażliwa
mydła
łagodzące, nawilżające, oczyszczające
bez parabenów, zapachowa, bez alkoholu
kostka
w kostce
100 – 250ml

Kupiony w: Drogeria Hebe

• Zapach: 3

GENIALNE!!!!

Pomyslodawca tego wytworu z Dudu-Osun bedzie utrzymywal sie z moich pieniedzy do konca zycia.

Zgrabne, kartonowe opakowanie trafilo w moje rece zupelnie przypadkowo — spacerujac miedzy polkami hebe natknelam sie na nie na jednej z nizszych polek, natomiast cale szczescie nie zrazilam sie tym i wrzucilam do koszyka.

Nie mam pojecia czy na tej konkretnej stronie jest ta sama wersja produktu, ktora ja mam, poniewaz grafika z pudelka wyglada inaczej, ale jest to ta sama marka i nazwa produktu itp... Nie mam pojecia, ale mysle ze to mniej wiecej to samo.

Mydlo ma ksztalt "fasolki" patrzac na nie z boku; proste, zaokraglone rogi i male wciecie z tylu. Z obu stron wyrzezbione sa napisy Dudu-Osun. Podoba mi sie zarowno design, jak i fakt, ze dzieki szerokiemu zastosowaniu mozna sporo zaoszczedzic i na kosmetykach i na miejscu w kosmetyczce. W obietnicach producenta znajdziemy funkcje mydla do twarzy, ciala i wlosow.

Zapach nie jest specjalnie mocny; mi na mysl przytacza gliceryne, chociaz nie wiem czy sklad ma cos z nia zwiazanego. Wyczuc mozna takze delikatne ziolowo-kwiatowe nuty, ja okreslilabym to jako powiew z takiej cieplej majowej laki wypelnionej rumiankiem i dzikimi trawami. Won nie jest az tak intensywna i nie trzyma sie zbyt dlugo.

Po rozpienieniu produktu w dloniach konsystencja nabiera forme kremowej piany. Milo otula twarz, po wmasowaniu czuc jak przenika w pory (nie wiem czy te zdanie mialo sens ale mysle ze wiadomo o co mi chodzi). Ktokolwiek powiedzial, ze owe babelki niemilosiernie szczypia w oczy niestety mial racje.. Myslac pozytywnie, to pewnie sprawka emugulacji, a to akurat warto przecierpiec;)

Przechodzac do dzialania — rewelacja. Oczyszcza pory jak nic. Nie testowalam mydla w roli demakijazowej, ale moim zdaniem niezle radzi sobie z SPF-em, ktorego codziennie nosze przez dobre kilka godzin, poniewaz skora jest porzadnie doczyszczona. Produkt dociera do zanieczyszcen i wyplukuje je przy dalszym masazu. Wypryski, zaskorniki i zatkane pory znikaja przy regularnym uzyciu.

Podsumowujac — hit. Uniwersalny, tani, dzialajacy. Polecam.

• Zapach: 2

Ciekawe

Rewelacyjnie się pieni i ma specyficzny, bardzo intensywny zapach (do którego można się szybko przyzwyczaić). Przy mojej przetłuszczającej się i problematycznej skórze twarzy mydło nie zrobiło nic na plus, ani też nie zaszkodziło. Nie szczypie, nie uczula, a porządnie myje. Wielka kostka wystarcza na długo.

• Zgodność z opisem producenta: 2
  • Zapach: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 4

Nie sprawdziło mi się!

Szukałam fajnego mydła do pielęgnacji problematycznych miejsc na mojej skórze czyli pleców. Liczyłam, że będzie dobrze oczyszczać i nie wysuszać. Niestety mydło wywołało podrożenie i uporczywe swędzenie. Mocno wysuszało moja skore. Niestety mimo dużej pojemności i niskiej nie wrócę do niego. Zapach był miły ale nie jest to mydło napewno dla alergikow oraz dla osób z AZS.

• Opakowanie: 5

Jak dla mnie to mydło wielofunkcyjne!

Mydła używam raz na jakiś czas do twarzy, ale nie codziennie, bo za bardzo wysusza.

Natomiast bardzo lubię używać go do ciala, bardzo dobrze myje i się pieni.

Czasem myje też nim włosy, jako pierwszy etap, a później domywam szamponem. Są wtedy bardzo puszyste i sypkie.

Na minus to, że brudzi mydelniczkę i wannę.

• Opakowanie: 4

Do mycia ciała super

Używałam tego mydła głównie do mycia ciała. Super oczyszcza pieni się i domywa antyperspirant. Nie czuje po nim efektu nawilżenia. Dobrze sobie radzi z małymi krostkami widzę że szybciej znikają ;). Zapach jest bardzo przyjemny. Trochę brudzi mydelniczkę. Na początku używałam tego mydła również do twarzy ale przy mojej suchej ,wrażliwej cerze nie sprawdziło się. Skóra był bardzo spięta i zaczerwieniona.

Wizażanki najczęściej polecają:

Kupiony w: W hipermarkecie

czarne mydło afrykańskie

Mydło składa się z samych naturalnych składników. Rewelacyjnie się pieni. Uwielbiam dużo piany! Przyjemnie pachnie. Nawilża, eliminuje sebum, pomaga w leczeniu trądziku. Świetnie oczyszcza skórę pozostawia uczucie świeżości i gładkiej skóry. Można używać do wrażliwej skóry. Zauważyłam brak kostek które miałam na dekolcie i plecach. Śmiało polecam też do mycia twarzy. To jest mój Must Have!!! Polecam bardzo! Jak spotkam zdecydowanie kupię ponownie zamiast kolejnego żelu do mycia.

Kupiony w: Nie podano

• Zapach: 4

Bardzo dobre

Jeden z moich najlepszych kosmetyków. Kupiony przypadkiem jak Lidl miał promocję. Bardzo szczypie w oczy i piana jest ciemna, ale to koniec wad. Używam go 2-3 razy w tygodniu, pod prysznicem i wpływ na cerę jest super. Bardzo wydajne. Używam od ok. 6 miesięcy 2-3 razy w tygodniu do mycia twarzy i ciała i nadal pozostało ok. 1/3.

Afrykańskie mydło

Kupiłam mydło kilka lat temu, gdy przeczytałam, że mydło może być stosowane do mycia twarzy. Na początku zapach jest dość specyficzny, ale idzie się przyzwyczaic. Stosuje do mycia twarzy, bardzo mocno oczyszcza. Świetnie też myje gąbeczki do makijażu i pędzle. Trochę brudzi, ale mi to aż tak nie przeszkadza. Zawsze zamawiam z intenetu w promocji po, kilka sztuk żeby mieć w zapasie. Będzie dobre dla osób z problematyczną cerą. Ale uważać z przesuszeniem!

Wykorzystała: kilka próbek

Czarne cudeńko

Bardzo interesujący produkt. Świetnie pachnie, oczyszcza, nie podrażnia i dobrze się pieni. Szukałam jakiegoś mydła z nieco lepszym składem i znalazłam. Bardzo brudzi i odbarwia wodę w kąpieli, więc jeżeli uprzykrzy wam to życie, to poszukajcie czegoś innego. Nie rozpada się na żadne kawałki czy grudki jak to bywa z takimi mydłami, to mnie zaskoczyło. Używam do ciała, na twarz nie polecam, chyba wysusza. W kąpieli się sprawdza.

Jest ok

Mydło jest bardzo praktyczne w użyciu fajnie oczyszcza cialo pielęgnuje bez podrażnień i uczelenia. Cena jestok . W miare, nie uczla. Cera jest gładka

Kupiony w: W hipermarkecie

• Wydajność: 4
  • Opakowanie: 5

Jest inne niż klasyczne mydła

Mydło nabyłam przy okazji zakupów w Lidlu- chyba było w promocji kosztowało około 5 zł.
Zapach - dla mnie ok nie mam zastrzeżeń, kolor- dla mnie to też nie problem że pobrudzi lekko mydelniczkę. .
Konsystencja klasyczna ale mydło pieni się jak szalone -pierwszy raz mam do czynienia z takim produktem. Dla mnie to zaleta, łatwo i szybko można się nim umyć.
Oczyszcza bardzo dobrze, skóra aż skrzypi od czysta....
no właśnie - dla mnie mydło jest bardzo mocno czyszczące i wysuszające skórę. Uważam że koniecznie trzeba używać balsamów itp jesli stosujemy ten produkt.

Jakiegos zbawiennego działania na skórę nie zauważyłam.

Nie wiem czy polecam- do oczyszczania na pewno tak- do pielęgnacji raczej za mocno czyszcza i wysusza.

Kupiony w: W aptece

Dla mnie świetna nowość

Mydło zakupił mój mąż, gdyż miał problemy skórne a to mydło poleciła mi dermatolog. Mydło kupił w sklepie zielarskim za ok 10 zł. Po przeczytaniu opinii w internecie musiałam je wypróbować i jest świetnym rozwiązaniem dla osób podróżujących oraz nie lubiących za dużej ilości kosmetyków pielęgnacyjnych. Mydełko stosowałam do zmycia makijażu, jako maskę (zostawiałam je na skórze twarzy na chwilę), myłam nim ciało. Jedynie nie myłam włosów gdyż to mi nie odpowiada. Cera na twarzy i skóra gładka. Aktualnie mydełko stosuję w trakcie kobiecych dni kiedy niedoskonałości się pojawiają. Aaaa, jeszcze zapach- naturalny, bez udziwnień i chemicznych ulepszaczy, mnie on pasuje