DuWop, Venom Gloss

DuWop, Venom Gloss

Błyszczyk zawierający olejki awocado, jojoba. Ostry w smaku. Nawilża, powiększa usta oraz nadaje im lustrzany polysk.

Super

Kosmetyk wspaniały! Chyba najlepszy błyszczyk jaki dotąd miałam. Ma coś w sobie :) Jest niezastąpiony i supertrwały :) Bardzo ładnie wygląda na ustach, ładnie pachnie. Szukałam dla siebie bardzo długo jakiegoś dobrego błyszczyka, który spełnił by moje oczekiwania. W końcu strzał w 10! Nie zamieniłabym go na żaden inny. Napewno nie skończy się na 1 tubce :love:

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...1
Recenzja: ...

Moj ulubiony:)

To moj ulubiony blyszczyk:)Uwielbiam go:)Mam kolor coral tree(ten na zdjeciu) Kolor wyglada bardzo naturalnie co bardzo lubie:)Kosystencje okreslilabym jako zelowa,bardzo dobrze sie rozprowadza na ustach i co najwazniejsze pozostaje na nich kilka godzin:)Po nalozeniu na usta mozna odczuc lekkie mrowienie(cos podobnego odczuwam gdy jem pikantne skrzydelka)ale mnie to absolutnie nie przeszkadza.Mrowienie utrzymuje sie okolo 30 min do godziny.Blyszczyk zawiera olejki i inne skladniki ktore powoduja lekkie napuchniecie ust przez co wydaja sie wieksze.Na ustach daje efekt szklanych ust.Pozatym jest bardzo przyjemny jezeli chodzi o zapach smak.Moim zdaniem optycznie powieksza i nawilza usta.Nie moge sie doczekac wyprobowania innych kolorow.

Moim zdaniem nie ma wad a wybredna jestem jesli chodzi o blyszczyki:)

Ingredients:
Polyisobutene, Natural Essences, Beeswax, Candelilla Wax, Jojoba Oil, Avocado Oil, Green Tea in Safflower Oil, Propylparaben, May Contain: Mica, Titanium Dioxide, Red 27 Zr Lake, D&C Red 30 Lake, D&C Red 6 Ba Lake, D&C Red 7 Ca Lake, Iron Oxides

poprawka:cena$16/35oz(10g)