Helena Rubinstein, Wanted Gloss (Błyszczyk do ust)

Helena Rubinstein, Wanted Gloss (Błyszczyk do ust)

Błyszczyk o lekkiej, nieklejącej się konsystencji. Zapewnia głębokie odżywienie skóry ust i pozostawia na ustach efekt tafli wody. Ma delikatny, fiołkowy zapach. Silikonowe mikrocząsteczki optycznie powiększają usta.
Dostępny w wielu odcieniach, od mocno kryjących
po transparentne.

w płynie /z aplikatorem
powiększające usta

Warto

Mam wrażenie że ten błyszczyk to taki wzór od którego producenci tworzą nieskończone kopie, a i tak żadna nie umywa się do pierwowzoru. Genialne są te kolory, połysk. Lekka nieklejącą konsystencja. Jest w nim coś niepowtarzalnego, taki malarski wręcz efekt.

Beauty

Ah i eh :) drogie to cudo niestety ale warte swojej ceny ,posiadam transparentny błyszczyk a wiec nie nadający żadnego koloru ,lubię taki właśnie do pracy aby po prostu nawilżyć usta nadać im ładny kształt i błysk bo błyszczyk ten pozostawia naprawdę coś A”la mokrego filmu na ustach ,ma przepiękny kwiatowy zapach ale taki delikatny ,jeszcze mów spotkałam się z takim zapachem w błyszczykachutrzymuje się przez dłuższy moment po nałożeniu ,a nakłada się go błyskawicznie równomiernie i delikatnie ,szczoteczka jest bardzo delikatna i przyjazna dla naszych ust :) nie zauważyłam efektu powiększenia ust ale nie na tym mi zależało,co ważniejsze błyszczyk wcale a wcale się nie klei! Nienawidzę gdy włosy przyklejają mi się do ust dlatego wolałam zainwestować w coś droższego i ma szczęście działa cuda :) a ponadto nie schodzi z ust tak łatwo ,oczywiście jak będziemy jeść to zejdzie ale pic można spokojnie ,bardzo wytrzymały i wydajny

Delikatny

Jakość tego błyszczyka jest warta kazdej wydanej na niego złotówki, ponieważ jest tak lekki, że wcale nie , czuć" go na ustach. Ponadto jest trwały i ma solidne opakowanie.

Najlepszy błyszczyk jaki miałam

Błyszczyk ten otrzymałam w prezencie a gdy się skończył kupiłam go ponownie, jest po prostu rewelacyjny cena wysoka ale produkt godny. Jest delikatny posiadający malusieńkie nie wyczuwalne drobinki, jest lekki na ustach i trwały polecam wszystkim wypróbować

Rewelacja!!!

Opisuję na podstawie koloru Hollywood Doll. Błyszczyk jest idealny! Nie klei się, nie lepi, nie jest ciężki. Byłam w szoku! Pięknie się błyszczy, pozostawia na ustach maleńkie drobinki, ale nie jest to tanie i tandetne, wręcz przeciwnie. Gdy kolor się zetrze- nie mam efektu przesuszonych ust. Błyszczyk doskonale je odżywia:) Dodam jeszcze, ze jest dość trwały. Jak dla mnie nr 1 jesli chodzi o kolorówkę do ust.

Używam tego produktu od: kilka dni

REWELACJA!!!

Mam już 3 błyszczyk z tej serii. I każdy sprawdził się:)
pierwszy w odcieniu zimnego różu, drugi czerwony z brokatem, a teraz 03 (bezbarwny ze złotymi drobinkami).
Plusem jest to że jak już są drobinki są one niewyczuwalne dla ust i zdecydowanie mało widoczne, dodają blasku, ale nie robią tandety.
Świetnie nawilża usta, mam niekiedy bardzo przesuszone usta i sprawdza się w 100%. Opakowanie ładne eleganckie.

Kocham HR :)

Używam tego błyszczyka od kilku miesięcy. Jest cudowny, mam nr 34 :) . Nie klei się, nie wazy na ustach, ma piekny kolor i błyszczy przepięknie . Narazie to mój KWC wśród błyszczyków.

KOCHAM!!!

Uwielbiam ten błyszczyk. Super nawilżenie, drobinki tak urocze, lśniące w słońcu że mogłabym go nakładać non stop. Na ustach daje mega subtelny efekt. Polecam wszystkim!!!

Mój Hicior!!!

Używam błyszczyków tylko marek selektywnych, ze względu na ich właściwości pielęgnacyjne, a Wanted Gloss to mój numer 1. Wart każdych pieniędzy. Nie klei się, nawilża rewelacyjnie, nie jest baaaaardzo gęsty, nie zostawia brzydkich śladów na ustach nawet po dłuższym czasie, usta pięknie się mienią i wyglądają super naturalnie (zasługa kolorków). Moj ukochany to lekki roż z dużą ilością pigmentu. CUDO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 4, może więcej

Przereklamowany

Kupiłam ten błyszczyk po przeczytaniu pozytywnych recenzji no i po części dlatego, że lubię kolorówkę Helenki. W tym przypadku jednak w zachwyt nie popadłam.
Posiadam odcień nr 34 - róż w drobinkami.
Błyszczyk jest gęsty i treściwy, czyli taki jakie lubię, ale nie obchodzi się z ustami łagodnie, nie pielęgnuje, a nawet lekko wysusza.
Znika w zaskakująco szybkim tempie, pozostawiając na ustach tylko parę drobinek na krzyż.

Za tę cenę i po tej marce spodziewałam się produktu lepszej jakości.

lubimy się

Błyszczyk jest naprawdę godny polecenia.Po pierwsze kolory spokojnie pasują do codziennego makijazu. Po drugie wartości odżywcze, Usta są miękkie i nawilżone, drobinki nie są odstraszające i sylwestrowe ale bardzo subtelne podkreślające i nadajace wyrazu. Cena jest wysoka ale produkt jakościowo to wynagradza.Posiadam kolor 09 hollywood doll.polecam

Używam tego produktu od:dwa miesiące

Najlepszy jaki miałam!!!!

Kupiłam ten błyszczyk po raz pierwszy jakieś 2, 3 lata temu całkowicie przypadkowo. Chciałam mieć coś w ładnym opakowaniu i nie wiedzieć czemu akurat trafiło na ten błyszczyk. Powiem jedno REWELACJA! Subtelne drobinki, piękne kolory, nie kleisty, super nawilżający o pięknym delikatnym zapachu owoców. KWC!!!!!!!Używam tego produktu od:dłuższego czasu