Avon, Summer White EDT

Avon, Summer White EDT

Avon Summer White to perfumy, których nazwa doskonale odzwierciedla charakter zapachu. Został stworzony dla kobiet kochających lato, które cieszą się nim, chcą czuć się świeżo i chcą być pożądane w letnie, gorące dni. Zapach przeznaczony jest przede wszystkim dla pozytywnie nastawionych kobiet.
Kwiatowy zapach perfum Summer White odzwierciedla piękny letni dzień pełen świeżości, słońca i spokoju. Symbolizuje również letnią bryzę, która latem ochłodzi rozgrzane ciało.
Bezpośrednio po aplikacji, rozwinie się głowa zapachu, która zawiera nuty błyszczącej frezji, białego grejpfruta i aldehydu. Później poczujesz coraz intensywniej serce zapachu zawierające płatki jaśminu, białą orchideę i konwalie. Podstawą całej kompozycji jest kwiat pomarańczy, białe piżmo i drzewo sandałowe.

kwiatowe
wody toaletowe
Rekomendacja
na dzień, wiosna / lato

15% jesień/zima 85% wiosna/lato

• Flakon: 4

Tak jak w nazwie - lekki, letni zapach

Sommer White jest właśnie takie jakie powinno być lato - lekkie, świeże, przyjemne i radosne. Ten zapach właśnie taki jest. Otula nutami owocow, cytrusowej mandarynki oraz jabłka, przechodząc w delikatne nuty kwiatu jaśminu.

To lekka, energetyzująca kompozycja, która idealnie pasuje do letnich dni, dodając ducha i radości. Avon Summer White to zapach uniwersalny, doskonały na co dzień i wieczorne wyjścia, podkreślający lekkość i naturalny wdzięk. To esencja letniego blasku i energii, która ożywia zmysły i nadaje świeżości każdemu dniu. Cena za butelkę waha się w okolicach 25-40 zł, w zależności od katalogu.

Trwałość uważam za średnią, utrzymuje się do kilku godzin na skórze, odrobinę dłużej na ubraniach ale za te pieniądze jest to ok.

NA LETNI DZIEŃ

Perfum Avon, Summer White EDT uznałabym bardziej jako woda toaletowa o przyjemnym zapachu. Kupiłam go ponieważ na lato zawsze szukam miłego , subtelnego i delikatnego zapachu. Ten perfum przypadł mi do gustu . Lekko kwiatowy , frezjowy , ale nie słodki . Posiada zapach białego granatu , który daje tą wspaniałą rześkość i uczucie świeżości . Jest to zapach uniwersalny dla każdej kobiety. Jak dla mnie trwały, ponieważ czułam go prawie cały dzień . Wypróbuję jeszcze inne zapach z tej serii . Polecam na lato.

Nie tylko na lato

Właśnie po kilkunastu latach wróciłam do tego zapachu. O dziwo od 2005 roku poprawiły swoją jakość i są trwalsze. Pamiętam, że wtedy w Avonie byłu nowością.
Ja na sobie czuję je ok.8 godzin.
Jeżeli chodzi o kompozycję - typowo letnie z cytrusami w tle, trochę morskich nut, zapach nie jest słodki i nie jest oczywisty, co sprawia, że jest delikatnie intrygujący.
Na pewno nie skończę na powrocie do 1 opakowania i przetestuję też inne warianty zapachowe.

Bardzo lubię ten zapach

Jednak niestety poza pięknym zapachem, ta woda nie ma zbyt wiele do zaoferowania (butelka jest ładna i poręczna). Woda jest bardzo nietrwała i strasznie mnie to denerwuje, bo człowiek musiałby się nią pryskać co 20min, żeby ją czuć. Marka stanowczo powinna popracować nad trwałością zapachu...

Lekki i fajny na lato

Zapach trochę kojarzy mi się z męskimi perfumami, ale każdy odczuwa inaczej zapach perfum. Lubię używać go w ciągu dnia dla odświeżenia aury wokół siebie. Zapach nie dusi, jest lekki, kwiatowy. Czuć tą bryzę, którą tutaj tak opisują. Woda dosyć szybko się ulatnia. Trzeba częściej pryskać się w ciągu dnia żeby utrzymał się dłużej. Flakonik chudy i wysoki z niebieską nakrętką i bezbarwnym szkłem. Mieści się do torebki średniej wielkości. Do mini torebek może być problem. Dla mnie zapach jest ok, ale nie umieszczam go w swoich ulubionych zapachach.

no nie wiem

hmm... myślę, ze ten zapach każdy powinien przetestować u siebie sam.
Zapach oceniłabym jako świeży, lekki i taki wodny. Szczerze mówiąc mi nie przypadł do gustu. Jest jakaś nuta zapachowa, która mnie lekko drażni. Zapach utrzymuje się średnio a przynajmniej ja po jakimś czasie kompletnie go nie czuję. Myślę, że sprawdzi się u osób, które lubią lekkie zapachy.

Ulubieniec lata

Nosiłam go z wielką przyjemnością przez cały czerwiec nim dobrałam się do perfum Eve Duet. Pojawił się również w ulubieńcach, ale uznałam, że warto, aby miał swoje pięć minut również w osobnym wpisie.I teraz zapewne powstaje w waszej głowie pytanie, co ja wyczuwam w tym zapachu?
Na początku rzeczywiście czuję przez moment taką miodową woń, która właściwie już po krótkiej chwili przeradza się w cytrusowy zapach, jakby pomieszanie grapefruita i pomarańczy, mocno świeże i orzeźwiające. Na pewno wyczuwam w tym zapachu również odrobinę frezji, które lubię i często zdarzają mi się w perfumach, tak teraz myślę. Na samym końcu czuję zwykle odrobinę piżma, nut drzewnych brak, co mnie akurat tutaj cieszy, ponieważ w tym jakże świeżym i iście letnim połączeniu jakoś by mi nie pasowały. Na skórze utrzymuje się przez dobre kilka godzin, później staje się raczej blisko skórny, taki łagodny, kwiatowy. Na ubraniach wyczuwam go nawet kolejnego dnia tak jak każdy mój zapach.

Nie dla mnie

Flakon jest ładny, cena też ok. I to chyba koniec z zalet tych perfum. BARDZO MĘCZĄCY ZAPACH. Dusi i ciężko z nim współgrać. Jest przytłaczający, nie polecam - u mnie skończył jako odświeżacz powietrza w toalecie :/

Lekka, delikatna i świeża

Jak dla mnie idealny zapach na lato i wiosnę. Lubię świeże zapachy i lekkie zapachy.
Ta przypadła mi do gustu od pierwszego psiknięcia. Mimo, że nie utrzymuje się szalenie długo na skórze to kocham jej używać. Flakonik jest bardzo poręczny a przy tym ładnie i klasycznie wygląda. Cena adekwatna do jakości.
Zawsze w czasie wiosennych i letnich dni sięgam po Summer White i często dostaje komplementy że bardzo ładnie pachnę. Polecam osobom które lubią świeże i delikatne zapachy

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Sprawdzi się u każdego

Bardzo delikatna i uniwersalna perfuma, która nadaje się na przeróżne okazje. Nie jest zbyt przytłaczająca, a przez to odpowiednia dla młodych osób. Nie "dusi" swoim zapachem, ale jest przyjemnie odczuwalna. Świetna na wiosnę i na lato. Utrzymuje się na skórze przyzwoicie, lecz dla mnie trochę za krótko. Poza tym sprawdza mi się od lat i lubię do niej co jakiś czas wracać.

Średnia

.Jej zapach jest to świeży zdecydowanie idealny na upały, świeży , kwiatowy ale są to raczej chłodne kwiaty.Duży plus za korzystną cenę . Perfumy z avonu mają to do siebie że zwykle cienko u nich z trwałością , ta według mnie uplasowała się pośrodku tej hierarchii , nie jest mega trwała ale jednak chwilę jej zapach mi towarzyszy. Dobrze jest mieć ją w torebce by w ciągu dnia odświeżyć zapach

Ciekawość zaspokojona :)

Dostałam prawie pełną butelkę od koleżanki, w limitowanej wersji z białą zatyczką.
Dla mnie zapach jest jak świeże pranie, koniecznie białe, które suszy się na zewnątrz w wiosenne, słoneczne, ale jeszcze chłodne przedpołudnie. Jest taki czysty i powietrzny :D Ma w sobie jakąś ostrą cząstkę, jakby mydlaną. Co ciekawe, nie czuję żadnej z wymienionych nut. Cała mieszanka jest dla mnie dość nieokreślona, jednak w miarę przyjemna. Zapach po czasie się nie zmienia, trochę delikatnieje i słabnie.
Trwałość średnia, ok. 4 godziny.
Chciałam poznać ten zapach i poznałam.
Raz wystarczy ;)