Himalaya Herbals, Moisturizing Baby Soap (Nawilżające mydło dla dzieci)

Himalaya Herbals, Moisturizing Baby Soap (Nawilżające mydło dla dzieci)

Cena PLN 4.00

Delikatne mydło nawilżające skórę dziecka. Olej z oliwek i migdałów odżywia i wygładza skórę pozostawiając ją elastyczną i zdrową. Mydło zawiera składniki pochodzenia roślinnego.
Mydło zawiera:
- olej z oliwek (Olea europaea)
- olej z migdałów (Prunus amygdalus).

nawilżające, oczyszczające, ochronne
mydła
w kostce

poręczne

Lubię takie delikatne mydełka dla dzieci. Właściwie to używa go cała rodzina i nikogo nie podrażniło ,nie uczuliło.Mydełko ma bardzo poręczny kształt.ma takie z jednej strony wgłebienie prze co dobrze się chwyta ,nie zasysa się całe na mydelniczce.Mydełko nie jest mocno twarde ale raczej nie ma tendencji do rozciapciania.Jedna nie jest bardzo wydajne.Poza tym ma taką przyjemną kremową konzystencje. Zapach według mnie bardzo subtelny ,nie pozostaje na skórze ale mydełko myje bardzo dobrze.Nie wysusza zbytnio skóry.Cena bajeczna.

Lubi podrażnić...

Kupiłam to mydło, gdyż moja cera po kwasach znacznie się przesuszyła i bałam się używać czegoś, co dodatkowo może podrażnić moją cerę. Wydawało mi się, że mydło dla dzieci krzywdy mi nie zrobi a jednak...nie okazało się cudem :-(
Pierwsze, co mnie zdziwiło, po otwarciu kartonika to to, że mydełko zapakowane jest w szczelny woreczek. Po otwarciu od razu rozszedł się niesamowicie mocny, kwiatowy zapach, który utrzymywał się w łazience przed 3-4 dni. Szok, bo w sumie mydło mogło by zastąpić odświeżacz powietrza.
Mydło bardzo dobrze się pieni, potrafi się troszkę rozciapciać, ale używam go właściwie 1-2 dziennie więc potrafi dojść do siebie.
Niestety bywa, że po umyciu twarz jest mocno podrażniona i zaczerwieniona w miejscach, gdzie skóra jest najbardziej delikatna, u mnie to policzki w okolicach nosowych.. Staram się go zużyć, ale czasem kiedy moja cera jest bardziej zmęczona musze użyć innego mydła, bo nie chce dodatkowo sobie zaszkodzić.

najlepsze mydło na świecie!!!

Mydełko jest wspaniałe! Moja córcia miała zmiany alergiczne na rączkach i nóżkach. Po około tygodniu kąpieli w tym mydełku wszystkie zmiany chorobowe skóry zaczeły stopniowo zanikać. Po skończeniu pierwszej kostki nie było mydełka w sprzedaży w naszym mieście i niestety zmiany wróciły :( kupiłam trzy dni temu nowe i znowu widać poprawę skóry!

Ja sama parę razy umyłam się w tym mydle. Wspaniałe! Skóra nie jest wysuszona.

Jednym słowem REWELACJA!!!

delikatne mydło, nie wysusza !

Mydło kupiłam dla siebie, w ramach testowania nowości. Od mydła oczekuję dwóch właściwości - mycia i niewysuszania. HH spełnia moje oczekiwania: jest delikatne dla twarzy pokwasowej, odpowiednio się pieni i zmywa makijaż, dodatkowo przy dłuższym stosowaniu nie wysusza. Po umyciu na skórze zostaje delikatna oleista warstewka. Dodatkowo ładnie, delikatnie pachnie, i nie mięknie pod wpływem wody. Polecam wrażliwym na przesuszanie.

Ilość zużytych opakowań: 1 kostka

Świetne

Mydło kupiłam dla siebie :) Nie dla żadnego maluszka. Zaczęły mnie irytować żele pod prysznic więc wzięłam się za mydła.

Jest bardzo delikatne, rzeczywiście natłuszcza fajnie, nawilża. Jeszcze pod prysznicem, kiedy spłuczę wodą, widzę, że krople \"wiszą\" na skórze tak jak po tym kiedy przecierałam skórę oliwą z oliwek :)

Nie odczuwam \"musu\" wklepywania balsamu po kąpieli z tym mydłem.

Bardzo fajne, delikatne mydełko. Wydajne. Skóra jest bardzo miła w dotyku.

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: 1 kostka