Oillan, Olejkowy żel do mycia od 1. dni życia dla dzieci i dorosłych

Oillan, Olejkowy żel do mycia od 1. dni życia dla dzieci i dorosłych

AVENA OIL ACTIVE to unikalny, biozgodny kompleks emolientowo-humektantowy stworzony w oparciu o ekstrakt z oleju z nasion owsa, zawierający aż 40% polarnych lipidów zdolnych, aby naprawiać, odnawiać i chronić barierę hydrolipidową skóry. Skutecznie i długotrwale nawilża oraz ogranicza potrzebę drapania się.

NATŁUSZCZAJĄCO-KOJĄCE SUBSTANCJE MYJĄCE stworzone na bazie oliwy z oliwek i betainy, zapewniają delikatne oczyszczanie nawet najbardziej wrażliwej skóry, pielęgnując ją i wygładzając.

OLEJ Z OGÓRECZNIKA bogaty w NNKT wspiera prawidłowe funkcjonowanie skóry i jej regenerację.

EFEKTY:
• Delikatne oczyszczenie nawet podrażnionej i wrażliwej skóry.
• Utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia i elastyczności.
• Odżywienie i miękkość skóry.
• Natychmiastowe ukojenie, także przy świądzie i pieczeniu.
• Wsparcie i regeneracja bariery ochronnej naskórka.
• Profilaktyka nadmiernego łuszczenia i pękania skóry.

Przebadany pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną. Łagodne dla skóry alergicznej kompozycje zapachowe. Nie szczypie w oczy.

żele do kąpieli
pielęgnujące, nawilżające, oczyszczające
z pompką
żel
wrażliwa, sucha, normalna

Uwielbiam

Wiele produktów do mycia mnie podrażniało, skóra po umyciu była sucha i swędząca. Przy użyciu tego produktu nie zauważyłam nic podobnego. Nawet miałam wrażenie, że już podczas mycia skóra jest pięknie złagodzona, zazwyczaj taki efekt miałam dopiero po użyciu balsamu. Uwielbiam ten produkt

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Kosmetyk zarówno dla małych jak i dużych.

Skóra mojego synka po stosowaniu olejowego kremu stała sie o wiele gładsza. Pod palcami nie czuć juz szorstkiej skóry, która powodowała u niego świąd. Jest to kosmetyk który mogę polecić każdemu z czystym sumieniem i wiem że będzie gościł u mnie przez lata.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Koniec z efektem ściągniętej skóry

Od długiego czasu poszukiwałam produktu który sprawdzi się dla cery/ skóry suchej czyli takiej jak moja. Tu moje pierwsze zaskoczenie - po umyciu twarzy, skóra pozostaje bez efektu i odczucia ściągnięcia. Pomimo olejowej konsystencji żel w kontakcie z wodą świetnie się pieni. Skóra jest nawilżona, bez uczucia tłustego filmu.

Rewelacyjny produkt

Żel zdecydowanie łagodzi podrażnioną oraz suchą skórę . Wygodne dozowanie olejku pozwala na uzyskanie kojącej piany . Zapach bardzo delikatny nie podrażnia skóry jak i nosa . Skóra jest miękka ,nawilżona , elastyczna

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Nawilżona skóra i przyjemna w dotyku

Produkt mieści się z butelce z pompką o pojemności 400ml. Ma bardzo przyjemną konsystencję a do tego pięknie pachnie. Skóra po użyciu jest nawilżona i miękka w dotyku. Stosowałam go razem z moimi dziećmi i wszystkim nam pomógł zniwelować szorstkość i suchość skóry. Napewno do niego wrócimy. Jest bardzo wydajny, więc jedna butelka starczyła nam na długo.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Żel pod prysznic na bazie olejku myjącego

Żel pod prysznic na bazie olejku myjącego ma delikatny zapach i wygodną butelkę z pompką, która ułatwia dozowanie kosmetyku.
Olejowa konsystencja świetnie rozprowadza się na skórze i nie spływa z niej, w kontakcie z wodą dobrze się pieni i delikatnie myje skórę pozostawiając ją miękką w dotyku. Żel nie zawiera zbędnych barwników, a prosty skład sprawia, że świetnie nadaje się do mycia dla całej rodziny. Kiedyś markę Olian utożsamiałam tylko z kosmetykami dla malutkich dzieci, teraz wiem, że ich kosmetyki sprawdzają się w każdym wieku ????

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Must have na suchą skórę

Produkt jest w bardzo wygodnym opakowaniu z pompką, która się nie zacina. Ma przyjemny zapach i konsystencję typowego olejku. Świetnie zmywa nawet makijaż, ale używałam go głównie do ciała. Idealny jako baza przed goleniem. Dzięki niemu problem z suchością po kąpieli odszedł w zapomnienie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Nawilżający i oczyszczający produkt do bardzo suchej skóry

Żel ten stał się zbawienny dla mojej skóry, a jest ona nie do opisania - po prostu atopowa, bardzo mocno przesuszona, pękająca do krwi, szorstka, a wiele produktów po prostu mnie podrażnia i potęguje efekty które już są.

W końcu mogłam wziąć kąpiel bez czerwonej, spierzchniętej skóry po kilku sekundach. Żel jest bardzo delikatny, ale równocześnie skuteczny. Usuwa wszelkie zanieczyszczenia, a przy tym pielęgnuje - nawilża. Nie czułam potrzeby zastosowania balsamu, bo skóra miała bardzo delikatną, ochronną powłoczkę.

Żel jest bardzo wydajny, ma wygodną pompkę oraz sporą pojemność 400ml. Nie ma niemal zapachu, jest prawie niewyczuwalny. Ma konsystencję olejkową, troszkę gęstszą.

Super jest to,że może go stosować cała rodzina, nawet najmniejsze pociechy, bo jest bezpieczny i delikatny.
Osobiście moja skóra jest zachwycona, a moje atopowe dłonie nieco odżyły.

Pomaga suchej skórze

Olejkowa formuła żelu do mycia sprawia, że skóra jest po nim gładka, miękka i widocznie nawilżona. Produkt jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość aby umyć skórę. Butelka z pompką ułatwia użycie kosmetyku. Nawilżenie trwa bardzo długo. W połączeniu z innymi kosmetykami z tej serii skóra odzyskuje dogłębne nawilżenie. Jest to produkt dla każdego domownika. Moja bardzo suchą skóra go pokochała.

Moja skóra go uwielbia

Konsystencja olejku po dodaniu wody pieni się.
Idealnie nadaje się do mycia dla dorosłych i dzieci od 1 dni.
Moja sucha i wrażliwa skóra w końcu czuję ulgę po zastosowaniu tego olejku jest wspaniale nawilżona u wygładzoną

Super rodzinny płyn

Olejkowy żel do mycia to absolutna perełka! Jego emulgująca formuła, bogata w olej z nasion owsa i olej z ogórecznika, nie tylko delikatnie oczyszcza skórę, ale także intensywnie ją nawilża. Opakowanie z pompką to strzał w dziesiątkę, ułatwiając aplikację produktu, co jest ogromnym plusem. Zarówno ja, jak i moje dziewięciomiesięczne dziecko jesteśmy z niego zachwyceni. Po użyciu skóra staje się niezwykle miękka, gładka i doskonale nawilżona, a co najważniejsze – produkt jest delikatny dla skóry dziecka, nie wywołując żadnych podrażnień. Dodatkowo, wspiera barierę ochronną naskórka, co sprawia, że czujemy się pewniej w pielęgnacji skóry. Gorąco polecam ten żel każdemu, kto poszukuje produktu, który nie tylko oczyszcza, ale również pielęgnuje i nawilża skórę!

Olejkowy żel do mycia

Ten żel bardzo przypadł mi do gustu ponieważ mam suchą i szorstką skórę. Bardzo dobrze ją oczyścił w pierwszej fazie i nawilżył w następnej. Moja skóra przez długi czas była natłuszczona i nie miałam potrzeby drapania. Olejkowy żel do mycia regeneruje, odżywia i uelastycznia skórę. Myślę, że teraz po powrocie do pracy z urlopu macierzyńskiego, kiedy mam mniej czasu na pielęgnację skóry będzie to mój numer jeden.