Bielenda, Eco Care, Algi do mycia ciała `Bioorganiczny masaż`

Bielenda, Eco Care, Algi do mycia ciała `Bioorganiczny masaż`

Bioorganiczny masaż to niezwykle relaksująca i przyjemna kąpiel oczyszczająca do ciała.
Algi zatopione w naturalnych, bogatych w składniki aktywne olejach roślinnych działają jak peeling - skutecznie, a jednocześnie bardzo delikatnie oczyszczają ciało, usuwają martwe komórki naskórka, doskonale wygładzają, nawilżają i poprawiają ukrwienie. Tak wymasowane ciało jest miękkie i delikatne. Przyjemny aromat daje uczucie pełnego odprężenia i orzeźwienia, doskonale relaksuje i dodaje energii. Bioorganiczny masaż przygotowuje skórę na przyjęcia naturalnych składników aktywnych pozostałych preparatów Eco Care.

przyzwoity śmierdziuch

Peeling oceniam dość wysoko, ze względu na właściwości ścierające. Produkt ma charakterystyczny zapach alg/trawy i jest to zapach dominujący, może przeszkadzać.
Podoba mi się bardzo wydajność produktu (starcza na parę miesięcy użytkowania) i możliwość jego połączenia np. z olejkiem lub żelem pod prysznic.

Używam tego produktu od: rok

nie zachwycił

Peeling nie zachwycił - ma postać gruboziarnistego proszku o algowo-rybnym zapachu w kolorze zeschniętej morskiej trawy.
Mocno szoruje skórę - jak dla dla mnie za mocno, choć zaznaczam, że uwielbiam odczuwalne działanie peelingu domowej roboty z mielonej kawy z dodatkiem żelu pod prysznic, itp..
W mojej ocenie nie jest odpowiedni dla skóry wrażliwej - choć swoją określiłabym raczej jako normalną z tendencją do przesuszenia.
Zupełnie nietrafiony zakup, zużyłam jedno opakowanie.

Używam tego produktu od: nie używam już

BOSKI !!!!!! czemu tego już nie produkują :(

Dopóki sie dało to kupowałam..teraz chodze po sklepach i sklepikach z nadzieją, że może komuś się uchowało jakieś pudełeczko..ale niestety nigdzie już tego nie mogę dostać :( a zakochałam się w nim od pierwszego użycia! Skóra po nim była niesamowicie gładka i jędrna. Likwidował celulit na moich udach, zmniajszył ilość krostek na plecach (trądzik). Żaden inny peeling, który wypróbowałam przed i po nim mu nie dorównał!
Zacznijcie znowu produkować te algi!

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 10 pełnowartościowych

nie chcę innego!

Powtórzę zdanie innych Wizażanek - najlepszy peeling jaki znam! Bardzo zdzierający, niesamowicie mocny, ostry, robi z moją skórą to, czego od peelingu oczekuję.
Może jest taki bardziej "męski", bo mój narzeczony wciąż go podbiera dla zabawy, żeby czuć różnice po jego użyciu. Pozostawia skórę bardzo czerwoną, ale zaczerwienie znika, a pozostaje niesamowita gładkość.

Lubię zmieniać kosmetyki, szukać innych, próbować - ale kiedy skończył mi się ten peeling, postanowiłam nie kombinować - żeby później za nim nie tęsknić i nie żałować, że wybrałam gorszy.
No 1.!

znakomity

najlepszy piling jakiego używałam !
Ostro szoruje, przyjemnie masuje, skóra po nim jest jakby nowa. No i bardzo dobra cena.
Minusik za dość niską wydajność, no i niestety brudzi w łazience, coś koszmarnego... Ja sobie radziłam z tym tak, że mieszałam go z płynem do mycia lub olejem migdałowym lub lnianym (od razu odżywiał skórę).
Zapach charakterystyczny, ale ja akurat takie lubię.

Bardzo "eco"

Niestety dawno już nie mogłam go dostać, mam nadzieję, że dalej go robią.

Ilość zużytych opakowań: kilka, nie pamiętam

Zdecydowanie jestem na tak.

Pomimo ,że zapach jest mało przyjemny to skuteczność tego kosmetyku jest naprawdę dobra!
***************
Ja najpier robie sobie gorącą kąpiel a póżniej używam alg ....

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: hmm sporo.

Ostry peeling

Peeling ma zielony kolor z maleńkimi czarnymi drobinkami ścierającymi jak ziarenka maku. Jego konsysytencja przypomina piasek, ale nie taki całkiem suchy, tylko lekko zbity i zwarty. Zapach błotno-bagienny, ale do zniesienia, nie jakiś tragiczny. Peeling dobrze rozprowadza się na zwilżonym ciele , bardzo mocno drapie pozostawiając skórę aż zaczerwienioną. Na ciele zmienia się w zielony krem i czuć, że wszystko w nim ściera naskórek, nie tylko te małe czarne ziarenka, ale również ta część zielona jest drapiąca. Solidny, dobrze ścierający kosmetyk. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwsze

idealny zdzierak

Uwielbiam algi! Świetnie peelingują moją skórę, zostawiają ją gładką, pachnącą (dość specyficznie, ale dla mojego nosa przyjemnie). Nie wysuszają.
Minusem jest to, że robią wokół siebie dużo zamieszania :) Algi dostajemy w formie zielonego proszku, któr po dodaniu odrobiny wody przypomina bagno Shreka! Więc nasza łazienka po takim zabiegu wygląda różnie :)
Opakowanie wygodny, chociaż trzeba uważać, żeby do środka nie dostała się woda - trzymanie otwartego słoiczka pod prysznicem zabronione!

Używam tego produktu od: około roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2 całe i będzie więcej :)

Na dzień dzisiejszy jest to mój ideał

Najlepszy, najostrzejszy drogeryjny peeling do ciała jaki miałam okazję używać. Drapak idealny dla mojej mega suchej skóry

ZAPACH:
neutralny, mi się bardzo podoba. Obawiałam się zapachu spiruliny, niepotrzebnie. Delikatnie jakby pudrowo-ziołowo-zielony, doprawdy nie wiem jak go określić

KONSTYSTENCJA:
jest to proszek, który sam w sobie nie jest idealnie sypki, suchy w dotyku, tylko proszek jest delikatnie kremowy. Recenzję piszę z pamięci, więc efekt "kremowości" został nadany w trakcie użytkowania jesli dostało siętam trochę wody

NAJWAŻNIEJSZE: DZIAŁANIE
konkretne, bardzo ścierające. Po dodaniu odrobiny wody robi się z niego coś w stylu papki czy pasty, z którą nie ma żadnych problemów by nałożyć na wilgotne ciało. Na prawdę mocny efekt

Na ewentualny minus zaliczyłabym konieczność ekwilibrystyki przy nabieraniu proszku- pod prysznicem, trzeba zakręcać (a nie ma za bardzo jak skoro mam proszek w ręku) odstawiać, dbać żeby woda nie naleciała. Potem sporo zachodu z wypłukaniem peelingu spod pach i innych zakątków ;) Ostatecznie płukanie prysznica, kafelek i kabiny.

Co najlepsze: ten peeling absolutnie jest tego warty;)

Polecam wszystkim niewrażliwcom ;)

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Konkret scrub ;-)

Już dość dawno używałam tego kosmetyku, faktycznie jedynym minusem była postać proszku. Samo działanie złuszczajace rewelacja ;-) Do tej pory chyba najlepsze działanie scrubowe ze wszystkich kosmetyków ktorych używałam. Cena przystępna.

Używam tego produktu od: dawno temu

Idealny w tej kategorii

Ten peeling trafił w moje ręce zupełnie przez przypadek, ot, ktoś stwierdził, że mi go podaruje, bo nie może używać takiego typu kosmetyków. Jak dla mnie była to świetna decyzja, bo po dziś dzień kocham ten kosmetyk. Lubię jego specyficzny zapaszek, super uczucie podczas wcierania go w ciało, naprawdę zawsze podczas jego aplikacji, czuję się jakbym miała wykonywany jakiś masaż. No i najważniejsze - skóra jest po nim idealnie gładka, elastyczna, czyli cud i miód, a raczej algi. ;)

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

mega skuteczny

Zalety tego peelingu to:
- skuteczność do bólu, momentami dosłownie, bo pod koniec peelingu całego ciała dłonie są najbardziej "wypeelingowane". Dla mnie jest to zaleta, bo nie lubię mazi, łagodnych gąbek itp. Po takim peelingu skóra jest zaczerwieniona i czuć że przeszła konkretny masaż,
- efekt NOWEJ gładkiej, miękkiej i nawilżonej skóry, nie wymaga stosowania dodatkowo balsamu, nie ma uczucia ściągania czy podrażnienia, mimo, że ziarenka peelingu się nie rozpuszczają,
- zapach neutralny i naturalny.

Wady (nie dotyczą działania):
- jest sypki, trzeba pokombinować, żeby nie marnować preparatu,
- łazienka po peelingu wygląda jak po kąpieli wodnika Szuwarka :)