Isana, Creme Dusche Kokos (Kremowy żel pod prysznic `Kokos`)

Isana, Creme Dusche Kokos (Kremowy żel pod prysznic `Kokos`)

Ciesz się tropikalnym zapachem kokosu i relaksuj łagodną kremową pianą! Żel zawiera substancje nawilżające i ekstrakt z kokosa, który chroni przed wysuszaniem. Skóra jest przyjemnie miła w dotyku.
Zalety:
- przebadany dermatologicznie,
- do skóry normalnej,
- Softpflege kompleks.

taki sobie

Zalety:
+ bardzo przystępna cena
+ ma przyjemną konsystencję
+ nie wysusza i nie podrażnia skóry

Wady:
- za szybko się kończy, jest strasznie niewydajny
- zapach jest raczej słaby, gdzie ten kokos?

Pięknie pachnie

Pięknie pachnacy żel pod prysznic za grosze. Zapach kokosa w tym żelu nie jest tak sztuczny i chemiczny tylko bardzo naturalni i apetyczny,

Żel dobrze myje i oczyszcza skórę, nie wysusza jej i nie podrażnia. Zapach cudownie relaksuje nas podczas prysznica. Mógłby być bardziej żelowy bo jest niestety rzadki i przez to sporo się go zużywa.

Milusi.

Bardzo fajny żel za niewielkie pieniądze. Lubie żele Isana.... Niestety nie każdy zdobywa moje serce. . Ale ten zdobył. Nie pachnie zbyt nachalnie i dusząco kokosem tylko tak subtelnie. Fajnie sie pieni ale niestety szybko ubywa bo lubię sobie chlapnąć i do wanny i na gąbkę :]…ale za tą cene wcale nie jest to rozrzutność :). Polecam fanką kokosków.

Nijaki.

Żel ten kupiłam zachęcona kokosem na opakowaniu, ale niestety produkt nie pachnie kokosowo tylko mdło i nijak. Jeśli chodzi o działanie to dobrze oczyszcza i nie wysusza skóry, ale po użyciu raczej trzeba zastosować balsam do ciała. Jest to produkt tani, wydajny i ma praktyczne opakowanie, więc z pewnością można go wypróbować, ale według mnie szkoda nawet tych 2-3 zł, bo są lepsze wersje żeli Isana.

Najpiękniej pachnie ze wszystkich Isan

Kocham zapach kokosowy! Żel pachnie cudownie.

+ zapach
+ cena
+ nie podrażnia

- zapach nie pozostaje na skórze :(
- niewydajny
- słabo się pieni
- chemia w składzie

Używam tego produktu od: używałam sporo miesięcy
Ilość zużytych opakowań: około pięć opakowań

Kokosowe zapomnienie

Jako że mam wrażliwą skórę i miałam już epizody z mocnym uczuleniem po żelach pod prysznic, sięgnełam po żel z Isany

plusy :
-nie uczula
-opakowanie praktyczne
-cena
-zapach dla miłośników kokosowych kosmetyków jak najbardziej na tak

minusy:
-mało wydajny (co przy tej cenie to nie jest aż tak istotne)
-słabo się pieni

Można nie wierzyć ale jak dla mnie żele za niecałe 3 złote są jednymi z ulubionych, biją na głowę droższe kosmetyki po których miałam straszne alergie, a ze względu na cenę mam zawsze narozpoczynanych kilka w łazience :)

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowannia

ładnie pachnie

Jeśli chodzi o żele pod prysznic nie przywiązuje dużej wagi. Kupiłam ten,bo miał ładny zapach. Był mało wydajny i słabo się pienieł ale jak za swoją cenę około 3 zł to się nie dziwie.
Żadnegoefektu na mojej skórze nie zauważyłam, ot czyta i tyle :)

Taki sobie

Kupiłam ten żel za ok.2 zl.Zapach z początku bardzo mi sie podobał,ale potem przy częstym uzywaniu staje sie męczący.bardzo słabo się pieni.Jednak fajnie jest umyć się nim tak co jakiś czas,lecz żeby codziennie to nie polecam

No jeśli nadejdzie jakis kryzys finansowy, to myślę ze pewnie sie skusze na niego, bo dobrze myje i

Dla mnie ten produkt sie nie sprawdził. Kupiłam na promocji w rossmannie za uwaga 2.50zł. Skusiłam się ceną i zapachem który jest rewelacyjny. Przypominający produkty z Ziai.
Niestety używam go od tygodnia, i mam juz mniej niż pół butelki. Nie jest wydajny w ogóle. Nie leje go na siebie nie wiadomo ile, ale jednak trzeba umyć całe ciało. Minus rónież za to że po wytarciu ręcznikiem cały zapach który był na ciele znika. Nie czuć go w ogóle.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: narazie 1

TAK

Ten żel jest zbawieniem dla mojej wrażliwej skóry nóg. Jest jak na razie jedynym żelem, po użyciu którego nie czuję koszmarnego swędzenia skóry.

+żel ma lekką konsystencję, jest dosyć rzadki
+nie podrażnia
+nie wysusza skóry
+skóra po jego stosowaniu jest mięciutka w dotyku

-jedyny minus jak dla mnie to dosyć sztuczny zapach, a fakt, iż żel jest mało wydajny, w nagrodę za zalety, ominę.

POLECAM na wrażliwą i suchą skórę.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

rozczarowanie

Kupiłam go z powodu zauroczenia zapachem, które niestety przekształciło się w rozczarowanie.

minusy:
- zapach mało intensywny, oszukany
- wydajnośc
- myje średnio
- nie widac ile jeszcze go zostało poprzez mleczne opakowanie
plusy:
- cena
- w miarę dobrze sie pieni
- średnia konsystencja

Daję j 1,5 gwiazdki ponieważ liczyłam głównie na zapach który nie spełnił oczekiwań..

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Idealny dla fanek zapachu kokosa

+Śmieszna cena (3 - 4 zł)
+Ładnie pachnie
+Zapach długo utrzymuje się na skórze
+Spełnia zadanie żelu
+Nie ma kwaśnego zapaszku

-Nie zauważyłam żadnych braków

Żelu Isany używam razem z chłopakiem. Mimo to starcza nam na dość długo. Po zakupie przelewam każdy żel do butli z dozownikiem żeby porcjowanie było adekwatne do potrzeb.
Jako fanka kokosa jestem zakochana w zapachu tego żelu. Po 4 opakowaniach trochę mi się znudził ale to normalne.
Co do utrzymywania się zapachu na ciele to moim zdaniem utrzymuje się długo. Mimo że używam żelu razem z TŻ i powinien przyzwyczaić się do zapachu i go ignorować to i tak często słyszę że ładnie pachnę kokosem. Ja osobiście u siebie go nie wyczuwam. Myślę że z każdym zapachem żelu będzie tak samo - natury nie oszukamy.