L'Oreal Paris, Elseve, Total Repair Extreme, Odżywka do włosów bardzo zniszczonych z tendencją do rozdwajania

Formuła zawiera składniki aktywne, które intensywnie działają nie tylko od zewnątrz, ale przede wszystkim od wewnątrz. LAK 1000 rekonstruuje wewnętrzną strukturę włosa, ceramid wypełnia zewnętrzne uszkodzenia włókna i wzmacnia jego warstwę ochronną. Włosy są zrekonstruowane, bardziej odporne, wygładzone aż po ostatni milimetr.

Kupię ponownie

Kupiłam tą odżywkę przez przypadek bo szukam czegoś go włosów bardzo zniszczonych . Teraz obecnie mam inną ale na pewno ja kupię jak tylko mi się skończy. Bardzo dobrze działała na mojej włosy włosy były nawilżone milsze w dotyku były w dużo lepszej kondycji niż przed niestety w drogerii jej nie było i kupiłam inną. Napewno ja znowu kupie

Mam tendencje do rozdwajania końcówek przez co włosy robią mi się suche i trudne do rozczesywania , jestem miło zaskoczona tym, że włosy po odzywce są aksamitnie gładkie i delikatne A z rozczesywaniem nie mam problemu. Moje końcówki również wyglądają o niebo lepiej , naprawdę polecam :)

Jedna z ulubionych

Bardzo lubię tę odżywkę, świetnie nawilża włosy i pozostawia je śliskie i przyjemne w dotyku. Jedyny minus to specyficzny i dość sztuczny zapach, ale na szczęście znika po wysuszeniu włosów.

Świetna!

Bardzo dobra odżywka, włosy są odżywione, nawilżone, łatwo się rozczesują, do tego jest wydajna, tania, łatwo dostępna. Mimo że mam włosy cienkie i delikatne, nie obciążają włosów. Dobrze się spłukują.

Bardzo fajna odżywka

Przetestowałam już wszystkie odżywki marki L'oreal, bardzo je lubię, wg mnie mają podobne działanie. Będę do niej chętnie wracać, szczególnie, że często można ją kupić w promocyjnej cenie.

Byłam z niej naprawdę zadowolona

Produkt o gęstej kremowej konsystencji. Włosy po jej użyciu są miękkie, wygładzone, dobrze się układają. Produkt nie przyczynia się do szybszego przetłuszczania się włosów ani ich przeciążenia jeśli zdarzy nam się nałożyć jego zbyt dużą ilość. Byłam z niej naprawdę zadowolona.

Dobra

Odżywka która stosowałam tylko raz w życiu i nie wiem dlaczego bo to bardzo dobra odżywka. Fajnie odżywia włosy. Dobrze nawilża. Ułatwia tozczesywanie. Wydajny kosmetyk.

Nie urzekła mnie

Gęsta, treściwa odżywka, która miała mocno regenerować włosy.
Niestety u mnie niespecjalnie regenerowała- nie czułam też jakiegoś wyjątkowego odżywienia czy wygładzenia włosów-przez co rozczesywanie też nie przychodziło mi łatwo.
Plusem jest że nie obciążała włosów, nie powodowała przetłuszczania.
Nie uczuliła, nie wywoływała swędzenia ani łupieżu.
Opakowanie wygodne, odżywkę można bez problemu zużyć do samego końca.
Zapach jest dość intensywny, ale nie utrzymuje się długo na włosach.
Wydajna.
Będzie ok do codziennego użytkowania przy mniej wymagających włosach.

Uwielbiam

Zuzylam już bardzo wiele opakowań tej odżywki i wciąż ja uwielbiam. Moje włosy są teraz bardzo zmęczone rozjasnianiem i ta odżywka radzi sobie z nimi świetnie. Od razu są wygładzone i nie mam problemu z rozczwsaniem (a zwykle mam na prawdę duże problemy). Zapach utrzymuje się bardzo długo. Na prawdę mało która odżywka radzi sobie tak dobrze jak ta. Cena w promocji to zwykle ok 8 złotych.

Lubię tą odżywkę.

Pasuje mi konsystencja tej odżywki. Nie spływa z włosów. Faktycznie je odżywia, są milsze, gładsze. Rozczesują się bez problemu. Nie czuje przeciążenia. Dodatkowo ładnie, delikatnie pachnie. Używam z szamponem Elseve do włosów ze skłonnością do przetluszczania i sprawdza się rewelacyjnie.

Uwielbiam, uwielbiam

Moja ulubiona odżywka. Ułatwia rozczesywanie włosów po umyciu, są one miękkie w dotyku i wygładzone. Po stosowaniu odżywki włosy widocznie są zregenerowane. Rozdwojone końcówki nie są już tak widoczne.

ZALETY:
- zapach
- łatwo się rozprowadza i spłukuje
- fantastyczna tekstura włosów po umyciu
- wydajna

Bardzo dobrze działa

Odżywka jest bardzo dobra. Nadaje się do włosów bardzo zniszczonych, wygładza je i odżywia. Po wysuszeniu włosy są miękkie i puszyste. Ułatwia rozczesywanie, nie plącze włosów. Cena super. Minusów nie zauważyłam.