KWC LogobyWIZAŻ logo

Średnia ocena:
3,6 na 5
Kupi ponownie: 67% osób
  • 16 października 2023 o 16:50
    Dawne czasy i sentyment do maluszków od Golden Rose.
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Lakiery do paznokci od Golden Rose znam i wspominam z sentymentem. W gimnazjum i szkole średniej używałam ich nałogowo, wybór kolorów był ogromny i każdy znalazł to co chciał...kolory pastelowe, krzykliwe, neonowe i brokatowe... można było poszaleć i stworzyć w każdej chwili dowolny manicure. Trwałość lakieru różniła się w zależności od danego koloru, jedne trzymały tydzień inne dwa - trzy dni, często zmieniałam kolor więc nie przeszkadzało mi to w zupełności. Ilość nałożonych warstw też zależy od wybranego koloru, jedne miały mocne krycie inne nie. Na plus mini buteleczki o pojemności 5,5 ml małe ale w razie czego można za grosze dokupić ulubiony kolor, a w przypadku koloru, który mniej odpowiadał szybko się kończył ;) Dostępność niemal w każdym kiosku, bazarku i drogeriach w śmiesznie niskiej cenie.
    Inna drogeria
    42 osób  uznało tę opinię za pomocną
    _inga
    5 / 5
    7 stycznia 2023 o 12:43
    Mini lakier do paznokci kolor nr 165 i 171, Miss Selene, Golden Rose
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Mini lakier do paznokci kupiłam na jednej z aukcji internetowych. Opakowanie to jak nazwa wskazuje mini buteleczka o pojemności 5,5 ml zapłaciłam około 3,5 zł za szt. Wybrałam kolor nr 165 kolor w odcieniach różu i 171 kolor złoty, ogólnie jest mega wybór w kolorach wiec na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Lakier zawiera dużo drobinek bardzo ładnie prezentuje się na paznokciach. na oczyszczoną płytkę paznokcia nakładłam dwie warstwy plus nawierzchniowo top coat Color Therapy Sally Hansen. Lakier dobrze rozprowadza się na płytce paznokcia, szybko schnie, nie pozostawia smug. Dodatkowy plus za małą pojemność można na kilka aplikacji kupić kolor lakieru który będziemy rzadko okazyjnie używać czyli jak w moim przypadku wersje brokatowe których nie używam na co dzień. Podsumowując dobra jakość w niskiej cenie na pewno sięgnę po inne kolory. Serdecznie polecam !
    Zalety:
    • ładne kolory
    • konsystencja
    • szybko schnie
    • trwałość
    • pędzelek
    • mega wybór kolorów
    • opakowanie
    Wady:
    • moim zdaniem brak
    W marketplace Allegro, Amazon
    27 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Eniel
    4 / 5
    6 grudnia 2019 o 14:34
    Niedoceniane, całkiem niezłe lakiery ✓
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Mówcie co chcecie, ale ja lubię te mini lakiery do paznokci. Być może ich trwałość nie jest powalająca , jednak ze względu na to, że używam zawsze po pomalowaniu paznokci utwardzającej odżywki to lakier trzyma się naprawdę nieźle. Jestem w stanie spokojnie utrzymać kolor na paznokciach przez kilka dni, bez żadnego uszczerbku (>‿◠)✌. Mały rozmiar lakieru w zupełności mi odpowiada. Dzięki temu lakier nie zdąży wyschnać przed jego zużyciem, a cena jest naprawdę konkurencyjna. Niewielkich rozmiarów pędzelek również uważam na plus - mam małą płytkę paznokcia i szerokie pędzelki utrudniają mi aplikację. Kolejny plus za bardzo bogatą gamę kolorystyczną, naprawdę jest w czym wybierać. W większości dość dobrze kryją, choć zależy od koloru, a ich konsystencja jest bardziej rzadka, jednak nie na tyle żeby spływała z płytki. Dobrze się nimi maluje, nie tworzą smug i kilka pociągnięć wystarczy, by pokryć całą płytkę . Lakiery są naprawdę niezłe, chociaż oczywiście nie jest to jakość pozwalająca, dla osób lubiących często zmieniać kolor paznokci powinna być zadowalająca.
    Zalety:
    • bogate kolory i mnóstwo odcieni,
    • mały pędzelek do precyzyjnego malowania,
    • niska cena,
    • dobrze pokrywa płytkę.
    Wady:
    • nie jest super trwały,
    • potrzebne będą dwie warstwy lakieru.
    18 osób  uznało tę opinię za pomocną
    d_t_b
    3 / 5
    29 lutego 2024 o 13:17
    Nie wygodne opakowanie, mały pędzelek.
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Lakier sam w sobie jest poprawny i trwały. Opakowanie jednak jest mikroskopijne, w moim odczuciu jak dla przedszkolaka. Raz kiedyś malowałam nimi paznokcie i zawsze mnie to irytowało. Niby to nie jest ważne, ale momentami strasznie upierdliwe to bywało. Lakier ma fajną formułę, nie smuży, nie bąbluje. Jest trwały. Dość długo wysycha.
    W drogerii internetowej
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 22 stycznia 2024 o 21:22
    Fajne mini lakiery
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Mam trzy kolory tych mini lakierów: nr, 213, 218 i 122. Jest to pastelowy żółty, pomarańczowy i delikatny róż. Buteleczki są fajne, poręczne. Zawierają tylko 5 ml produktu. Ale to wystarczy, aby zaszaleć z kolorami, a przecież nie maluje się paznokci codzienne. Lakiery są dosyć rzadkie w konsystencji dlatego pokrywami nimi paznokcie 2 razy. Pędzelek jest trochę ciut za wąski, przez co malowanie nie było dla mnie zbyt wygodne. Co do trwałości, to lakier ma dobrą trwałość, ale umacniam go topem utwardzającym więc na pewno dzięki temu jest ona przedłużona. Mam już dosyć długo te lakiery i zauważyłam, że są wydajne. Kolorki mają efektowny połysk, co zapewnia ładny wygląd manicure.
    Zalety:
    • pastelowe kolory,
    • ładny połysk,
    • trwałość,
    • wydajność,
    • poręczna buteleczka
    Wady:
    • trochę za wąski pędzelek
    Otrzymałam w prezencie
    6 osób  uznało tę opinię za pomocną